| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 11 | 2 | 2.527 | 20.9230 | 1.213 | 3.640 | 32.532.5 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.55 | 2020 | 3.741 | 1.719 | 5.560 | 0.67 | 2.123 | 1.112 | 0.44 | 0.22 | 111 | 0.22 | 5.257 | |||
| 2026/2027 |
|
Veresegyház | Női Amatőr NB I. Fehér | 3 | 3 | 6.720 | 19.358 | 2.78 | 5.717 | 47.147.1 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 4.714 | 2.78 | 7.322 | 1.75 | 26 | 26 | 26 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 1442 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 11 | 2 | 2.527 | 20.9230 | 1.213 | 3.640 | 32.532.5 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.55 | 2020 | 3.741 | 1.719 | 5.560 | 0.67 | 2.123 | 1.112 | 0.44 | 0.22 | 111 | 0.22 | 5.257 | ||||
| 1 szezon |
|
Veresegyház | 3 | 3 | 6.720 | 19.358 | 2.78 | 5.717 | 47.147.1 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 4.714 | 2.78 | 7.322 | 1.75 | 26 | 26 | 26 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 1442 | ||||
| Összesítés | 14 | 5 | 4.647 | 20.1288 | 1.921 | 4.757 | 41.436.8 | 00 | 00 | 00 | 0.75 | 1.211 | 5845.4 | 4.255 | 2.227 | 6.482 | 1.212 | 229 | 1.518 | 1.210 | 0.33 | 1.316 | 0.44 | 9.699 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 1 | 2.412 | 15.678 | 1.26 | 3.216 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 315 | 1.26 | 4.221 | 0.63 | 1.68 | 0.84 | 0.42 | 00 | 0.63 | 00 | 4.422 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 5 | 1 | 2.412 | 15.678 | 1.26 | 3.216 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 315 | 1.26 | 4.221 | 0.63 | 1.68 | 0.84 | 0.42 | 00 | 0.63 | 00 | 4.422 | ||||
| Összesítés | 5 | 1 | 2.412 | 15.678 | 1.26 | 3.216 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 315 | 1.26 | 4.221 | 0.63 | 1.68 | 0.84 | 0.42 | 00 | 0.63 | 00 | 4.422 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Veresegyház | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Veresegyház | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 16 | 3 | 2.439 | 19.2308 | 1.219 | 3.556 | 33.933.9 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.46 | 16.716.7 | 3.556 | 1.625 | 5.181 | 0.610 | 1.931 | 116 | 0.46 | 0.12 | 0.914 | 0.12 | 4.979 | |||
| 2026/2027 |
|
Veresegyház | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 4 | 3 | 520 | 14.558 | 28 | 4.317 | 47.147.1 | 00 | 00 | 00 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 3.514 | 28 | 5.522 | 1.35 | 1.56 | 1.56 | 1.56 | 0.21 | 1.35 | 0.52 | 10.542 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 16 | 3 | 2.439 | 19.2308 | 1.219 | 3.556 | 33.933.9 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.46 | 16.716.7 | 3.556 | 1.625 | 5.181 | 0.610 | 1.931 | 116 | 0.46 | 0.12 | 0.914 | 0.12 | 4.979 | ||||
| 1 szezon |
|
Veresegyház | 4 | 3 | 520 | 14.558 | 28 | 4.317 | 47.147.1 | 00 | 00 | 00 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 3.514 | 28 | 5.522 | 1.35 | 1.56 | 1.56 | 1.56 | 0.21 | 1.35 | 0.52 | 10.542 | ||||
| Összesítés | 20 | 6 | 3.759 | 16.9366 | 1.627 | 3.973 | 41.137 | 00 | 00 | 00 | 0.55 | 0.912 | 56.641.6 | 3.570 | 1.833 | 5.3103 | 0.915 | 1.737 | 1.322 | 0.912 | 0.23 | 1.119 | 0.34 | 7.7121 | ||||||