| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 15 | 26 | 4 | 8 | 50 | 0 | 2 | 0 | 7 | 8 | 87.5 | 5 | 2 | 7 | 1 | 5 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 18 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 15 | 26 | 4 | 8 | 50 | 0 | 2 | 0 | 7 | 8 | 87.5 | 5 | 2 | 7 | 1 | 5 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 18 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 23.1 | 40 | 6.2 | 12.3 | 50 | 0 | 3.1 | 0 | 10.8 | 12.3 | 87.5 | 7.7 | 3.1 | 10.8 | 1.5 | 7.7 | 3.1 | 9.2 | 1.5 | 0 | 0 | 27.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB Kelet | 4 | 0 | 0.52 | 10.341 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 00 | 0.83 | 0.31 | 14 | 0.83 | 00 | 0.52 | 00 | 0.31 | 00 | |||
| 2016/2017 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB Kelet | 17 | 15 | 8.8149 | 22.5382 | 2.542 | 6.7114 | 36.836.8 | 0.58 | 2.542 | 19.119.1 | 2.441 | 3.255 | 74.674.6 | 1.830 | 0.814 | 2.644 | 0.813 | 468 | 234 | 3.356 | 1.932 | 00 | 0.46 | 6.2106 | |||
| 2017/2018 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 13 | 8.9124 | 23.3326 | 2.433 | 8.1113 | 29.229.2 | 0.68 | 2.332 | 2525 | 2.434 | 342 | 8181 | 1.825 | 1.116 | 2.941 | 1.217 | 3.143 | 2.332 | 2.941 | 1.622 | 0.11 | 0.46 | 6.591 | |||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 24 | 24 | 15.3366 | 30.6735 | 4.5107 | 11.8283 | 37.837.8 | 124 | 3.891 | 26.426.4 | 3.380 | 4.3104 | 76.976.9 | 3.379 | 0.513 | 3.892 | 249 | 3.584 | 2.252 | 4.4106 | 2.970 | 0.13 | 0.511 | 14335 | |||
| 2019/2020 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 18 | 22.389 | 33132 | 728 | 14.558 | 48.348.3 | 1.87 | 6.526 | 26.926.9 | 312 | 4.317 | 70.670.6 | 5.522 | 14 | 6.526 | 4.518 | 2.811 | 28 | 4.819 | 2.811 | 00 | 0.83 | 24.598 | |||
| 2020/2021 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 11 | 7.7131 | 23.6402 | 2.645 | 5.696 | 46.946.9 | 0.47 | 2.339 | 1818 | 1.220 | 1.932 | 62.562.5 | 2.746 | 1.221 | 3.967 | 1.830 | 2.542 | 2.136 | 2.238 | 1.322 | 0.11 | 0.47 | 8.9152 | |||
| 2021/2022 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Piros | 30 | 24 | 10.8323 | 25.3759 | 2.884 | 5.9176 | 47.747.7 | 1.338 | 3.8115 | 33.133.1 | 1.441 | 1.956 | 73.273.2 | 2.472 | 0.927 | 3.399 | 1.751 | 2.164 | 2.575 | 2.370 | 2.370 | 01 | 0.38 | 12.2366 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 12 | 11.8165 | 26.2367 | 3.143 | 5.679 | 54.454.4 | 1.217 | 3.448 | 35.435.4 | 228 | 2.738 | 73.773.7 | 2.434 | 0.69 | 3.143 | 2.231 | 2.941 | 2.535 | 2.433 | 1.622 | 00 | 0.11 | 12.6176 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér | 13 | 10 | 5.876 | 20.3264 | 2.228 | 5.166 | 42.442.4 | 0.23 | 1.823 | 13.113.1 | 0.811 | 1.216 | 68.768.7 | 226 | 1.114 | 3.140 | 1.418 | 1.824 | 1.925 | 1.216 | 1.216 | 00 | 0.22 | 6.179 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér | 3 | 2 | 15.747 | 3193 | 412 | 9.729 | 41.441.4 | 1.34 | 618 | 22.222.2 | 3.711 | 4.313 | 84.684.6 | 4.714 | 13 | 5.717 | 1.75 | 3.711 | 2.78 | 3.310 | 3.310 | 00 | 0.31 | 1545 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 4 | 15.562 | 30.3121 | 3.815 | 8.333 | 45.545.5 | 1.56 | 5.321 | 28.628.6 | 3.514 | 4.819 | 73.773.7 | 4.819 | 0.83 | 5.522 | 3.514 | 3.313 | 312 | 3.815 | 312 | 00 | 00 | 18.574 | |||
| 6 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 67 | 74 | 11.9792 | 251737 | 3.4226 | 8.4605 | 40.337.4 | 0.953 | 3.4213 | 25.824.9 | 2.4181 | 3.3237 | 7576.4 | 3178 | 0.750 | 3.7228 | 2112 | 2.9223 | 2141 | 3.2237 | 2.1149 | 04 | 0.427 | 11.6704 | ||||
