| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 14 | 21 | 7 | 9 | 77.8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 20 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 14 | 21 | 7 | 9 | 77.8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 20 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 26.7 | 40 | 13.3 | 17.1 | 77.8 | 0 | 1.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.9 | 5.7 | 7.6 | 3.8 | 0 | 0 | 0 | 3.8 | 1.9 | 1.9 | 38.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér | 13 | 1 | 10.3134 | 19247 | 4.153 | 791 | 58.258.2 | 0.45 | 1.823 | 21.821.8 | 113 | 1.621 | 61.961.9 | 1.520 | 226 | 3.546 | 3.242 | 1.824 | 0.68 | 1.621 | 1.925 | 0.45 | 0.23 | 14.2185 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 11 | 13.8166 | 23.8285 | 4.857 | 9.1109 | 52.352.3 | 0.67 | 3.845 | 15.515.5 | 2.631 | 448 | 64.664.6 | 2.327 | 2.327 | 4.554 | 3.238 | 224 | 0.810 | 2.935 | 2.125 | 0.45 | 0.34 | 16192 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 4 | 9.538 | 28112 | 28 | 4.317 | 47.147.1 | 1.56 | 520 | 3030 | 14 | 1.35 | 8080 | 3.313 | 1.35 | 4.518 | 1.56 | 14 | 0.31 | 14 | 3.313 | 1.87 | 0.83 | 14.558 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 17 | 5 | 9.9172 | 23.5359 | 361 | 5.6108 | 5456.5 | 0.911 | 3.443 | 27.825.6 | 117 | 1.426 | 69.865.4 | 2.433 | 1.631 | 464 | 2.448 | 1.428 | 0.49 | 1.325 | 2.638 | 1.112 | 0.56 | 14.4243 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 12 | 11 | 13.8166 | 23.8285 | 4.857 | 9.1109 | 52.352.3 | 0.67 | 3.845 | 15.515.5 | 2.631 | 448 | 64.664.6 | 2.327 | 2.327 | 4.554 | 3.238 | 224 | 0.810 | 2.935 | 2.125 | 0.45 | 0.34 | 16192 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 30 | 16 | 8.4338 | 17.7644 | 2.7118 | 5.1217 | 53.254.4 | 0.618 | 2.688 | 23.520.5 | 1.148 | 1.774 | 66.864.9 | 1.860 | 1.458 | 3.1118 | 286 | 1.252 | 0.419 | 1.460 | 1.863 | 0.617 | 0.310 | 11.2435 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 3 | 1155 | 27.6138 | 420 | 735 | 57.157.1 | 0.84 | 3.417 | 23.523.5 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 2.211 | 210 | 4.221 | 2.412 | 1.47 | 0.84 | 1.89 | 2.613 | 00 | 0.42 | 14.472 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 6 | 10.764 | 25.2151 | 3.219 | 6.841 | 46.346.3 | 16 | 3.823 | 26.126.1 | 1.38 | 212 | 66.766.7 | 1.38 | 2.213 | 3.521 | 212 | 1.38 | 1.27 | 2.716 | 2.213 | 0.74 | 0.74 | 13.279 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK U23 | 5 | 3 | 1155 | 27.6138 | 420 | 735 | 57.157.1 | 0.84 | 3.417 | 23.523.5 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 2.211 | 210 | 4.221 | 2.412 | 1.47 | 0.84 | 1.89 | 2.613 | 00 | 0.42 | 14.472 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 6 | 6 | 10.764 | 25.2151 | 3.219 | 6.841 | 46.346.3 | 16 | 3.823 | 26.126.1 | 1.38 | 212 | 66.766.7 | 1.38 | 2.213 | 3.521 | 212 | 1.38 | 1.27 | 2.716 | 2.213 | 0.74 | 0.74 | 13.279 | ||||
| Összesítés | 11 | 9 | 10.8119 | 26.4289 | 3.639 | 6.976 | 51.851.3 | 0.910 | 3.640 | 24.925 | 111 | 1.618 | 60.461.1 | 1.819 | 2.123 | 3.942 | 2.224 | 1.415 | 111 | 2.225 | 2.426 | 0.34 | 0.56 | 13.8151 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 510 | 16.533 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 0.51 | 36 | 0.51 | 24 | 00 | 12 | 12 | 12 | 0.51 | 7.515 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 44 | 2525 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 00 | 55 | 22 | 44 | 11 | 11 | 33 | 11 | 00 | 1111 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1414 | 2121 | 77 | 99 | 77.877.8 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 33 | 44 | 22 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 11 | 2020 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 3 | 1 | 9.524 | 18.854 | 4.812 | 6.316 | 7675 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.86 | 1.84 | 3.510 | 1.33 | 14 | 00 | 0.52 | 1.54 | 13 | 0.82 | 13.835 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 1 | 1 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 44 | 2525 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 00 | 55 | 22 | 44 | 11 | 11 | 33 | 11 | 00 | 1111 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 8.731 | 19.575 | 3.513 | 4.818 | 72.472.2 | 0.31 | 27 | 16.714.3 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 2.811 | 1.24 | 415 | 1.55 | 28 | 0.31 | 0.73 | 27 | 14 | 0.52 | 12.846 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 4 | 10199 | 20.9418 | 3.978 | 6.7133 | 58.658.6 | 0.59 | 2.142 | 21.421.4 | 0.816 | 1.327 | 59.359.3 | 1.836 | 1.937 | 3.673 | 2.855 | 1.735 | 0.612 | 1.632 | 240 | 0.47 | 0.36 | 13.6272 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 18 | 12.5237 | 24.1457 | 4.177 | 8152 | 50.750.7 | 0.714 | 3.872 | 19.419.4 | 2.241 | 3.362 | 66.166.1 | 2.140 | 2.140 | 4.280 | 2.752 | 1.936 | 0.918 | 2.752 | 2.241 | 0.510 | 0.48 | 14.8282 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 10.452 | 26.6133 | 315 | 5.226 | 57.757.7 | 1.26 | 4.221 | 28.628.6 | 0.84 | 15 | 8080 | 2.814 | 1.68 | 4.422 | 1.68 | 0.84 | 0.21 | 0.84 | 315 | 1.68 | 0.84 | 15.678 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 25 | 9 | 10.2251 | 23.8551 | 3.593 | 5.9159 | 58.258.5 | 0.815 | 3.163 | 26.223.8 | 0.820 | 1.232 | 68.162.5 | 2.350 | 1.745 | 495 | 2.263 | 1.339 | 0.413 | 1.236 | 2.555 | 115 | 0.610 | 14.6350 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 19 | 18 | 12.5237 | 24.1457 | 4.177 | 8152 | 50.750.7 | 0.714 | 3.872 | 19.419.4 | 2.241 | 3.362 | 66.166.1 | 2.140 | 2.140 | 4.280 | 2.752 | 1.936 | 0.918 | 2.752 | 2.241 | 0.510 | 0.48 | 14.8282 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 45 | 27 | 8.2488 | 17.91008 | 2.7170 | 5311 | 55.254.7 | 0.629 | 2.5135 | 23.721.5 | 0.961 | 1.494 | 66.964.9 | 1.790 | 1.485 | 3.1175 | 1.8115 | 1.175 | 0.431 | 1.388 | 1.896 | 0.625 | 0.418 | 11632 | ||||||