| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 2 | 19 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 2 | 19 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 4.2 | 40 | 2.1 | 2.1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.1 | 0 | 2.1 | 0 | 0 | 4.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 8 | 2 | 1.814 | 24.5196 | 0.65 | 3.326 | 19.219.2 | 00 | 0.32 | 00 | 0.54 | 18 | 5050 | 4.334 | 0.65 | 4.939 | 0.86 | 1.512 | 18 | 0.97 | 0.65 | 0.54 | 0.43 | 4.536 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 0 | 1.87 | 13.353 | 0.83 | 1.87 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 416 | 0.83 | 4.819 | 0.31 | 14 | 1.56 | 0.52 | 0.31 | 0.31 | 0.52 | 5.522 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 12 | 2 | 1.821 | 18.9249 | 0.78 | 2.533 | 27.524.2 | 00 | 0.12 | 00 | 0.45 | 0.810 | 5050 | 4.150 | 0.78 | 4.858 | 0.57 | 1.316 | 1.314 | 0.79 | 0.46 | 0.45 | 0.45 | 558 | ||||
| Összesítés | 12 | 2 | 1.821 | 18.9249 | 0.78 | 2.533 | 27.524.2 | 00 | 0.12 | 00 | 0.45 | 0.810 | 5050 | 4.150 | 0.78 | 4.858 | 0.57 | 1.316 | 1.314 | 0.79 | 0.46 | 0.45 | 0.45 | 558 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 0 | 2.811 | 2184 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 4.518 | 1.56 | 624 | 0.83 | 1.35 | 0.52 | 14 | 00 | 00 | 00 | 6.325 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 4 | 0 | 2.811 | 2184 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 4.518 | 1.56 | 624 | 0.83 | 1.35 | 0.52 | 14 | 00 | 00 | 00 | 6.325 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 2.811 | 2184 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 4.518 | 1.56 | 624 | 0.83 | 1.35 | 0.52 | 14 | 00 | 00 | 00 | 6.325 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 1919 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 1 | 1 | 22 | 1919 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 22 | 1919 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 12 | 2 | 2.125 | 23.3280 | 0.810 | 3.137 | 2727 | 00 | 0.33 | 00 | 0.45 | 1.214 | 35.735.7 | 4.352 | 0.911 | 5.363 | 0.89 | 1.417 | 0.810 | 0.911 | 0.45 | 0.34 | 0.33 | 5.161 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 1 | 1.89 | 14.472 | 0.84 | 1.68 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 3.417 | 0.63 | 420 | 0.21 | 0.84 | 1.68 | 0.42 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | 525 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 17 | 3 | 1.934 | 18.9352 | 0.814 | 2.345 | 34.931.1 | 00 | 0.13 | 00 | 0.36 | 0.816 | 39.437.5 | 3.969 | 0.814 | 4.683 | 0.510 | 1.121 | 1.218 | 0.713 | 0.36 | 0.35 | 0.35 | 586 | ||||
| Összesítés | 17 | 3 | 1.934 | 18.9352 | 0.814 | 2.345 | 34.931.1 | 00 | 0.13 | 00 | 0.36 | 0.816 | 39.437.5 | 3.969 | 0.814 | 4.683 | 0.510 | 1.121 | 1.218 | 0.713 | 0.36 | 0.35 | 0.35 | 586 | ||||||