MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Frank Fanni Lili

Frank Fanni Lili HUN
0

179 cm Magasság
71 kg Súly
Center Poszt
2002 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2026/2027 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

0%
Összesített pontosság
0
sikeres dobás
0
kísérlet

Bontás

2 pontos:0/0 (0,0%)
3 pontos:0/0 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2017/2018 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Piros 3 1 0.72 10.331 0.31 1.34 2525 00 13 00 00 0.72 00 2.37 0.72 39 00 00 13 0.31 0.31 00 00 1.75
2018/2019 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 20 12 2.244 17.2343 0.816 2.448 33.333.3 0.12 120 1010 0.36 0.510 6060 3.365 0.815 480 1.223 1.733 1.632 1.121 0.48 0.59 0.23 4.998
2019/2020 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 4 18 4.518 24.899 14 4.317 23.523.5 0.83 3.313 23.123.1 0.31 0.52 5050 728 1.35 8.333 1.87 0.52 312 0.83 0.52 0.31 00 9.538
2020/2021 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 24 23 7.3175 29.4706 1.945 5.5133 33.833.8 0.819 495 2020 1.228 249 57.157.1 7.2172 123 8.1195 249 1.842 2.458 2.252 1.229 1.537 0.24 12.9310
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Fehér 13 13 3.748 27.8361 1.418 4.457 31.631.6 0.11 1.114 7.17.1 0.79 1.317 52.952.9 7.699 1.317 8.9116 1.824 2.634 2.533 1.520 1.621 0.912 0.22 11.3147
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 4 4 3.815 26.5106 1.35 3.514 35.735.7 00 00 00 1.35 2.510 5050 9.839 1.35 1144 1.35 2.811 2.510 2.510 28 28 0.31 16.365
6 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 68 71 3.7302 22.71646 1.189 3.6273 3132.6 0.325 1.7145 16.717.2 0.649 1.390 48.754.4 6.2410 167 7.2477 1.3108 1.5122 2.2148 1.4107 169 0.967 0.110 9.4663
Összesítés 68 71 3.7302 22.71646 1.189 3.6273 3132.6 0.325 1.7145 16.717.2 0.649 1.390 48.754.4 6.2410 167 7.2477 1.3108 1.5122 2.2148 1.4107 169 0.967 0.110 9.4663
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Amatőr Női NB, 17-26. helyért 4 4 5.823 33.8135 2.510 6.827 3737 00 0.52 00 0.83 2.39 33.333.3 12.550 4.518 1768 5.321 2.39 2.510 1.56 312 1.56 0.52 25.5102
1 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 4 4 5.823 33.8135 2.510 6.827 3737 00 0.52 00 0.83 2.39 33.333.3 12.550 4.518 1768 5.321 2.39 2.510 1.56 312 1.56 0.52 25.5102
Összesítés 4 4 5.823 33.8135 2.510 6.827 3737 00 0.52 00 0.83 2.39 33.333.3 12.550 4.518 1768 5.321 2.39 2.510 1.56 312 1.56 0.52 25.5102
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 1 44 2727 22 22 100100 00 22 00 00 00 00 1010 22 1212 33 22 11 00 00 00 00 1515
1 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 1 44 2727 22 22 100100 00 22 00 00 00 00 1010 22 1212 33 22 11 00 00 00 00 1515
Összesítés 1 1 44 2727 22 22 100100 00 22 00 00 00 00 1010 22 1212 33 22 11 00 00 00 00 1515
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2017/2018 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Piros 3 1 0.72 10.331 0.31 1.34 2525 00 13 00 00 0.72 00 2.37 0.72 39 00 00 13 0.31 0.31 00 00 1.75
2018/2019 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 20 12 2.244 17.2343 0.816 2.448 33.333.3 0.12 120 1010 0.36 0.510 6060 3.365 0.815 480 1.223 1.733 1.632 1.121 0.48 0.59 0.23 4.998
2019/2020 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 4 18 4.518 24.899 14 4.317 23.523.5 0.83 3.313 23.123.1 0.31 0.52 5050 728 1.35 8.333 1.87 0.52 312 0.83 0.52 0.31 00 9.538
2020/2021 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női 25 24 7.2179 29.3733 1.947 5.4135 34.834.8 0.819 3.997 19.619.6 1.128 249 57.157.1 7.3182 125 8.3207 2.152 1.844 2.459 2.152 1.229 1.537 0.24 13325
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért 17 17 4.271 29.2496 1.628 4.984 33.333.3 0.11 0.916 6.36.3 0.712 1.526 46.146.1 8.8149 2.135 10.8184 2.645 2.543 2.543 1.526 1.933 1.118 0.24 14.6249
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 4 4 3.815 26.5106 1.35 3.514 35.735.7 00 00 00 1.35 2.510 5050 9.839 1.35 1144 1.35 2.811 2.510 2.510 28 28 0.31 16.365
6 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 73 76 3.7329 22.91808 1.2101 3.6302 31.733.4 0.325 1.7149 16.616.8 0.652 1.399 47.452.5 6.4470 1.287 7.6557 1.5132 1.5133 2.2159 1.4113 1.181 0.973 0.112 10780
Összesítés 73 76 3.7329 22.91808 1.2101 3.6302 31.733.4 0.325 1.7149 16.616.8 0.652 1.399 47.452.5 6.4470 1.287 7.6557 1.5132 1.5133 2.2159 1.4113 1.181 0.973 0.112 10780