| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 5 | 15 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 4 | 50 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 5 | 15 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 4 | 50 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 13.3 | 40 | 0 | 13.3 | 0 | 2.7 | 2.7 | 100 | 5.3 | 10.7 | 50 | 10.7 | 0 | 10.7 | 2.7 | 5.3 | 2.7 | 8 | 0 | 0 | 2.7 | 10.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 0 | 2.37 | 11.735 | 0.72 | 4.714 | 14.314.3 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 13 | 00 | 13 | 2.37 | 3.310 | 0.31 | 1.75 | 0.31 | 0.72 | 0.72 | 00 | 00 | 0.72 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 00 | 816 | 00 | 3.57 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 2.55 | 12 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | -1-2 | |||
| 2 szezon |
|
KS Szeged | 5 | 0 | 1.27 | 9.851 | 0.32 | 4.121 | 8.29.5 | 0.21 | 0.42 | 4050 | 00 | 0.53 | 00 | 1.36 | 1.79 | 2.915 | 0.73 | 1.37 | 0.73 | 0.32 | 0.63 | 00 | 0.31 | -0.2-0 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 1.27 | 9.851 | 0.32 | 4.121 | 8.29.5 | 0.21 | 0.42 | 4050 | 00 | 0.53 | 00 | 1.36 | 1.79 | 2.915 | 0.73 | 1.37 | 0.73 | 0.32 | 0.63 | 00 | 0.31 | -0.2-0 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 1 | 2.716 | 11.569 | 0.74 | 2.213 | 30.830.8 | 0.21 | 0.85 | 2020 | 0.85 | 0.85 | 100100 | 318 | 1.27 | 4.225 | 0.74 | 16 | 1.27 | 1.27 | 0.21 | 0.32 | 0.32 | 636 | |||
| 1 szezon |
|
KS Szeged | 6 | 1 | 2.716 | 11.569 | 0.74 | 2.213 | 30.830.8 | 0.21 | 0.85 | 2020 | 0.85 | 0.85 | 100100 | 318 | 1.27 | 4.225 | 0.74 | 16 | 1.27 | 1.27 | 0.21 | 0.32 | 0.32 | 636 | ||||
| Összesítés | 6 | 1 | 2.716 | 11.569 | 0.74 | 2.213 | 30.830.8 | 0.21 | 0.85 | 2020 | 0.85 | 0.85 | 100100 | 318 | 1.27 | 4.225 | 0.74 | 16 | 1.27 | 1.27 | 0.21 | 0.32 | 0.32 | 636 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 55 | 1515 | 00 | 55 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 22 | 44 | 5050 | 44 | 00 | 44 | 11 | 22 | 11 | 33 | 00 | 00 | 11 | 44 | |||
| 1 szezon |
|
KS Szeged | 1 | 1 | 55 | 1515 | 00 | 55 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 22 | 44 | 5050 | 44 | 00 | 44 | 11 | 22 | 11 | 33 | 00 | 00 | 11 | 44 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 55 | 1515 | 00 | 55 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 22 | 44 | 5050 | 44 | 00 | 44 | 11 | 22 | 11 | 33 | 00 | 00 | 11 | 44 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 9 | 1 | 2.623 | 11.6104 | 0.76 | 327 | 22.222.2 | 0.22 | 0.76 | 33.433.4 | 0.65 | 0.98 | 62.562.5 | 2.321 | 1.614 | 3.935 | 0.65 | 1.211 | 0.98 | 19 | 0.33 | 0.22 | 0.22 | 4.238 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 3 | 1 | 1.75 | 10.331 | 00 | 412 | 00 | 0.31 | 0.72 | 5050 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 2.37 | 0.72 | 39 | 13 | 1.34 | 13 | 13 | 0.31 | 00 | 0.72 | 0.72 | |||
| 2 szezon |
|
KS Szeged | 12 | 2 | 2.128 | 10.9135 | 0.36 | 3.539 | 9.515.4 | 0.33 | 0.78 | 41.737.5 | 0.67 | 1.112 | 5558.3 | 2.328 | 1.116 | 3.444 | 0.88 | 1.315 | 0.911 | 112 | 0.34 | 0.12 | 0.44 | 2.440 | ||||
| Összesítés | 12 | 2 | 2.128 | 10.9135 | 0.36 | 3.539 | 9.515.4 | 0.33 | 0.78 | 41.737.5 | 0.67 | 1.112 | 5558.3 | 2.328 | 1.116 | 3.444 | 0.88 | 1.315 | 0.911 | 112 | 0.34 | 0.12 | 0.44 | 2.440 | ||||||