| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 1 | 3.417 | 13.668 | 1.47 | 2.814 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.63 | 15 | 6060 | 0.63 | 15 | 1.68 | 0.63 | 15 | 1.89 | 0.84 | 0.21 | 00 | 0.21 | 3.819 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 0 | 3.815 | 10.542 | 14 | 1.87 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 1.35 | 1.56 | 2.811 | 0.83 | 28 | 1.35 | 1.56 | 00 | 00 | 00 | 5.321 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 9 | 1 | 3.632 | 12.1110 | 1.211 | 2.321 | 52.752.4 | 00 | 00 | 00 | 1.210 | 1.815 | 67.166.7 | 0.98 | 1.311 | 2.219 | 0.76 | 1.513 | 1.514 | 1.210 | 0.11 | 00 | 0.11 | 4.540 | ||||
| Összesítés | 9 | 1 | 3.632 | 12.1110 | 1.211 | 2.321 | 52.752.4 | 00 | 00 | 00 | 1.210 | 1.815 | 67.166.7 | 0.98 | 1.311 | 2.219 | 0.76 | 1.513 | 1.514 | 1.210 | 0.11 | 00 | 0.11 | 4.540 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 3 | 0 | 0.72 | 1339 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 2.37 | 2.78 | 1.34 | 1.75 | 1.75 | 00 | 1.75 | 0.31 | 13 | 2.37 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 3 | 0 | 0.72 | 1339 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 2.37 | 2.78 | 1.34 | 1.75 | 1.75 | 00 | 1.75 | 0.31 | 13 | 2.37 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 0.72 | 1339 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 2.37 | 2.78 | 1.34 | 1.75 | 1.75 | 00 | 1.75 | 0.31 | 13 | 2.37 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 8 | 1 | 2.419 | 13.4107 | 18 | 2.822 | 36.436.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.43 | 0.65 | 6060 | 0.54 | 1.512 | 216 | 0.97 | 1.310 | 1.814 | 0.54 | 0.86 | 0.11 | 0.54 | 3.226 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 0 | 315 | 8.643 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 1.47 | 210 | 7070 | 1.26 | 1.26 | 2.412 | 0.63 | 1.68 | 15 | 1.26 | 00 | 00 | 00 | 4.422 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 13 | 1 | 2.734 | 11150 | 0.912 | 2.129 | 43.441.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.910 | 1.315 | 67.666.7 | 0.810 | 1.318 | 2.228 | 0.710 | 1.418 | 1.419 | 0.910 | 0.46 | 0.11 | 0.34 | 3.848 | ||||
| Összesítés | 13 | 1 | 2.734 | 11150 | 0.912 | 2.129 | 43.441.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.910 | 1.315 | 67.666.7 | 0.810 | 1.318 | 2.228 | 0.710 | 1.418 | 1.419 | 0.910 | 0.46 | 0.11 | 0.34 | 3.848 | ||||||