| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 24 | 35 | 7 | 9 | 77.8 | 2 | 7 | 28.6 | 4 | 4 | 100 | 2 | 0 | 2 | 9 | 3 | 1 | 7 | 5 | 1 | 0 | 38 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 24 | 35 | 7 | 9 | 77.8 | 2 | 7 | 28.6 | 4 | 4 | 100 | 2 | 0 | 2 | 9 | 3 | 1 | 7 | 5 | 1 | 0 | 38 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 27.4 | 40 | 8 | 10.3 | 77.8 | 2.3 | 8 | 28.6 | 4.6 | 4.6 | 100 | 2.3 | 0 | 2.3 | 10.3 | 3.4 | 1.1 | 8 | 5.7 | 1.1 | 0 | 43.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 13 | 7 | 5.774 | 23.8309 | 1.824 | 565 | 36.936.9 | 0.56 | 2.735 | 17.217.2 | 0.68 | 1.216 | 5050 | 1.823 | 0.57 | 2.330 | 113 | 3.140 | 1.519 | 1.722 | 1.520 | 0.11 | 00 | 3.242 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 18 | 18 | 9.8176 | 29.6533 | 236 | 5.396 | 37.537.5 | 1.221 | 4.988 | 23.923.9 | 2.341 | 3.766 | 62.162.1 | 2.646 | 0.611 | 3.257 | 1.934 | 4.479 | 1.730 | 3.257 | 1.832 | 00 | 0.35 | 6.9125 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 2 | 8.333 | 25.3101 | 1.56 | 312 | 5050 | 1.35 | 4.317 | 29.429.4 | 1.56 | 2.510 | 6060 | 28 | 0.83 | 2.811 | 2.39 | 3.514 | 2.811 | 2.510 | 2.510 | 00 | 0.31 | 9.337 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 31 | 25 | 7.7250 | 26.7842 | 1.960 | 5.2161 | 37.237.3 | 0.827 | 3.8123 | 21.522 | 1.449 | 2.482 | 59.159.7 | 2.269 | 0.618 | 2.787 | 1.447 | 3.7119 | 1.649 | 2.479 | 1.752 | 01 | 0.15 | 5.1167 | ||||
| 1 szezon |
|
DEAC | 4 | 2 | 8.333 | 25.3101 | 1.56 | 312 | 5050 | 1.35 | 4.317 | 29.429.4 | 1.56 | 2.510 | 6060 | 28 | 0.83 | 2.811 | 2.39 | 3.514 | 2.811 | 2.510 | 2.510 | 00 | 0.31 | 9.337 | ||||
| Összesítés | 35 | 27 | 7.9283 | 26.2943 | 1.866 | 4.4173 | 40.138.2 | 132 | 3.9140 | 24.322.9 | 1.555 | 2.592 | 59.459.8 | 2.177 | 0.621 | 2.798 | 1.756 | 3.7133 | 260 | 2.589 | 1.962 | 01 | 0.26 | 6.5204 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 6 | 6 | 9.356 | 26.3158 | 1.59 | 530 | 3030 | 1.27 | 4.728 | 2525 | 2.817 | 3.521 | 80.980.9 | 1.710 | 0.74 | 2.314 | 16 | 5.734 | 1.59 | 3.521 | 1.38 | 00 | 0.85 | 4.225 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 4 | 13.554 | 36.3145 | 2.811 | 7.831 | 35.535.5 | 14 | 4.317 | 23.523.5 | 520 | 7.831 | 64.564.5 | 28 | 0.31 | 2.39 | 2.811 | 3.815 | 28 | 5.823 | 3.514 | 00 | 14 | 1352 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 10 | 10 | 11.4110 | 31.3303 | 2.120 | 6.461 | 33.332.8 | 1.111 | 4.545 | 24.324.4 | 3.937 | 5.652 | 69.671.2 | 1.818 | 0.55 | 2.323 | 1.917 | 4.749 | 1.817 | 4.644 | 2.422 | 00 | 0.99 | 8.677 | ||||
