MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Emel Gyöngyi

Emel Gyöngyi HUN
0

165 cm Magasság
55 kg Súly
Irányító Poszt
2003 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 1 0 0 8 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0 2
Total 1 0 0 8 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0 2
40 perc 1 0 0 40 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 10 0 0 0 10
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2026/2027 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

0%
Összesített pontosság
0
sikeres dobás
1
kísérlet

Bontás

2 pontos:0/0 (0,0%)
3 pontos:0/1 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2018/2019 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 12 4 4.250 14.4173 1.113 3.441 31.731.7 0.45 1.822 22.722.7 0.89 1.619 47.447.4 0.810 0.33 1.113 0.78 1.923 1.518 1.619 0.45 00 0.33 1.417
2019/2020 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 1 1 22 1616 00 99 00 00 11 00 22 66 33.333.3 44 00 44 22 22 11 55 00 00 00 -3-3
2020/2021 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 21 21 11.1234 27.7581 3.267 9.3195 34.434.4 0.613 243 30.230.2 2.961 4.9102 59.859.8 1.634 0.919 2.553 1.532 3.574 1.838 4.493 363 00 0.49 9.6202
2021/2022 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 17 19 8.6147 26.4449 2.644 7.8132 33.333.3 0.59 2.440 22.522.5 1.932 2.645 71.171.1 2.238 0.712 2.950 1.628 2.848 2.136 3.559 1.932 0.12 0.46 8.1138
4 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 51 45 6.5433 21.11219 1.7124 7.4377 23.332.9 0.427 1.8106 21.625.5 1.9104 3.8172 5060.5 2.286 0.534 2.6120 1.570 2.6147 1.693 3.6176 1.3100 02 0.318 4354
Összesítés 51 45 6.5433 21.11219 1.7124 7.4377 23.332.9 0.427 1.8106 21.625.5 1.9104 3.8172 5060.5 2.286 0.534 2.6120 1.570 2.6147 1.693 3.6176 1.3100 02 0.318 4354
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 1 1717 3535 77 1414 5050 00 22 00 33 33 100100 22 11 33 44 22 11 22 00 00 11 1515
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 0 00 88 00 00 00 00 11 00 00 00 00 00 00 00 11 00 00 22 00 00 00 22
2 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 2 1 8.517 21.543 3.57 714 5050 00 1.53 00 1.53 1.53 100100 12 0.51 1.53 2.55 12 0.51 24 00 00 0.51 8.517
Összesítés 2 1 8.517 21.543 3.57 714 5050 00 1.53 00 1.53 1.53 100100 12 0.51 1.53 2.55 12 0.51 24 00 00 0.51 8.517
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2018/2019 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 12 4 4.250 14.4173 1.113 3.441 31.731.7 0.45 1.822 22.722.7 0.89 1.619 47.447.4 0.810 0.33 1.113 0.78 1.923 1.518 1.619 0.45 00 0.33 1.417
2019/2020 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 1 1 22 1616 00 99 00 00 11 00 22 66 33.333.3 44 00 44 22 22 11 55 00 00 00 -3-3
2020/2021 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 21 21 11.1234 27.7581 3.267 9.3195 34.434.4 0.613 243 30.230.2 2.961 4.9102 59.859.8 1.634 0.919 2.553 1.532 3.574 1.838 4.493 363 00 0.49 9.6202
2021/2022 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női 18 20 9.1164 26.9484 2.851 8.1146 34.934.9 0.59 2.342 21.421.4 1.935 2.748 72.972.9 2.240 0.713 2.953 1.832 2.850 2.137 3.461 1.832 0.12 0.47 8.5153
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 0 00 88 00 00 00 00 11 00 00 00 00 00 00 00 11 00 00 22 00 00 00 22
5 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 53 46 5.3450 18.61262 1.4131 6391 23.833.5 0.327 1.6109 18.724.8 1.5107 3175 50.361.1 1.788 0.435 2.1123 1.475 2149 1.394 3.3180 1100 02 0.219 3.7371
Összesítés 53 46 5.3450 18.61262 1.4131 6391 23.833.5 0.327 1.6109 18.724.8 1.5107 3175 50.361.1 1.788 0.435 2.1123 1.475 2149 1.394 3.3180 1100 02 0.219 3.7371