| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 1 | 0.915 | 13.8235 | 0.35 | 1.220 | 2525 | 00 | 0.12 | 00 | 0.35 | 0.59 | 55.655.6 | 1.628 | 0.46 | 234 | 0.23 | 1.424 | 1.628 | 0.46 | 0.35 | 0.47 | 0.35 | 1.525 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 0 | 14 | 6.827 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 14 | 0.31 | 1.35 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 2.811 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 21 | 1 | 0.919 | 10.3262 | 0.47 | 0.822 | 47.431.8 | 00 | 0.12 | 00 | 0.15 | 0.39 | 55.655.6 | 1.332 | 0.37 | 1.639 | 0.13 | 0.724 | 1.130 | 0.26 | 0.15 | 0.59 | 0.15 | 2.136 | ||||
| Összesítés | 21 | 1 | 0.919 | 10.3262 | 0.47 | 0.822 | 47.431.8 | 00 | 0.12 | 00 | 0.15 | 0.39 | 55.655.6 | 1.332 | 0.37 | 1.639 | 0.13 | 0.724 | 1.130 | 0.26 | 0.15 | 0.59 | 0.15 | 2.136 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 3 | 1 | 1.34 | 1545 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 00 | 13 | 26 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 1.75 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 3 | 1 | 1.34 | 1545 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 00 | 13 | 26 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 1.75 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 1.34 | 1545 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 00 | 13 | 26 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 1.75 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 20 | 2 | 0.919 | 14280 | 0.37 | 1.225 | 2828 | 00 | 0.23 | 00 | 0.25 | 0.511 | 45.545.5 | 1.733 | 0.48 | 2.141 | 0.13 | 1.427 | 1.734 | 0.47 | 0.36 | 0.48 | 0.36 | 1.530 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 0 | 14 | 6.827 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 14 | 0.31 | 1.35 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 2.811 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 24 | 2 | 123 | 10.4307 | 0.49 | 0.927 | 48.633.3 | 00 | 0.13 | 00 | 0.15 | 0.311 | 45.545.5 | 1.337 | 0.39 | 1.746 | 0.13 | 0.727 | 1.136 | 0.27 | 0.16 | 0.510 | 0.16 | 2.141 | ||||
| Összesítés | 24 | 2 | 123 | 10.4307 | 0.49 | 0.927 | 48.633.3 | 00 | 0.13 | 00 | 0.15 | 0.311 | 45.545.5 | 1.337 | 0.39 | 1.746 | 0.13 | 0.727 | 1.136 | 0.27 | 0.16 | 0.510 | 0.16 | 2.141 | ||||||