MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Pomázi Lola

Pomázi Lola HUN
0

166 cm Magasság
52 kg Súly
Irányító Poszt
2008 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 1 1 16 34 6 9 66.7 1 4 25 1 4 25 1 0 1 2 1 0 4 1 0 0 14
Total 1 1 16 34 6 9 66.7 1 4 25 1 4 25 1 0 1 2 1 0 4 1 0 0 14
40 perc 1 1 18.8 40 7.1 10.6 66.7 1.2 4.7 25 1.2 4.7 25 1.2 0 1.2 2.4 1.2 0 4.7 1.2 0 0 16.5
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2026/2027 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

53.8%
Összesített pontosság
7
sikeres dobás
13
kísérlet

Bontás

2 pontos:6/9 (66,7%)
3 pontos:1/4 (25,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Fehér 7 0 0.32 3.323 0.11 0.75 2020 00 0.64 00 00 0.32 00 0.11 0.43 0.64 00 17 0.11 0.11 0.64 00 00 -0.9-6
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld 18 13 6.8123 28.9520 236 6.6119 30.330.3 0.47 2.341 17.117.1 1.730 2.953 56.656.6 2.138 0.610 2.748 1.119 472 1.628 2.851 1.323 0.11 0.36 2.953
2026/2027 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld 4 4 728 30120 0.83 4.518 16.716.7 14 4.518 22.222.2 2.510 3.815 66.766.7 2.39 0.52 2.811 1.56 3.514 28 3.313 0.83 0.31 0.31 3.514
3 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 29 17 4.7153 20.7663 140 3.9142 24.528.2 0.511 2.463 18.917.5 1.440 2.370 59.757.2 1.548 0.515 263 0.925 2.893 1.237 2.165 0.930 0.12 0.27 1.961
Összesítés 29 17 4.7153 20.7663 140 3.9142 24.528.2 0.511 2.463 18.917.5 1.440 2.370 59.757.2 1.548 0.515 263 0.925 2.893 1.237 2.165 0.930 0.12 0.27 1.961
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Amatőr Női NB, 17-26. helyért 5 0 0.42 7.437 0.21 0.84 2525 00 0.63 00 00 00 00 0.42 00 0.42 0.42 1.26 0.63 0.21 0.42 00 0.21 -0.6-3
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Amatőr Női NB, 17-20. helyért 4 4 12.851 38.3153 416 1040 4040 0.83 3.514 21.421.4 2.510 4.518 55.655.6 2.510 1.56 416 312 4.518 1.35 416 2.39 00 14 10.843
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 9 4 6.653 22.8190 2.117 5.444 38.938.6 0.43 2.117 18.317.6 1.310 2.318 55.655.6 1.512 0.86 2.218 1.714 2.924 0.98 2.117 1.311 00 0.65 5.140
Összesítés 9 4 6.653 22.8190 2.117 5.444 38.938.6 0.43 2.117 18.317.6 1.310 2.318 55.655.6 1.512 0.86 2.218 1.714 2.924 0.98 2.117 1.311 00 0.65 5.140
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Hepp Kupa, Női 1 0 00 22 00 11 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 -1-1
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Hepp Kupa, Női 1 1 55 2121 11 44 2525 00 11 00 33 33 100100 22 11 33 00 00 33 22 00 00 00 66
2026/2027 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Hepp Kupa, Női 1 1 1616 3434 66 99 66.766.7 11 44 2525 11 44 2525 11 00 11 22 11 00 44 11 00 00 1414
3 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 3 2 721 1957 2.37 4.714 5050 0.31 1.75 2020 1.34 2.37 57.157.1 13 0.31 1.34 0.72 0.31 13 26 0.31 00 00 6.319
Összesítés 3 2 721 1957 2.37 4.714 5050 0.31 1.75 2020 1.34 2.37 57.157.1 13 0.31 1.34 0.72 0.31 13 26 0.31 00 00 6.319
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női 13 0 0.34 4.862 0.22 0.810 2020 00 0.57 00 00 0.22 00 0.23 0.23 0.56 0.22 113 0.34 0.22 0.56 00 0.11 -0.8-10
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női 23 18 7.8179 30.2694 2.353 7.1163 32.532.5 0.410 2.456 17.917.9 1.943 3.274 58.158.1 2.250 0.717 2.967 1.331 3.990 1.636 369 1.432 01 0.410 4.4102
2026/2027 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női 5 5 8.844 30.8154 1.89 5.427 33.333.3 15 4.422 22.722.7 2.211 3.819 57.957.9 210 0.42 2.412 1.68 315 1.68 3.417 0.84 0.21 0.21 5.628
3 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 41 23 5.6227 21.9910 1.464 4.4200 32.132 0.515 2.585 19.517.6 1.454 2.495 56.856.9 1.563 0.522 1.985 141 2.6118 1.248 2.288 0.942 0.12 0.212 3.1120
Összesítés 41 23 5.6227 21.9910 1.464 4.4200 32.132 0.515 2.585 19.517.6 1.454 2.495 56.856.9 1.563 0.522 1.985 141 2.6118 1.248 2.288 0.942 0.12 0.212 3.1120