| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 15 | 22 | 6 | 9 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 6 | 2 | 8 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 23 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 15 | 22 | 6 | 9 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 6 | 2 | 8 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 23 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 27.3 | 40 | 10.9 | 16.4 | 66.7 | 0 | 1.8 | 0 | 5.5 | 7.3 | 75 | 10.9 | 3.6 | 14.5 | 1.8 | 1.8 | 5.5 | 3.6 | 5.5 | 0 | 0 | 41.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 7 | 0 | 1.410 | 642 | 0.32 | 0.96 | 33.433.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.96 | 1.39 | 66.666.6 | 1.712 | 0.96 | 2.618 | 0.11 | 0.11 | 0.75 | 0.75 | 0.43 | 0.32 | 00 | 4.330 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 16 | 1 | 7.6122 | 14.5232 | 2.540 | 4.166 | 60.660.6 | 0.47 | 1.320 | 3535 | 1.321 | 1.931 | 67.867.8 | 2.845 | 0.610 | 3.455 | 1.321 | 0.813 | 1.829 | 1.320 | 1.423 | 0.34 | 00 | 11.4183 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 3 | 824 | 25.376 | 39 | 6.720 | 4545 | 00 | 26 | 00 | 26 | 2.37 | 85.785.7 | 26 | 26 | 412 | 13 | 1.75 | 39 | 39 | 1.75 | 00 | 00 | 1030 | |||
| 3 szezon |
|
Radobasket | 26 | 4 | 5.7156 | 15.3350 | 1.951 | 3.992 | 49.755.4 | 0.17 | 1.127 | 12.926 | 1.433 | 1.947 | 7570.2 | 2.263 | 1.222 | 3.385 | 0.825 | 0.919 | 1.843 | 1.734 | 1.231 | 0.26 | 00 | 8.6243 | ||||
| Összesítés | 26 | 4 | 5.7156 | 15.3350 | 1.951 | 3.992 | 49.755.4 | 0.17 | 1.127 | 12.926 | 1.433 | 1.947 | 7570.2 | 2.263 | 1.222 | 3.385 | 0.825 | 0.919 | 1.843 | 1.734 | 1.231 | 0.26 | 00 | 8.6243 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 0.52 | 8.534 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 00 | 0.83 | 0.83 | 0.31 | 14 | 00 | 00 | 2.39 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 0 | 4.939 | 12.398 | 1.411 | 2.822 | 5050 | 0.32 | 18 | 2525 | 1.411 | 1.915 | 73.373.3 | 1.19 | 18 | 2.117 | 0.54 | 0.65 | 2.117 | 1.915 | 1.411 | 0.11 | 0.32 | 7.661 | |||
| 2 szezon |
|
Radobasket | 12 | 0 | 2.741 | 10.4132 | 0.812 | 1.825 | 46.448 | 0.12 | 0.810 | 16.720 | 0.711 | 0.915 | 73.373.3 | 1.416 | 0.810 | 2.226 | 0.34 | 0.78 | 1.420 | 1.116 | 1.215 | 0.11 | 0.12 | 4.970 | ||||
| Összesítés | 12 | 0 | 2.741 | 10.4132 | 0.812 | 1.825 | 46.448 | 0.12 | 0.810 | 16.720 | 0.711 | 0.915 | 73.373.3 | 1.416 | 0.810 | 2.226 | 0.34 | 0.78 | 1.420 | 1.116 | 1.215 | 0.11 | 0.12 | 4.970 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 36 | 1224 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 12 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 24 | 12 | 36 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 0.51 | 3.57 | 00 | 00 | 714 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1515 | 2222 | 66 | 99 | 66.766.7 | 00 | 11 | 00 | 33 | 44 | 7575 | 66 | 22 | 88 | 11 | 11 | 33 | 22 | 33 | 00 | 00 | 2323 | |||
| 2 szezon |
|
Radobasket | 3 | 1 | 921 | 1746 | 3.58 | 5.513 | 63.661.5 | 00 | 13 | 00 | 25 | 2.56 | 8083.3 | 410 | 1.54 | 5.514 | 0.82 | 1.34 | 2.36 | 1.33 | 3.310 | 00 | 00 | 1537 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 921 | 1746 | 3.58 | 5.513 | 63.661.5 | 00 | 13 | 00 | 25 | 2.56 | 8083.3 | 410 | 1.54 | 5.514 | 0.82 | 1.34 | 2.36 | 1.33 | 3.310 | 00 | 00 | 1537 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 11 | 0 | 1.112 | 6.976 | 0.33 | 0.89 | 33.433.4 | 00 | 0.33 | 00 | 0.56 | 0.89 | 66.666.6 | 1.719 | 0.78 | 2.527 | 0.11 | 0.44 | 0.78 | 0.56 | 0.67 | 0.22 | 00 | 3.539 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 26 | 1 | 6.4167 | 13.6354 | 253 | 3.592 | 57.657.6 | 0.39 | 1.230 | 3030 | 1.334 | 1.848 | 70.870.8 | 2.258 | 0.820 | 378 | 126 | 0.821 | 1.949 | 1.436 | 1.641 | 0.25 | 0.12 | 9.9258 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 9.839 | 24.598 | 3.815 | 7.329 | 51.751.7 | 00 | 1.87 | 00 | 2.39 | 2.711 | 81.881.8 | 312 | 28 | 520 | 14 | 1.56 | 312 | 2.811 | 28 | 00 | 00 | 13.353 | |||
| 3 szezon |
|
Radobasket | 41 | 5 | 5.8218 | 15528 | 271 | 3.9130 | 52.254.6 | 0.19 | 1.140 | 10.922.5 | 1.449 | 1.868 | 75.872.1 | 2.389 | 1.236 | 3.5125 | 0.731 | 0.931 | 1.969 | 1.653 | 1.456 | 0.17 | 02 | 8.9350 | ||||
| Összesítés | 41 | 5 | 5.8218 | 15528 | 271 | 3.9130 | 52.254.6 | 0.19 | 1.140 | 10.922.5 | 1.449 | 1.868 | 75.872.1 | 2.389 | 1.236 | 3.5125 | 0.731 | 0.931 | 1.969 | 1.653 | 1.456 | 0.17 | 02 | 8.9350 | ||||||