| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 2 | 21 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 2 | 21 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 3.8 | 40 | 1.9 | 5.7 | 33.3 | 0 | 3.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.9 | 0 | 1.9 | 1.9 | 1.9 | 5.7 | 3.8 | 1.9 | 0 | 0 | 3.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 5 | 1 | 8.844 | 19.698 | 1.68 | 3.618 | 44.444.4 | 1.68 | 4.824 | 33.333.3 | 0.84 | 1.26 | 66.766.7 | 0.63 | 1.89 | 2.412 | 2.412 | 210 | 1.47 | 1.47 | 1.26 | 00 | 00 | 8.643 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 5 | 1 | 8.844 | 19.698 | 1.68 | 3.618 | 44.444.4 | 1.68 | 4.824 | 33.333.3 | 0.84 | 1.26 | 66.766.7 | 0.63 | 1.89 | 2.412 | 2.412 | 210 | 1.47 | 1.47 | 1.26 | 00 | 00 | 8.643 | ||||
| Összesítés | 6 | 1 | 4.444 | 10.399 | 0.88 | 1.818 | 44.444.4 | 0.88 | 2.424 | 33.333.3 | 0.44 | 0.66 | 66.766.7 | 0.33 | 0.99 | 1.212 | 1.212 | 1.511 | 0.77 | 0.77 | 0.66 | 00 | 00 | 3.842 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 2121 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 33 | 22 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 1 | 1 | 22 | 2121 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 33 | 22 | 11 | 00 | 00 | 22 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 22 | 2121 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 33 | 22 | 11 | 00 | 00 | 22 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 6 | 2 | 7.746 | 19.8119 | 1.59 | 3.521 | 42.942.9 | 1.38 | 4.326 | 30.830.8 | 0.74 | 16 | 66.766.7 | 0.74 | 1.59 | 2.213 | 2.213 | 1.811 | 1.710 | 1.59 | 1.27 | 00 | 00 | 7.545 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 6 | 2 | 7.746 | 19.8119 | 1.59 | 3.521 | 42.942.9 | 1.38 | 4.326 | 30.830.8 | 0.74 | 16 | 66.766.7 | 0.74 | 1.59 | 2.213 | 2.213 | 1.811 | 1.710 | 1.59 | 1.27 | 00 | 00 | 7.545 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 3.846 | 10.4120 | 0.89 | 1.821 | 42.942.9 | 0.78 | 2.226 | 30.830.8 | 0.34 | 0.56 | 66.766.7 | 0.34 | 0.89 | 1.113 | 1.113 | 1.412 | 0.810 | 0.89 | 0.67 | 00 | 00 | 3.344 | ||||||