| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 18 | 28 | 5 | 7 | 71.4 | 1 | 5 | 20 | 5 | 7 | 71.4 | 5 | 2 | 7 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | 0 | 1 | 28 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 18 | 28 | 5 | 7 | 71.4 | 1 | 5 | 20 | 5 | 7 | 71.4 | 5 | 2 | 7 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | 0 | 1 | 28 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 25.7 | 40 | 7.1 | 10 | 71.4 | 1.4 | 7.1 | 20 | 7.1 | 10 | 71.4 | 7.1 | 2.9 | 10 | 2.9 | 5.7 | 0 | 11.4 | 7.1 | 0 | 1.4 | 40 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 7.515 | 15.531 | 36 | 3.57 | 85.785.7 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 1.53 | 00 | 1.53 | 24 | 12 | 0.51 | 1.53 | 4.59 | 0.51 | 00 | 1428 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 3 | 1236 | 32.397 | 2.78 | 721 | 38.138.1 | 1.75 | 5.316 | 31.331.3 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 3.310 | 0.72 | 412 | 3.310 | 3.711 | 1.75 | 515 | 4.714 | 00 | 0.72 | 1545 | |||
| 2 szezon |
|
Radobasket | 5 | 3 | 9.851 | 23.9128 | 2.814 | 5.328 | 5450 | 0.85 | 3.218 | 26.327.8 | 1.68 | 3.317 | 48.747.1 | 2.413 | 0.32 | 2.815 | 2.714 | 2.313 | 1.16 | 3.318 | 4.623 | 0.31 | 0.32 | 14.573 | ||||
| Összesítés | 5 | 3 | 9.851 | 23.9128 | 2.814 | 5.328 | 5450 | 0.85 | 3.218 | 26.327.8 | 1.68 | 3.317 | 48.747.1 | 2.413 | 0.32 | 2.815 | 2.714 | 2.313 | 1.16 | 3.318 | 4.623 | 0.31 | 0.32 | 14.573 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 33 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 3 | 7.157 | 19.3154 | 2.318 | 3.528 | 64.364.3 | 0.11 | 1.512 | 8.38.3 | 2.318 | 2.923 | 78.378.3 | 2.520 | 0.54 | 324 | 1.613 | 1.814 | 0.65 | 2.117 | 3.931 | 00 | 00 | 12.8102 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 33 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 22 | ||||
| 1 szezon |
|
Radobasket | 8 | 3 | 7.157 | 19.3154 | 2.318 | 3.528 | 64.364.3 | 0.11 | 1.512 | 8.38.3 | 2.318 | 2.923 | 78.378.3 | 2.520 | 0.54 | 324 | 1.613 | 1.814 | 0.65 | 2.117 | 3.931 | 00 | 00 | 12.8102 | ||||
| Összesítés | 9 | 3 | 3.657 | 15.6166 | 1.118 | 1.828 | 64.364.3 | 0.11 | 0.812 | 8.38.3 | 1.118 | 1.423 | 78.378.3 | 1.821 | 0.85 | 2.526 | 0.813 | 2.417 | 1.37 | 2.119 | 2.432 | 00 | 00 | 7.4104 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1818 | 2828 | 55 | 77 | 71.471.4 | 11 | 55 | 2020 | 55 | 77 | 71.471.4 | 55 | 22 | 77 | 22 | 44 | 00 | 88 | 55 | 00 | 11 | 2828 | |||
| 1 szezon |
|
Radobasket | 1 | 1 | 1818 | 2828 | 55 | 77 | 71.471.4 | 11 | 55 | 2020 | 55 | 77 | 71.471.4 | 55 | 22 | 77 | 22 | 44 | 00 | 88 | 55 | 00 | 11 | 2828 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1818 | 2828 | 55 | 77 | 71.471.4 | 11 | 55 | 2020 | 55 | 77 | 71.471.4 | 55 | 22 | 77 | 22 | 44 | 00 | 88 | 55 | 00 | 11 | 2828 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 33 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 10 | 3 | 7.272 | 18.5185 | 2.424 | 3.535 | 68.668.6 | 0.11 | 1.414 | 7.17.1 | 2.121 | 2.828 | 7575 | 2.323 | 0.44 | 2.727 | 1.717 | 1.616 | 0.66 | 220 | 440 | 0.11 | 00 | 13130 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 13.554 | 31.2125 | 3.313 | 728 | 46.446.4 | 1.56 | 5.221 | 28.628.6 | 2.510 | 4.819 | 52.652.6 | 3.715 | 14 | 4.819 | 312 | 3.815 | 1.35 | 5.823 | 4.819 | 00 | 0.83 | 18.373 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 33 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 22 | ||||
| 2 szezon |
|
Radobasket | 14 | 7 | 10.4126 | 24.9310 | 2.837 | 5.363 | 53.858.7 | 0.87 | 3.335 | 24.120 | 2.331 | 3.847 | 60.966 | 338 | 0.78 | 3.746 | 2.329 | 2.731 | 0.911 | 3.943 | 4.459 | 0.11 | 0.43 | 15.6203 | ||||
| Összesítés | 15 | 7 | 6.9126 | 20.6322 | 1.937 | 3.563 | 53.858.7 | 0.57 | 2.235 | 24.120 | 1.531 | 2.547 | 60.966 | 2.339 | 0.89 | 3.248 | 1.629 | 2.834 | 1.313 | 3.345 | 3.360 | 01 | 0.33 | 11.1205 | ||||||