| 5 szezon |
|
DEAC | 77 | 59 | 10.4742 | 25.31885 | 2.9212 | 6.4446 | 4647.5 | 0.969 | 3.5243 | 25.728.4 | 1.8111 | 2.4155 | 75.371.6 | 2.8192 | 174 | 3.8266 | 1.7135 | 2.6182 | 2.3179 | 2.3167 | 2140 | 02 | 0.219 | 11818 | ||||
| Összesítés | 144 | 133 | 11.21534 | 25.13622 | 3.2438 | 7.51051 | 42.541.7 | 0.9122 | 3.4456 | 25.726.8 | 2.2292 | 2.9392 | 75.174.5 | 2.9370 | 0.8124 | 3.7494 | 1.9247 | 2.8405 | 2.2320 | 2.8404 | 2289 | 06 | 0.346 | 11.31522 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-21. helyért | 3 | 1 | 4.714 | 1442 | 13 | 3.711 | 27.327.3 | 0.72 | 39 | 22.222.2 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 26 | 00 | 26 | 0.31 | 13 | 26 | 1.34 | 0.31 | 00 | 00 | 2.78 | |||
| 2016/2017 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-21. helyért | 2 | 1 | 5.511 | 1428 | 24 | 612 | 33.333.3 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 0.51 | 1.53 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 1.53 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 4 | 4 | 12.349 | 26.3105 | 3.514 | 8.835 | 4040 | 14 | 2.811 | 36.436.4 | 2.39 | 2.39 | 100100 | 28 | 14 | 312 | 1.35 | 312 | 1.56 | 3.313 | 14 | 00 | 00 | 10.843 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 5 | 2 | 5.125 | 1470 | 1.57 | 4.823 | 3130.4 | 0.63 | 211 | 29.227.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 16 | 0.52 | 1.58 | 0.42 | 1.36 | 1.58 | 0.95 | 0.21 | 00 | 0.31 | 2.111 | ||||
| 1 szezon |
|
DEAC | 4 | 4 | 12.349 | 26.3105 | 3.514 | 8.835 | 4040 | 14 | 2.811 | 36.436.4 | 2.39 | 2.39 | 100100 | 28 | 14 | 312 | 1.35 | 312 | 1.56 | 3.313 | 14 | 00 | 00 | 10.843 | ||||
| Összesítés | 9 | 6 | 7.574 | 18.1175 | 2.221 | 6.158 | 35.336.2 | 0.77 | 2.322 | 32.131.8 | 111 | 111 | 100100 | 1.314 | 0.76 | 220 | 0.77 | 1.818 | 1.514 | 1.718 | 0.45 | 00 | 0.21 | 554 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1212 | 2121 | 33 | 99 | 33.333.3 | 11 | 55 | 2020 | 33 | 44 | 7575 | 44 | 00 | 44 | 44 | 33 | 11 | 1010 | 33 | 00 | 00 | 1919 | |||
| 2020/2021 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1212 | 2020 | 66 | 99 | 66.766.7 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 22 | 77 | 11 | 11 | 11 | 11 | 66 | 00 | 00 | 2222 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1212 | 2525 | 44 | 77 | 57.157.1 | 11 | 44 | 2525 | 11 | 22 | 5050 | 44 | 11 | 55 | 44 | 11 | 11 | 22 | 22 | 00 | 11 | 1717 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1515 | 2626 | 44 | 88 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 77 | 88 | 87.587.5 | 55 | 22 | 77 | 11 | 55 | 22 | 66 | 11 | 00 | 00 | 1818 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 2 | 2 | 13.527 | 23.547 | 3.57 | 8.517 | 41.241.2 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 510 | 612 | 83.383.3 | 4.59 | 12 | 5.511 | 2.55 | 48 | 1.53 | 816 | 24 | 00 | 00 | 18.537 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 2 | 2 | 1224 | 22.545 | 510 | 816 | 62.562.5 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 0.51 | 12 | 5050 | 4.59 | 1.53 | 612 | 2.55 | 12 | 12 | 1.53 | 48 | 00 | 0.51 | 19.539 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 12.851 | 2392 | 4.317 | 8.333 | 51.551.5 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 2.811 | 3.514 | 78.678.6 | 4.518 | 1.35 | 5.823 | 2.510 | 2.510 | 1.35 | 4.819 | 312 | 00 | 0.31 | 1976 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB Kelet / Amatőr Női NB, 17-21. helyért | 7 | 1 | 2.316 | 11.983 | 0.64 | 2.115 | 26.726.7 | 0.32 | 1.410 | 2020 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.39 | 00 | 1.39 | 0.32 | 17 | 1.39 | 0.64 | 0.43 | 00 | 0.11 | 1.18 | |||
