MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Nagy Luca

Nagy Luca HUN
0

170 cm Magasság
60 kg Súly
Erőcsatár Poszt
2007 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 1 0 5 13 2 5 40 0 0 0 1 3 33.3 2 2 4 0 1 1 3 1 0 0 7
Total 1 0 5 13 2 5 40 0 0 0 1 3 33.3 2 2 4 0 1 1 3 1 0 0 7
40 perc 1 0 15.4 40 6.2 15.4 40 0 0 0 3.1 9.2 33.3 6.2 6.2 12.3 0 3.1 3.1 9.2 3.1 0 0 21.5
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2026/2027 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

40%
Összesített pontosság
2
sikeres dobás
5
kísérlet

Bontás

2 pontos:2/5 (40,0%)
3 pontos:0/0 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld 16 11 2.439 23.1369 116 3.657 28.128.1 0.11 0.914 7.27.2 0.34 0.47 57.157.1 2.845 1.626 4.471 0.914 1.931 1.117 0.610 0.58 0.11 0.35 3.455
2026/2027 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld 2 0 2.55 7.515 12 2.55 4040 00 00 00 0.51 0.51 100100 0.51 12 1.53 00 24 0.51 0.51 0.51 00 12 1.53
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 18 11 2.544 15.3384 118 362 3329 01 0.414 7.27.2 0.45 0.58 8062.4 1.746 1.328 374 0.414 235 0.818 0.611 0.59 01 0.77 2.558
Összesítés 18 11 2.544 15.3384 118 362 3329 01 0.414 7.27.2 0.45 0.58 8062.4 1.746 1.328 374 0.414 235 0.818 0.611 0.59 01 0.77 2.558
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Amatőr Női NB, 17-20. helyért 4 2 4.518 19.578 28 5.321 38.138.1 00 14 00 0.52 0.52 100100 4.819 2.39 728 0.31 1.56 1.56 0.83 0.31 0.31 00 7.329
1 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 4 2 4.518 19.578 28 5.321 38.138.1 00 14 00 0.52 0.52 100100 4.819 2.39 728 0.31 1.56 1.56 0.83 0.31 0.31 00 7.329
Összesítés 4 2 4.518 19.578 28 5.321 38.138.1 00 14 00 0.52 0.52 100100 4.819 2.39 728 0.31 1.56 1.56 0.83 0.31 0.31 00 7.329
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Hepp Kupa, Női 1 1 11 2626 00 22 00 00 00 00 11 22 5050 55 00 55 00 33 11 11 11 00 00 22
2026/2027 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Hepp Kupa, Női 1 0 55 1313 22 55 4040 00 00 00 11 33 33.333.3 22 22 44 00 11 11 33 11 00 00 77
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 2 1 36 19.539 12 3.57 28.628.6 00 00 00 12 2.55 4040 3.57 12 4.59 00 24 12 24 12 00 00 4.59
Összesítés 2 1 36 19.539 12 3.57 28.628.6 00 00 00 12 2.55 4040 3.57 12 4.59 00 24 12 24 12 00 00 4.59
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női 21 14 2.858 22.5473 1.124 3.880 3030 01 0.918 5.65.6 0.37 0.511 63.663.6 3.369 1.735 5104 0.715 1.940 1.124 0.714 0.510 0.12 0.25 4.186
2026/2027 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női 3 0 3.310 9.328 1.34 3.310 4040 00 00 00 0.72 1.34 5050 13 1.34 2.37 00 1.75 0.72 1.34 0.72 00 0.72 3.310
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 24 14 368 15.9501 1.228 3.690 34.731.1 01 0.418 5.65.6 0.59 0.915 53.860 2.172 1.539 3.6111 0.415 1.845 0.926 118 0.612 02 0.57 3.796
Összesítés 24 14 368 15.9501 1.228 3.690 34.731.1 01 0.418 5.65.6 0.59 0.915 53.860 2.172 1.539 3.6111 0.415 1.845 0.926 118 0.612 02 0.57 3.796