| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 0 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | -10 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 9 | 7 | 3.733 | 27.1244 | 1.110 | 4.944 | 22.722.7 | 0.33 | 2.119 | 15.815.8 | 0.44 | 1.312 | 33.333.3 | 4.843 | 218 | 6.861 | 0.98 | 1.312 | 2.623 | 1.110 | 19 | 0.33 | 0.22 | 654 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 0 | 1.75 | 11.334 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 00 | 13 | 00 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 39 | 13 | 412 | 0.31 | 0.72 | 13 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 12 | 7 | 2.738 | 19.2278 | 0.912 | 3.450 | 25.824 | 0.23 | 1.622 | 10.713.6 | 0.45 | 1.316 | 29.131.2 | 3.952 | 1.521 | 5.473 | 0.69 | 114 | 1.826 | 0.912 | 0.59 | 0.23 | 0.12 | 4.362 | ||||
| Összesítés | 12 | 7 | 2.738 | 19.2278 | 0.912 | 3.450 | 25.824 | 0.23 | 1.622 | 10.713.6 | 0.45 | 1.316 | 29.131.2 | 3.952 | 1.521 | 5.473 | 0.69 | 114 | 1.826 | 0.912 | 0.59 | 0.23 | 0.12 | 4.362 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 3 | 5.823 | 21.887 | 1.87 | 4.819 | 36.836.8 | 0.52 | 3.815 | 13.313.3 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 4.518 | 14 | 5.522 | 0.52 | 0.31 | 1.87 | 1.35 | 0.52 | 0.31 | 0.31 | 6.526 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 4 | 3 | 5.823 | 21.887 | 1.87 | 4.819 | 36.836.8 | 0.52 | 3.815 | 13.313.3 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 4.518 | 14 | 5.522 | 0.52 | 0.31 | 1.87 | 1.35 | 0.52 | 0.31 | 0.31 | 6.526 | ||||
| Összesítés | 4 | 3 | 5.823 | 21.887 | 1.87 | 4.819 | 36.836.8 | 0.52 | 3.815 | 13.313.3 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 4.518 | 14 | 5.522 | 0.52 | 0.31 | 1.87 | 1.35 | 0.52 | 0.31 | 0.31 | 6.526 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 13 | 10 | 4.356 | 25.5331 | 1.317 | 4.863 | 2727 | 0.45 | 2.634 | 14.714.7 | 0.57 | 1.418 | 38.938.9 | 4.761 | 1.722 | 6.483 | 0.810 | 113 | 2.330 | 1.215 | 0.811 | 0.34 | 0.23 | 6.280 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 0 | 1.35 | 9.538 | 0.52 | 1.87 | 28.628.6 | 00 | 0.83 | 00 | 0.21 | 14 | 2525 | 2.510 | 0.83 | 3.313 | 0.21 | 0.83 | 14 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 1.87 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 17 | 10 | 2.861 | 17.5369 | 0.919 | 3.370 | 27.427.1 | 0.25 | 1.737 | 11.413.5 | 0.48 | 1.222 | 3336.3 | 3.671 | 1.225 | 4.896 | 0.511 | 0.916 | 1.734 | 0.817 | 0.411 | 0.24 | 0.13 | 487 | ||||
| Összesítés | 17 | 10 | 2.861 | 17.5369 | 0.919 | 3.370 | 27.427.1 | 0.25 | 1.737 | 11.413.5 | 0.48 | 1.222 | 3336.3 | 3.671 | 1.225 | 4.896 | 0.511 | 0.916 | 1.734 | 0.817 | 0.411 | 0.24 | 0.13 | 487 | ||||||