| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 8 | 27 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 10 | 7 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 23 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 8 | 27 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 10 | 7 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 23 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 11.9 | 40 | 5.9 | 13.3 | 44.4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8.9 | 5.9 | 14.8 | 10.4 | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 7.4 | 0 | 0 | 34.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Piros | 24 | 8 | 4.3102 | 21.1507 | 1.127 | 4.4105 | 25.725.7 | 0.24 | 123 | 17.417.4 | 1.536 | 2.969 | 52.252.2 | 1.741 | 124 | 2.765 | 1.127 | 247 | 1.844 | 2.252 | 0.716 | 0.12 | 0.511 | 3.687 | |||
| 2019/2020 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 3 | 2.848 | 17.1291 | 117 | 3.966 | 25.825.8 | 0.12 | 0.915 | 13.413.4 | 0.58 | 1.118 | 44.544.5 | 0.916 | 0.916 | 1.932 | 0.58 | 1.322 | 2.136 | 1.220 | 0.712 | 0.23 | 0.46 | 1.729 | |||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 21 | 17 | 8.9186 | 28.3594 | 2.553 | 7146 | 36.336.3 | 0.714 | 2.655 | 25.525.5 | 1.838 | 3.369 | 55.155.1 | 2.553 | 121 | 3.574 | 1.735 | 2.655 | 1.225 | 3.165 | 1.837 | 0.36 | 0.816 | 8.7183 | |||
| 2021/2022 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 8 | 5.835 | 21.2127 | 1.710 | 4.728 | 35.735.7 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 212 | 2.817 | 70.670.6 | 2.716 | 0.74 | 3.320 | 212 | 2.515 | 1.38 | 2.314 | 1.38 | 00 | 0.32 | 6.740 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 17 | 6.9118 | 31.2530 | 2.644 | 5.594 | 46.846.8 | 0.23 | 1.830 | 1010 | 1.221 | 1.933 | 63.663.6 | 2.950 | 1.830 | 4.780 | 2.950 | 3.254 | 2.136 | 2.238 | 2.441 | 0.46 | 0.24 | 11.2190 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 3 | 515 | 2884 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 13 | 26 | 5050 | 4.313 | 2.37 | 6.720 | 412 | 2.78 | 1.75 | 26 | 3.711 | 0.31 | 00 | 12.337 | |||
| 5 szezon |
|
Kecskeméti KC | 82 | 48 | 5.6469 | 25.12006 | 1.6144 | 5.1425 | 32.433.9 | 0.425 | 1.8131 | 20.219.1 | 1.2106 | 2.2195 | 53.954.4 | 2.5173 | 1.498 | 3.9271 | 2132 | 2.3186 | 1.8146 | 2.1181 | 1.8117 | 0.218 | 0.437 | 7.5526 | ||||
| 1 szezon |
|
Szegedi KE | 6 | 8 | 5.835 | 21.2127 | 1.710 | 4.728 | 35.735.7 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 212 | 2.817 | 70.670.6 | 2.716 | 0.74 | 3.320 | 212 | 2.515 | 1.38 | 2.314 | 1.38 | 00 | 0.32 | 6.740 | ||||
| Összesítés | 88 | 56 | 5.6504 | 24.52133 | 1.7154 | 5453 | 32.934 | 0.326 | 1.8143 | 1818.2 | 1.3118 | 2.3212 | 57.355.7 | 2.5189 | 1.3102 | 3.8291 | 2144 | 2.4201 | 1.7154 | 2.2195 | 1.8125 | 0.218 | 0.439 | 7.4566 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 6.854 | 31.6253 | 2.419 | 6.653 | 35.835.8 | 0.43 | 324 | 12.512.5 | 0.97 | 1.19 | 77.877.8 | 4.334 | 1.814 | 648 | 2.822 | 2.318 | 2.117 | 1.915 | 1.915 | 00 | 0.54 | 9.979 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 8 | 8 | 6.854 | 31.6253 | 2.419 | 6.653 | 35.835.8 | 0.43 | 324 | 12.512.5 | 0.97 | 1.19 | 77.877.8 | 4.334 | 1.814 | 648 | 2.822 | 2.318 | 2.117 | 1.915 | 1.915 | 00 | 0.54 | 9.979 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 6.854 | 31.6253 | 2.419 | 6.653 | 35.835.8 | 