| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 8 | 37 | 4 | 13 | 30.8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 10 | 1 | 6 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 8 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 8 | 37 | 4 | 13 | 30.8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 10 | 1 | 6 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 8 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 8.6 | 40 | 4.3 | 14.1 | 30.8 | 0 | 1.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.6 | 3.2 | 10.8 | 1.1 | 6.5 | 4.3 | 1.1 | 3.2 | 1.1 | 0 | 8.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 12 | 612 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 2.55 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 3 | 1.56 | 21.385 | 0.83 | 28 | 37.537.5 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 0.31 | 1.56 | 1.87 | 3.514 | 1.56 | 0.31 | 0.52 | 0.31 | 00 | 0.31 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC | 6 | 3 | 1.38 | 13.697 | 0.64 | 1.39 | 5044.4 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.65 | 0.11 | 0.86 | 1.18 | 1.814 | 17 | 0.42 | 0.53 | 0.11 | 00 | 1.46 | ||||
| Összesítés | 6 | 3 | 1.38 | 13.697 | 0.64 | 1.39 | 5044.4 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.65 | 0.11 | 0.86 | 1.18 | 1.814 | 17 | 0.42 | 0.53 | 0.11 | 00 | 1.46 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 88 | 3737 | 44 | 1313 | 30.830.8 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 77 | 33 | 1010 | 11 | 66 | 44 | 11 | 33 | 11 | 00 | 88 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC | 2 | 1 | 48 | 20.541 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | 1.53 | 510 | 0.51 | 3.57 | 24 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 00 | 3.57 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 48 | 20.541 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | 1.53 | 510 | 0.51 | 3.57 | 24 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 00 | 3.57 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 0.72 | 5.316 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 4 | 2.814 | 24.4122 | 1.47 | 4.221 | 33.333.3 | 00 | 0.84 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.412 | 0.84 | 3.216 | 1.68 | 420 | 210 | 0.42 | 15 | 0.42 | 00 | 1.89 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC | 8 | 4 | 1.716 | 14.9138 | 0.98 | 2.322 | 38.236.4 | 00 | 0.44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.212 | 0.44 | 1.616 | 19 | 2.221 | 1.211 | 0.43 | 0.76 | 0.22 | 00 | 1.613 | ||||
| Összesítés | 8 | 4 | 1.716 | 14.9138 | 0.98 | 2.322 | 38.236.4 | 00 | 0.44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.212 | 0.44 | 1.616 | 19 | 2.221 | 1.211 | 0.43 | 0.76 | 0.22 | 00 | 1.613 | ||||||