| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 8 | 22 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 6 | 2 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 19 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 8 | 22 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 6 | 2 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 19 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 14.5 | 40 | 5.5 | 7.3 | 75 | 0 | 1.8 | 0 | 3.6 | 3.6 | 100 | 10.9 | 3.6 | 14.5 | 0 | 1.8 | 3.6 | 1.8 | 5.5 | 3.6 | 0 | 34.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 1 | 535 | 16.9118 | 1.18 | 321 | 38.138.1 | 0.96 | 2.115 | 4040 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 2.719 | 0.75 | 3.424 | 0.32 | 1.611 | 1.611 | 0.75 | 0.11 | 00 | 0.32 | 4.733 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 1 | 26 | 16.349 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 3.711 | 0.31 | 412 | 0.31 | 13 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 7 | 1 | 535 | 16.9118 | 1.18 | 321 | 38.138.1 | 0.96 | 2.115 | 4040 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 2.719 | 0.75 | 3.424 | 0.32 | 1.611 | 1.611 | 0.75 | 0.11 | 00 | 0.32 | 4.733 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE U23 | 3 | 1 | 26 | 16.349 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 3.711 | 0.31 | 412 | 0.31 | 13 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 00 | 00 | 2.37 | ||||
| Összesítés | 10 | 2 | 3.541 | 16.6167 | 0.79 | 2.829 | 2631 | 0.67 | 2.222 | 26.631.8 | 0.22 | 0.54 | 49.950 | 3.230 | 0.56 | 3.736 | 0.33 | 1.314 | 1.616 | 0.56 | 0.75 | 00 | 0.12 | 3.540 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 88 | 2222 | 33 | 44 | 7575 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 66 | 22 | 88 | 00 | 11 | 22 | 11 | 33 | 22 | 00 | 1919 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE U23 | 1 | 1 | 88 | 2222 | 33 | 44 | 7575 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 66 | 22 | 88 | 00 | 11 | 22 | 11 | 33 | 22 | 00 | 1919 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 88 | 2222 | 33 | 44 | 7575 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 66 | 22 | 88 | 00 | 11 | 22 | 11 | 33 | 22 | 00 | 1919 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 1 | 535 | 16.9118 | 1.18 | 321 | 38.138.1 | 0.96 | 2.115 | 4040 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 2.719 | 0.75 | 3.424 | 0.32 | 1.611 | 1.611 | 0.75 | 0.11 | 00 | 0.32 | 4.733 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 3.514 | 17.771 | 14 | 312 | 33.333.3 | 0.21 | 28 | 12.512.5 | 0.73 | 14 | 7575 | 4.317 | 0.73 | 520 | 0.21 | 14 | 1.87 | 0.52 | 1.77 | 0.52 | 00 | 6.526 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 7 | 1 | 535 | 16.9118 | 1.18 | 321 | 38.138.1 | 0.96 | 2.115 | 4040 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 2.719 | 0.75 | 3.424 | 0.32 | 1.611 | 1.611 | 0.75 | 0.11 | 00 | 0.32 | 4.733 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE U23 | 4 | 2 | 3.514 | 17.771 | 14 | 312 | 33.333.3 | 0.21 | 28 | 12.512.5 | 0.73 | 14 | 7575 | 4.317 | 0.73 | 520 | 0.21 | 14 | 1.87 | 0.52 | 1.77 | 0.52 | 00 | 6.526 | ||||
| Összesítés | 11 | 3 | 4.349 | 17.3189 | 1.112 | 333 | 35.736.4 | 0.67 | 2.123 | 26.730.4 | 0.44 | 0.66 | 69.466.6 | 3.536 | 0.78 | 4.244 | 0.33 | 1.315 | 1.718 | 0.67 | 0.98 | 0.32 | 0.12 | 5.659 | ||||||