| 2016/2017 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB Kelet / Amatőr Női NB, 17-21. helyért | 19 | 16 | 8.4160 | 21.6410 | 2.446 | 6.6126 | 36.536.5 | 0.59 | 2.344 | 20.520.5 | 2.241 | 2.955 | 74.674.6 | 1.630 | 0.816 | 2.446 | 0.714 | 3.771 | 1.936 | 357 | 1.732 | 00 | 0.47 | 5.7109 | |||
| 2017/2018 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 13 | 8.9124 | 23.3326 | 2.433 | 8.1113 | 29.229.2 | 0.68 | 2.332 | 2525 | 2.434 | 342 | 8181 | 1.825 | 1.116 | 2.941 | 1.217 | 3.143 | 2.332 | 2.941 | 1.622 | 0.11 | 0.46 | 6.591 | |||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 24 | 24 | 15.3366 | 30.6735 | 4.5107 | 11.8283 | 37.837.8 | 124 | 3.891 | 26.426.4 | 3.380 | 4.3104 | 76.976.9 | 3.379 | 0.513 | 3.892 | 249 | 3.584 | 2.252 | 4.4106 | 2.970 | 0.13 | 0.511 | 14335 | |||
| 2019/2020 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 19 | 20.2101 | 30.6153 | 6.231 | 13.467 | 46.346.3 | 1.68 | 6.231 | 25.825.8 | 315 | 4.221 | 71.471.4 | 5.226 | 0.84 | 630 | 4.422 | 2.814 | 1.89 | 5.829 | 2.814 | 00 | 0.63 | 23.4117 | |||
| 2020/2021 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 18 | 12 | 7.9143 | 23.4422 | 2.851 | 5.8105 | 48.648.6 | 0.47 | 2.240 | 17.517.5 | 1.120 | 1.832 | 62.562.5 | 2.851 | 1.323 | 4.174 | 1.731 | 2.443 | 2.137 | 2.239 | 1.628 | 0.11 | 0.47 | 9.7174 | |||
| 2021/2022 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Piros | 30 | 24 | 10.8323 | 25.3759 | 2.884 | 5.9176 | 47.747.7 | 1.338 | 3.8115 | 33.133.1 | 1.441 | 1.956 | 73.273.2 | 2.472 | 0.927 | 3.399 | 1.751 | 2.164 | 2.575 | 2.370 | 2.370 | 01 | 0.38 | 12.2366 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 12 | 11.8165 | 26.2367 | 3.143 | 5.679 | 54.454.4 | 1.217 | 3.448 | 35.435.4 | 228 | 2.738 | 73.773.7 | 2.434 | 0.69 | 3.143 | 2.231 | 2.941 | 2.535 | 2.433 | 1.622 | 00 | 0.11 | 12.6176 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 17 | 14 | 7.4125 | 21.7369 | 2.542 | 5.9101 | 41.641.6 | 0.47 | 234 | 20.620.6 | 1.220 | 1.525 | 8080 | 234 | 1.118 | 3.152 | 1.423 | 2.136 | 1.831 | 1.729 | 1.220 | 00 | 0.12 | 7.2122 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 4 | 3 | 14.859 | 29.5118 | 416 | 936 | 44.444.4 | 1.25 | 5.522 | 22.722.7 | 312 | 3.715 | 8080 | 4.518 | 14 | 5.522 | 2.39 | 312 | 2.39 | 312 | 312 | 00 | 0.52 | 15.562 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 15.477 | 29.4147 | 3.819 | 8.241 | 46.346.3 | 1.26 | 4.623 | 26.126.1 | 4.221 | 5.427 | 77.877.8 | 4.824 | 15 | 5.829 | 315 | 3.618 | 2.814 | 4.221 | 2.613 | 00 | 00 | 18.492 | |||
| 6 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 74 | 78 | 11.7844 | 24.61854 | 3.3240 | 8.4645 | 39.437.2 | 0.957 | 3.4231 | 24.924.7 | 2.6193 | 3.4251 | 76.676.9 | 3193 | 0.754 | 3.7247 | 1.9119 | 3237 | 2152 | 3.5258 | 2154 | 04 | 0.328 | 11.5752 | ||||
| 5 szezon |
|
DEAC | 83 | 65 | 10.5815 | 25.22035 | 3236 | 6.5497 | 4747.5 | 0.974 | 3.4259 | 26.728.6 | 1.7121 | 2.3166 | 74.772.9 | 2.8209 | 181 | 3.8290 | 1.8145 | 2.5196 | 2.2187 | 2.3183 | 1.9152 | 02 | 0.320 | 11.4900 | ||||
| Összesítés | 157 | 143 | 11.21659 | 24.93889 | 3.2476 | 7.51142 | 42.441.7 | 0.9131 | 3.4490 | 25.726.7 | 2.2314 | 2.9417 | 75.975.3 | 2.9402 | 0.8135 | 3.8537 | 1.9264 | 2.8433 | 2.1339 | 3441 | 2306 | 06 | 0.348 | 11.51652 | ||||||