0.43 | 324 | 12.512.5 | 0.97 | 1.19 | 77.877.8 | 4.334 | 1.814 | 648 | 2.822 | 2.318 | 2.117 | 1.915 | 1.915 | 00 | 0.54 | 9.979 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 36 | 17.535 | 12 | 48 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 00 | 12 | 36 | 0.51 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 0.51 | 510 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 33 | 2929 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 33 | 33 | 33 | 44 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 88 | 2727 | 44 | 99 | 44.444.4 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 44 | 1010 | 77 | 11 | 11 | 11 | 55 | 00 | 00 | 2323 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 4 | 2 | 4.717 | 24.591 | 27 | 5.320 | 37.535 | 00 | 1.55 | 00 | 0.73 | 14 | 66.775 | 2.38 | 2.37 | 4.715 | 4.316 | 1.86 | 0.31 | 1.56 | 26 | 0.21 | 0.21 | 10.336 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 4.717 | 24.591 | 27 | 5.320 | 37.535 | 00 | 1.55 | 00 | 0.73 | 14 | 66.775 | 2.38 | 2.37 | 4.715 | 4.316 | 1.86 | 0.31 | 1.56 | 26 | 0.21 | 0.21 | 10.336 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Piros | 24 | 8 | 4.3102 | 21.1507 | 1.127 | 4.4105 | 25.725.7 | 0.24 | 123 | 17.417.4 | 1.536 | 2.969 | 52.252.2 | 1.741 | 124 | 2.765 | 1.127 | 247 | 1.844 | 2.252 | 0.716 | 0.12 | 0.511 | 3.687 | |||
| 2019/2020 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 19 | 3 | 2.854 | 17.2326 | 119 | 3.974 | 25.725.7 | 0.12 | 0.816 | 12.512.5 | 0.510 | 1.120 | 5050 | 0.918 | 0.816 | 1.834 | 0.714 | 1.223 | 1.936 | 1.223 | 0.612 | 0.24 | 0.47 | 2.139 | |||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 21 | 17 | 8.9186 | 28.3594 | 2.553 | 7146 | 36.336.3 | 0.714 | 2.655 | 25.525.5 | 1.838 | 3.369 | 55.155.1 | 2.553 | 121 | 3.574 | 1.735 | 2.655 | 1.225 | 3.165 | 1.837 | 0.36 | 0.816 | 8.7183 | |||
| 2021/2022 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 8 | 5.835 | 21.2127 | 1.710 | 4.728 | 35.735.7 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 212 | 2.817 | 70.670.6 | 2.716 | 0.74 | 3.320 | 212 | 2.515 | 1.38 | 2.314 | 1.38 | 00 | 0.32 | 6.740 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 26 | 26 | 6.7175 | 31.2812 | 2.564 | 5.8150 | 42.742.7 | 0.26 | 2.256 | 10.710.7 | 1.129 | 1.744 | 65.965.9 | 3.284 | 1.847 | 5131 | 2.975 | 2.976 | 253 | 2.155 | 2.257 | 0.26 | 0.38 | 10.5272 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 5.823 | 27.8111 | 1.87 | 5.823 | 30.430.4 | 0.52 | 2.510 | 2020 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 4.719 | 2.711 | 7.530 | 4.819 | 2.39 | 1.56 | 1.87 | 416 | 0.21 | 00 | 1560 | |||
| 5 szezon |
|
Kecskeméti KC | 94 | 58 | 5.7540 | 25.12350 | 1.8170 | 5.3498 | 33.134.1 | 0.328 | 1.8160 | 18.417.5 | 1.1116 | 2.1208 | 54.855.8 | 2.6215 | 1.5119 | 4.1334 | 2.2170 | 2.2210 | 1.7164 | 2.1202 | 1.9138 | 0.219 | 0.442 | 8641 | ||||
| 1 szezon |
|
Szegedi KE | 6 | 8 | 5.835 | 21.2127 | 1.710 | 4.728 | 35.735.7 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 212 | 2.817 | 70.670.6 | 2.716 | 0.74 | 3.320 | 212 | 2.515 | 1.38 | 2.314 | 1.38 | 00 | 0.32 | 6.740 | ||||
| Összesítés | 100 | 66 | 5.7575 | 24.52477 | 1.8180 | 5.2526 | 33.534.2 | 0.329 | 1.8172 | 16.616.9 | 1.3128 | 2.2225 | 58.256.9 | 2.6231 | 1.3123 | 4354 | 2.2182 | 2.2225 | 1.6172 | 2.1216 | 1.8146 | 0.219 | 0.444 | 7.8681 | ||||||