| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 13 | 25 | 3 | 4 | 75 | 1 | 4 | 25 | 4 | 4 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 | 21 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 13 | 25 | 3 | 4 | 75 | 1 | 4 | 25 | 4 | 4 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 | 21 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 20.8 | 40 | 4.8 | 6.4 | 75 | 1.6 | 6.4 | 25 | 6.4 | 6.4 | 100 | 4.8 | 0 | 4.8 | 1.6 | 1.6 | 1.6 | 4.8 | 9.6 | 0 | 0 | 33.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 2 | 6.720 | 22.367 | 26 | 515 | 4040 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 1.75 | 2.37 | 71.571.5 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 0.72 | 4.313 | 0.72 | 26 | 39 | 00 | 00 | 515 | |||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 3 | 2 | 6.720 | 22.367 | 26 | 515 | 4040 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 1.75 | 2.37 | 71.571.5 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 0.72 | 4.313 | 0.72 | 26 | 39 | 00 | 00 | 515 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 6.720 | 22.367 | 26 | 515 | 4040 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 1.75 | 2.37 | 71.571.5 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 0.72 | 4.313 | 0.72 | 26 | 39 | 00 | 00 | 515 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 1313 | 2525 | 33 | 44 | 7575 | 11 | 44 | 2525 | 44 | 44 | 100100 | 33 | 00 | 33 | 11 | 11 | 11 | 33 | 66 | 00 | 00 | 2121 | |||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 1 | 0 | 1313 | 2525 | 33 | 44 | 7575 | 11 | 44 | 2525 | 44 | 44 | 100100 | 33 | 00 | 33 | 11 | 11 | 11 | 33 | 66 | 00 | 00 | 2121 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 1313 | 2525 | 33 | 44 | 7575 | 11 | 44 | 2525 | 44 | 44 | 100100 | 33 | 00 | 33 | 11 | 11 | 11 | 33 | 66 | 00 | 00 | 2121 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 8.333 | 2392 | 2.39 | 4.819 | 47.447.4 | 0.52 | 2.711 | 18.218.2 | 2.39 | 2.711 | 81.881.8 | 2.510 | 0.21 | 2.711 | 0.83 | 3.514 | 0.83 | 2.39 | 3.815 | 00 | 00 | 936 | |||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 4 | 2 | 8.333 | 2392 | 2.39 | 4.819 | 47.447.4 | 0.52 | 2.711 | 18.218.2 | 2.39 | 2.711 | 81.881.8 | 2.510 | 0.21 | 2.711 | 0.83 | 3.514 | 0.83 | 2.39 | 3.815 | 00 | 00 | 936 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 8.333 | 2392 | 2.39 | 4.819 | 47.447.4 | 0.52 | 2.711 | 18.218.2 | 2.39 | 2.711 | 81.881.8 | 2.510 | 0.21 | 2.711 | 0.83 | 3.514 | 0.83 | 2.39 | 3.815 | 00 | 00 | 936 | ||||||