| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 8 | 27 | 4 | 8 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 8 | 27 | 4 | 8 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 11.9 | 40 | 5.9 | 11.9 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.4 | 1.5 | 5.9 | 3 | 5.9 | 1.5 | 0 | 1.5 | 1.5 | 0 | 8.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 4 | 5.740 | 25175 | 1.712 | 5.337 | 32.432.4 | 0.43 | 2.920 | 1515 | 17 | 1.611 | 63.763.7 | 2.417 | 0.96 | 3.323 | 0.75 | 5.438 | 1.712 | 1.611 | 1.712 | 0.11 | 0.64 | 1.18 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 1 | 7.329 | 2496 | 1.56 | 4.518 | 33.333.3 | 14 | 2.510 | 4040 | 1.35 | 1.87 | 71.471.4 | 2.510 | 0.31 | 2.811 | 0.83 | 4.317 | 1.56 | 1.35 | 1.35 | 00 | 0.83 | 416 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 11 | 5 | 6.569 | 24.5271 | 1.618 | 4.955 | 32.832.7 | 0.77 | 2.730 | 26.723.3 | 1.112 | 1.718 | 67.866.7 | 2.527 | 0.67 | 334 | 0.78 | 4.855 | 1.618 | 1.416 | 1.517 | 0.11 | 0.77 | 2.624 | ||||
| Összesítés | 11 | 5 | 6.569 | 24.5271 | 1.618 | 4.955 | 32.832.7 | 0.77 | 2.730 | 26.723.3 | 1.112 | 1.718 | 67.866.7 | 2.527 | 0.67 | 334 | 0.78 | 4.855 | 1.618 | 1.416 | 1.517 | 0.11 | 0.77 | 2.624 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 3 | 3 | 5.717 | 26.780 | 1.75 | 3.310 | 5050 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 2.37 | 0.72 | 39 | 1.34 | 412 | 1.75 | 13 | 412 | 0.31 | 00 | 7.723 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 3 | 3 | 5.717 | 26.780 | 1.75 | 3.310 | 5050 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 2.37 | 0.72 | 39 | 1.34 | 412 | 1.75 | 13 | 412 | 0.31 | 00 | 7.723 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 5.717 | 26.780 | 1.75 | 3.310 | 5050 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 2.37 | 0.72 | 39 | 1.34 | 412 | 1.75 | 13 | 412 | 0.31 | 00 | 7.723 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 44 | 2222 | 00 | 22 | 00 | 11 | 66 | 16.716.7 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 00 | 55 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | -6-6 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 88 | 2727 | 44 | 88 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 11 | 44 | 22 | 44 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 66 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 2 | 1 | 612 | 24.549 | 24 | 510 | 4040 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 0.51 | 2.55 | 12 | 4.59 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 612 | 24.549 | 24 | 510 | 4040 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 0.51 | 2.55 | 12 | 4.59 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 11 | 8 | 5.561 | 25.2277 | 1.517 | 4.549 | 34.734.7 | 0.55 | 2.831 | 16.116.1 | 1.112 | 1.719 | 63.263.2 | 2.325 | 0.78 | 333 | 0.89 | 555 | 1.517 | 1.516 | 2.224 | 0.22 | 0.55 | 2.325 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 1 | 7.437 | 24.6123 | 210 | 5.226 | 38.538.5 | 0.84 | 2.412 | 33.333.3 | 15 | 1.47 | 71.471.4 | 2.613 | 0.42 | 315 | 15 | 4.221 | 1.47 | 15 | 1.26 | 0.21 | 0.63 | 4.422 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 16 | 9 | 6.598 | 24.9400 | 1.827 | 4.875 | 36.736 | 0.69 | 2.643 | 2420.9 | 117 | 1.626 | 66.965.4 | 2.438 | 0.610 | 348 | 0.914 | 4.676 | 1.524 | 1.221 | 1.730 | 0.23 | 0.58 | 3.347 | ||||
| Összesítés | 16 | 9 | 6.598 | 24.9400 | 1.827 | 4.875 | 36.736 | 0.69 | 2.643 | 2420.9 | 117 | 1.626 | 66.965.4 | 2.438 | 0.610 | 348 | 0.914 | 4.676 | 1.524 | 1.221 | 1.730 | 0.23 | 0.58 | 3.347 | ||||||