| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 9 | 29 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 9 | 29 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 12.4 | 40 | 5.5 | 12.4 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 1.4 | 2.8 | 50 | 4.1 | 0 | 4.1 | 0 | 6.9 | 6.9 | 2.8 | 1.4 | 0 | 0 | 5.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 15 | 5.9100 | 21.7369 | 2.238 | 7.9134 | 28.428.4 | 0.11 | 0.23 | 33.533.5 | 1.221 | 2.440 | 52.552.5 | 2.339 | 2.644 | 4.983 | 0.59 | 3.153 | 3.152 | 1.932 | 0.610 | 0.23 | 0.611 | 3.967 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 4 | 7.329 | 28112 | 2.510 | 10.341 | 24.424.4 | 00 | 00 | 00 | 2.39 | 4.518 | 5050 | 4.317 | 2.510 | 6.827 | 14 | 2.39 | 3.313 | 312 | 0.83 | 0.83 | 14 | 7.329 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 21 | 19 | 6.6129 | 24.9481 | 2.448 | 9.1175 | 26.127.4 | 01 | 0.13 | 33.533.5 | 1.730 | 3.458 | 50.951.7 | 3.356 | 2.554 | 5.8110 | 0.813 | 2.762 | 3.265 | 2.444 | 0.713 | 0.56 | 0.815 | 5.696 | ||||
| Összesítés | 21 | 19 | 6.6129 | 24.9481 | 2.448 | 9.1175 | 26.127.4 | 01 | 0.13 | 33.533.5 | 1.730 | 3.458 | 50.951.7 | 3.356 | 2.554 | 5.8110 | 0.813 | 2.762 | 3.265 | 2.444 | 0.713 | 0.56 | 0.815 | 5.696 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 1 | 8.534 | 2288 | 312 | 8.534 | 35.335.3 | 00 | 0.31 | 00 | 2.510 | 4.819 | 52.652.6 | 5.522 | 4.317 | 9.839 | 1.35 | 2.39 | 3.514 | 2.811 | 0.31 | 1.35 | 0.83 | 13.554 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 4 | 1 | 8.534 | 2288 | 312 | 8.534 | 35.335.3 | 00 | 0.31 | 00 | 2.510 | 4.819 | 52.652.6 | 5.522 | 4.317 | 9.839 | 1.35 | 2.39 | 3.514 | 2.811 | 0.31 | 1.35 | 0.83 | 13.554 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 8.534 | 2288 | 312 | 8.534 | 35.335.3 | 00 | 0.31 | 00 | 2.510 | 4.819 | 52.652.6 | 5.522 | 4.317 | 9.839 | 1.35 | 2.39 | 3.514 | 2.811 | 0.31 | 1.35 | 0.83 | 13.554 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 99 | 2929 | 44 | 99 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 00 | 55 | 55 | 22 | 11 | 00 | 00 | 44 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 1 | 1 | 99 | 2929 | 44 | 99 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 00 | 55 | 55 | 22 | 11 | 00 | 00 | 44 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 99 | 2929 | 44 | 99 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 00 | 55 | 55 | 22 | 11 | 00 | 00 | 44 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 21 | 16 | 6.4134 | 21.8457 | 2.450 | 8168 | 29.829.8 | 01 | 0.24 | 25.125.1 | 1.531 | 2.859 | 52.552.5 | 2.961 | 2.961 | 5.8122 | 0.714 | 362 | 3.166 | 243 | 0.511 | 0.48 | 0.714 | 5.8121 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 7.638 | 28.2141 | 2.814 | 1050 | 2828 | 00 | 00 | 00 | 210 | 420 | 5050 | 420 | 210 | 630 | 0.84 | 2.814 | 3.618 | 2.814 | 0.84 | 0.63 | 0.84 | 6.633 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 26 | 21 | 7172 | 25598 | 2.664 | 9218 | 28.829.4 | 01 | 0.14 | 25.125.1 | 1.741 | 3.479 | 5151.9 | 3.581 | 2.571 | 5.9152 | 0.718 | 2.976 | 3.484 | 2.457 | 0.715 | 0.511 | 0.718 | 6.2154 | ||||
| Összesítés | 26 | 21 | 7172 | 25598 | 2.664 | 9218 | 28.829.4 | 01 | 0.14 | 25.125.1 | 1.741 | 3.479 | 5151.9 | 3.581 | 2.571 | 5.9152 | 0.718 | 2.976 | 3.484 | 2.457 | 0.715 | 0.511 | 0.718 | 6.2154 | ||||||