| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 7 | 11 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 11 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 7 | 11 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 11 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 25.5 | 40 | 10.9 | 14.5 | 75 | 0 | 3.6 | 0 | 3.6 | 7.3 | 50 | 7.3 | 3.6 | 10.9 | 3.6 | 3.6 | 7.3 | 3.6 | 10.9 | 0 | 0 | 40 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 7 | 0 | 2.115 | 11.379 | 0.43 | 214 | 21.521.5 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 0.96 | 1.410 | 6060 | 1.611 | 0.32 | 1.913 | 0.11 | 2.618 | 17 | 1.410 | 0.64 | 00 | 0.32 | 17 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 1.75 | 12.337 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 00 | 1.34 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 13 | 1.75 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 00 | 0.31 | 0.72 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 10 | 0 | 1.920 | 11.8116 | 0.55 | 2.221 | 25.323.8 | 0.11 | 18 | 7.512.5 | 0.67 | 112 | 56.858.3 | 1.113 | 0.54 | 1.617 | 0.64 | 2.123 | 1.312 | 0.911 | 18 | 00 | 0.33 | 0.89 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 1.920 | 11.8116 | 0.55 | 2.221 | 25.323.8 | 0.11 | 18 | 7.512.5 | 0.67 | 112 | 56.858.3 | 1.113 | 0.54 | 1.617 | 0.64 | 2.123 | 1.312 | 0.911 | 18 | 00 | 0.33 | 0.89 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 6 | 0 | 212 | 1484 | 0.53 | 3.320 | 1515 | 0.21 | 1.710 | 1010 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 1.27 | 0.32 | 1.59 | 0.53 | 1.59 | 1.38 | 1.27 | 0.74 | 00 | 0.32 | -0.3-2 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 0 | 2.39 | 1664 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 14 | 0.52 | 1.56 | 0.52 | 3.313 | 1.35 | 28 | 2.811 | 00 | 0.31 | 1.87 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 10 | 0 | 2.121 | 15148 | 0.55 | 3.232 | 15.815.6 | 0.22 | 1.213 | 17.315.4 | 0.55 | 1.211 | 42.945.5 | 1.111 | 0.44 | 1.515 | 0.55 | 2.422 | 1.313 | 1.615 | 1.715 | 00 | 0.33 | 0.75 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 2.121 | 15148 | 0.55 | 3.232 | 15.815.6 | 0.22 | 1.213 | 17.315.4 | 0.55 | 1.211 | 42.945.5 | 1.111 | 0.44 | 1.515 | 0.55 | 2.422 | 1.313 | 1.615 | 1.715 | 00 | 0.33 | 0.75 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 0.72 | 7.723 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 13 | 1.34 | 13 | 0.31 | 0.72 | 00 | 0.31 | 0.31 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 77 | 1111 | 33 | 44 | 7575 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 11 | 33 | 11 | 11 | 22 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1111 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 4 | 0 | 3.89 | 9.334 | 1.74 | 2.78 | 62.550 | 00 | 0.83 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.23 | 0.72 | 1.85 | 14 | 1.25 | 1.55 | 0.72 | 1.85 | 00 | 0.21 | 5.712 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 3.89 | 9.334 | 1.74 | 2.78 | 62.550 | 00 | 0.83 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.23 | 0.72 | 1.85 | 14 | 1.25 | 1.55 | 0.72 | 1.85 | 00 | 0.21 | 5.712 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 20 | 0 | 1.938 | 12.5250 | 0.59 | 2.550 | 1818 | 0.23 | 119 | 15.815.8 | 0.511 | 1.121 | 52.452.4 | 1.123 | 0.37 | 1.530 | 0.59 | 2.244 | 1.123 | 1.326 | 1.121 | 00 | 0.36 | 0.713 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 0 | 312 | 1248 | 1.35 | 2.711 | 45.545.5 | 00 | 1.25 | 00 | 0.52 | 14 | 5050 | 14 | 0.83 | 1.87 | 14 | 1.56 | 1.87 | 0.52 | 1.77 | 00 | 0.21 | 3.313 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 24 | 0 | 2.550 | 12.2298 | 0.914 | 2.661 | 32.423 | 0.13 | 1.124 | 6.812.5 | 0.513 | 125 | 51.252 | 1.127 | 0.610 | 1.637 | 0.713 | 1.950 | 1.530 | 0.928 | 1.428 | 00 | 0.37 | 226 | ||||
| Összesítés | 24 | 0 | 2.550 | 12.2298 | 0.914 | 2.661 | 32.423 | 0.13 | 1.124 | 6.812.5 | 0.513 | 125 | 51.252 | 1.127 | 0.610 | 1.637 | 0.713 | 1.950 | 1.530 | 0.928 | 1.428 | 00 | 0.37 | 226 | ||||||