| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 5 | 17 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 5 | 17 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 11.8 | 40 | 2.4 | 4.7 | 50 | 2.4 | 4.7 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2.4 | 0 | 2.4 | 0 | 4.7 | 11.8 | 2.4 | 0 | 0 | 0 | 7.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 5.717 | 1957 | 1.34 | 6.720 | 2020 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 26 | 2.78 | 7575 | 3.310 | 0.31 | 3.711 | 13 | 26 | 26 | 2.37 | 13 | 0.31 | 0.31 | 4.313 | |||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 3 | 0 | 5.717 | 1957 | 1.34 | 6.720 | 2020 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 26 | 2.78 | 7575 | 3.310 | 0.31 | 3.711 | 13 | 26 | 26 | 2.37 | 13 | 0.31 | 0.31 | 4.313 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 5.717 | 1957 | 1.34 | 6.720 | 2020 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 26 | 2.78 | 7575 | 3.310 | 0.31 | 3.711 | 13 | 26 | 26 | 2.37 | 13 | 0.31 | 0.31 | 4.313 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 55 | 1717 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 55 | 11 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 1 | 1 | 55 | 1717 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 55 | 11 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 55 | 1717 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 55 | 11 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 1 | 5.522 | 18.574 | 1.25 | 5.522 | 22.722.7 | 0.52 | 28 | 2525 | 1.56 | 28 | 7575 | 2.711 | 0.21 | 312 | 0.83 | 28 | 2.811 | 28 | 0.83 | 0.21 | 0.21 | 416 | |||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 4 | 1 | 5.522 | 18.574 | 1.25 | 5.522 | 22.722.7 | 0.52 | 28 | 2525 | 1.56 | 28 | 7575 | 2.711 | 0.21 | 312 | 0.83 | 28 | 2.811 | 28 | 0.83 | 0.21 | 0.21 | 416 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 5.522 | 18.574 | 1.25 | 5.522 | 22.722.7 | 0.52 | 28 | 2525 | 1.56 | 28 | 7575 | 2.711 | 0.21 | 312 | 0.83 | 28 | 2.811 | 28 | 0.83 | 0.21 | 0.21 | 416 | ||||||