| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 4 | 9 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 4 | 9 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 17.8 | 40 | 8.9 | 26.7 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 9 | 0 | 1.715 | 8.173 | 0.87 | 2.321 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.76 | 16.616.6 | 0.87 | 0.22 | 19 | 0.11 | 19 | 0.44 | 0.44 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.33 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 10 | 0 | 0.815 | 4.173 | 0.47 | 1.221 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.36 | 16.616.6 | 0.47 | 0.12 | 0.59 | 0.11 | 0.59 | 0.24 | 0.24 | 0.12 | 00 | 0.11 | 0.23 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 0.815 | 4.173 | 0.47 | 1.221 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.36 | 16.616.6 | 0.47 | 0.12 | 0.59 | 0.11 | 0.59 | 0.24 | 0.24 | 0.12 | 00 | 0.11 | 0.23 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1010 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 99 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 2 | 0 | 24 | 9.519 | 12 | 48 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 24 | 9.519 | 12 | 48 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 10 | 0 | 1.515 | 8.383 | 0.77 | 2.323 | 30.430.4 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.66 | 16.616.6 | 0.88 | 0.33 | 1.111 | 0.11 | 110 | 0.55 | 0.44 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.22 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 24 | 4.59 | 12 | 36 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 12 | 0 | 1.819 | 6.492 | 0.99 | 2.629 | 32.131 | 00 | 00 | 00 | 01 | 0.36 | 16.616.6 | 0.48 | 0.13 | 0.611 | 01 | 0.510 | 0.56 | 0.24 | 0.12 | 00 | 01 | 0.12 | ||||
| Összesítés | 12 | 0 | 1.819 | 6.492 | 0.99 | 2.629 | 32.131 | 00 | 00 | 00 | 01 | 0.36 | 16.616.6 | 0.48 | 0.13 | 0.611 | 01 | 0.510 | 0.56 | 0.24 | 0.12 | 00 | 01 | 0.12 | ||||||