| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 7 | 30 | 3 | 10 | 30 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 7 | 30 | 3 | 10 | 30 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 9.3 | 40 | 4 | 13.3 | 30 | 0 | 4 | 0 | 1.3 | 4 | 33.3 | 1.3 | 2.7 | 4 | 5.3 | 9.3 | 5.3 | 4 | 2.7 | 0 | 2.7 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 4 | 2.730 | 16.5182 | 0.67 | 2.629 | 24.124.1 | 0.22 | 0.56 | 33.433.4 | 0.910 | 1.719 | 52.652.6 | 1.112 | 0.44 | 1.516 | 0.67 | 2.831 | 222 | 1.213 | 0.89 | 00 | 0.11 | 0.89 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 4 | 6.827 | 32.3129 | 2.510 | 832 | 31.331.3 | 00 | 2.811 | 00 | 1.87 | 2.39 | 77.877.8 | 4.317 | 1.35 | 5.522 | 1.87 | 7.329 | 416 | 520 | 2.510 | 0.31 | 1.35 | 5.823 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 15 | 8 | 4.757 | 24.4311 | 1.617 | 5.361 | 29.527.9 | 0.12 | 1.617 | 5.511.8 | 1.317 | 228 | 66.960.7 | 2.729 | 0.89 | 3.538 | 1.214 | 560 | 338 | 3.133 | 1.719 | 0.11 | 0.76 | 3.332 | ||||
| Összesítés | 15 | 8 | 4.757 | 24.4311 | 1.617 | 5.361 | 29.527.9 | 0.12 | 1.617 | 5.511.8 | 1.317 | 228 | 66.960.7 | 2.729 | 0.89 | 3.538 | 1.214 | 560 | 338 | 3.133 | 1.719 | 0.11 | 0.76 | 3.332 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 2 | 2 | 918 | 21.543 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 1.53 | 24 | 7575 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 0.51 | 24 | 2.55 | 36 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 00 | 00 | 9.519 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 2 | 2 | 918 | 21.543 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 1.53 | 24 | 7575 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 0.51 | 24 | 2.55 | 36 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 00 | 00 | 9.519 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 918 | 21.543 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 1.53 | 24 | 7575 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 0.51 | 24 | 2.55 | 36 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 00 | 00 | 9.519 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 77 | 3030 | 33 | 1010 | 3030 | 00 | 33 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 22 | 33 | 44 | 77 | 44 | 33 | 22 | 00 | 22 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 1 | 1 | 77 | 3030 | 33 | 1010 | 3030 | 00 | 33 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 22 | 33 | 44 | 77 | 44 | 33 | 22 | 00 | 22 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 77 | 3030 | 33 | 1010 | 3030 | 00 | 33 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 22 | 33 | 44 | 77 | 44 | 33 | 22 | 00 | 22 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 13 | 6 | 3.748 | 17.3225 | 0.811 | 3.242 | 26.226.2 | 0.45 | 0.810 | 5050 | 0.811 | 1.520 | 5555 | 1.215 | 0.45 | 1.520 | 0.912 | 2.837 | 2.127 | 1.418 | 0.912 | 00 | 0.11 | 2.228 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 6.834 | 31.8159 | 2.613 | 8.442 | 3131 | 00 | 2.814 | 00 | 1.68 | 2.412 | 66.766.7 | 3.618 | 1.47 | 525 | 2.211 | 7.236 | 420 | 4.623 | 2.412 | 0.21 | 1.47 | 4.623 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 18 | 11 | 5.282 | 24.6384 | 1.724 | 5.884 | 29.628.6 | 0.25 | 1.824 | 10.820.8 | 1.219 | 232 | 62.159.4 | 2.433 | 0.912 | 3.345 | 1.623 | 573 | 347 | 341 | 1.724 | 0.11 | 0.78 | 3.451 | ||||
| Összesítés | 18 | 11 | 5.282 | 24.6384 | 1.724 | 5.884 | 29.628.6 | 0.25 | 1.824 | 10.820.8 | 1.219 | 232 | 62.159.4 | 2.433 | 0.912 | 3.345 | 1.623 | 573 | 347 | 341 | 1.724 | 0.11 | 0.78 | 3.451 | ||||||