| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 4 | 28 | 1 | 5 | 20 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 5 | 4 | 9 | 3 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 11 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 4 | 28 | 1 | 5 | 20 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 5 | 4 | 9 | 3 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 11 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 5.7 | 40 | 1.4 | 7.1 | 20 | 0 | 2.9 | 0 | 2.9 | 5.7 | 50 | 7.1 | 5.7 | 12.9 | 4.3 | 4.3 | 1.4 | 5.7 | 1.4 | 1.4 | 1.4 | 15.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 2 | 5.380 | 19.1286 | 0.58 | 1.827 | 29.629.6 | 1.116 | 4.365 | 24.624.6 | 1.116 | 1.421 | 76.276.2 | 2.740 | 0.46 | 3.146 | 0.711 | 1.726 | 1.218 | 115 | 0.913 | 0.46 | 0.35 | 4.872 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 4 | 6.526 | 30120 | 14 | 2.811 | 36.436.4 | 14 | 4.819 | 21.121.1 | 1.56 | 28 | 7575 | 624 | 0.52 | 6.526 | 00 | 1.56 | 28 | 1.56 | 1.35 | 1.35 | 00 | 9.538 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 19 | 6 | 5.9106 | 24.5406 | 0.812 | 2.338 | 33.731.6 | 120 | 4.584 | 22.823.8 | 1.322 | 1.729 | 75.575.9 | 4.364 | 0.58 | 4.872 | 0.411 | 1.632 | 1.626 | 1.321 | 1.118 | 0.811 | 0.25 | 7.2110 | ||||
| Összesítés | 19 | 6 | 5.9106 | 24.5406 | 0.812 | 2.338 | 33.731.6 | 120 | 4.584 | 22.823.8 | 1.322 | 1.729 | 75.575.9 | 4.364 | 0.58 | 4.872 | 0.411 | 1.632 | 1.626 | 1.321 | 1.118 | 0.811 | 0.25 | 7.2110 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 2 | 1 | 5.511 | 2244 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 24 | 4.59 | 44.444.4 | 510 | 12 | 612 | 2.55 | 1.53 | 00 | 2.55 | 12 | 00 | 12 | 6.513 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 2 | 1 | 5.511 | 2244 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 24 | 4.59 | 44.444.4 | 510 | 12 | 612 | 2.55 | 1.53 | 00 | 2.55 | 12 | 00 | 12 | 6.513 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 5.511 | 2244 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 24 | 4.59 | 44.444.4 | 510 | 12 | 612 | 2.55 | 1.53 | 00 | 2.55 | 12 | 00 | 12 | 6.513 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 44 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 44 | 2828 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 22 | 00 | 22 | 44 | 5050 | 55 | 44 | 99 | 33 | 33 | 11 | 44 | 11 | 11 | 11 | 1111 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 2 | 1 | 24 | 1836 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 00 | 12 | 00 | 12 | 24 | 5050 | 3.57 | 24 | 5.511 | 24 | 3.57 | 0.51 | 24 | 12 | 0.51 | 0.51 | 510 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 24 | 1836 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 00 | 12 | 00 | 12 | 24 | 5050 | 3.57 | 24 | 5.511 | 24 | 3.57 | 0.51 | 24 | 12 | 0.51 | 0.51 | 510 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 3 | 5.191 | 18.8338 | 0.610 | 2.137 | 2727 | 0.917 | 4.173 | 23.323.3 | 1.120 | 1.730 | 66.766.7 | 2.952 | 0.48 | 3.360 | 0.917 | 1.833 | 118 | 1.120 | 0.916 | 0.36 | 0.47 | 4.784 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 630 | 29.6148 | 15 | 3.216 | 31.331.3 | 0.84 | 4.221 | 1919 | 1.68 | 2.412 | 66.766.7 | 5.829 | 1.26 | 735 | 0.63 | 1.89 | 1.89 | 210 | 1.26 | 1.26 | 0.21 | 9.849 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 23 | 8 | 5.5121 | 24.2486 | 0.815 | 2.653 | 29.628.3 | 0.921 | 4.194 | 21.122.3 | 1.428 | 242 | 66.766.7 | 4.381 | 0.814 | 5.295 | 0.820 | 1.842 | 1.427 | 1.630 | 122 | 0.812 | 0.38 | 7.2133 | ||||
| Összesítés | 23 | 8 | 5.5121 | 24.2486 | 0.815 | 2.653 | 29.628.3 | 0.921 | 4.194 | 21.122.3 | 1.428 | 242 | 66.766.7 | 4.381 | 0.814 | 5.295 | 0.820 | 1.842 | 1.427 | 1.630 | 122 | 0.812 | 0.38 | 7.2133 | ||||||