| Összesítés | 10 | 10 | 11.4110 | 31.3303 | 2.120 | 6.461 | 33.332.8 | 1.111 | 4.545 | 24.324.4 | 3.937 | 5.652 | 69.671.2 | 1.818 | 0.55 | 2.323 | 1.917 | 4.749 | 1.817 | 4.644 | 2.422 | 00 | 0.99 | 8.677 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 24 | 1122 | 12 | 2.55 | 4040 | 00 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 24 | 12 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | -1.5-3 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 88 | 3434 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 66 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 22 | 44 | 44 | 33 | 00 | 11 | 00 | 77 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 2424 | 3535 | 77 | 99 | 77.877.8 | 22 | 77 | 28.628.6 | 44 | 44 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 99 | 33 | 11 | 77 | 55 | 11 | 00 | 3838 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 3 | 1 | 512 | 22.556 | 13 | 2.88 | 36.437.5 | 0.51 | 2.37 | 22.214.3 | 1.53 | 36 | 5050 | 25 | 00 | 25 | 1.33 | 38 | 2.56 | 25 | 00 | 0.51 | 0.31 | 2.84 | ||||
| 1 szezon |
|
DEAC | 1 | 1 | 2424 | 3535 | 77 | 99 | 77.877.8 | 22 | 77 | 28.628.6 | 44 | 44 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 99 | 33 | 11 | 77 | 55 | 11 | 00 | 3838 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 11.336 | 26.791 | 310 | 4.817 | 62.158.8 | 13 | 3.814 | 26.121.4 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 27 | 00 | 27 | 3.812 | 311 | 27 | 3.712 | 1.75 | 0.72 | 0.21 | 14.542 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 13 | 6.4134 | 23.3489 | 1.735 | 4.8100 | 3535 | 0.613 | 3.268 | 19.119.1 | 1.225 | 1.837 | 67.567.5 | 1.735 | 0.511 | 2.246 | 120 | 3.778 | 1.430 | 2.145 | 1.328 | 01 | 0.36 | 364 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 23 | 10.3238 | 31712 | 2.148 | 5.7130 | 36.936.9 | 1.126 | 4.7107 | 24.324.3 | 2.864 | 4.5103 | 62.162.1 | 2.557 | 0.512 | 369 | 247 | 4.398 | 1.842 | 3.683 | 246 | 01 | 0.49 | 8184 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 3 | 11.457 | 27.2136 | 2.613 | 4.221 | 61.961.9 | 1.47 | 4.824 | 29.229.2 | 210 | 2.814 | 71.471.4 | 210 | 0.63 | 2.613 | 3.618 | 3.417 | 2.412 | 3.417 | 315 | 0.21 | 0.21 | 1575 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 44 | 36 | 8.4372 | 27.11201 | 1.983 | 5.2230 | 3636.1 | 0.939 | 3.9175 | 22.222.3 | 289 | 3.1140 | 63.763.6 | 2.192 | 0.523 | 2.6115 | 1.567 | 4176 | 1.672 | 2.9128 | 1.774 | 02 | 0.315 | 5.5248 | ||||
| 1 szezon |
|
DEAC | 5 | 3 | 11.457 | 27.2136 | 2.613 | 4.221 | 61.961.9 | 1.47 | 4.824 | 29.229.2 | 210 | 2.814 | 71.471.4 | 210 | 0.63 | 2.613 | 3.618 | 3.417 | 2.412 | 3.417 | 315 | 0.21 | 0.21 | 1575 | ||||
| Összesítés | 49 | 39 | 9.4429 | 27.11337 | 2.196 | 4.9251 | 43.538.2 | 1.146 | 4.2199 | 24.823.1 | 299 | 3154 | 66.164.3 | 2102 | 0.526 | 2.6128 | 2.285 | 3.8193 | 1.984 | 3.1145 | 2.189 | 0.13 | 0.316 | 8.7323 | ||||||