| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 1 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 1 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 3.3 | 40 | 0 | 3.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.3 | 6.7 | 50 | 3.3 | 3.3 | 6.7 | 0 | 6.7 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 6.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 0 | 2.530 | 16.4197 | 0.34 | 224 | 16.716.7 | 0.34 | 1.518 | 22.222.2 | 0.810 | 1.923 | 43.543.5 | 1.821 | 0.22 | 1.923 | 0.78 | 3.238 | 0.67 | 2.631 | 0.67 | 00 | 0.33 | 1.214 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 0 | 412 | 927 | 13 | 26 | 5050 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 13 | 1.34 | 7575 | 0.72 | 00 | 0.72 | 1.75 | 26 | 2.37 | 26 | 00 | 00 | 00 | 4.313 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 16 | 0 | 2.242 | 11.1232 | 0.47 | 1.330 | 33.323.3 | 0.25 | 0.821 | 26.623.8 | 0.613 | 1.127 | 56.448.1 | 1.525 | 0.12 | 1.527 | 1.114 | 2.145 | 1.616 | 1.537 | 0.27 | 00 | 0.13 | 2.529 | ||||
| Összesítés | 16 | 0 | 2.242 | 11.1232 | 0.47 | 1.330 | 33.323.3 | 0.25 | 0.821 | 26.623.8 | 0.613 | 1.127 | 56.448.1 | 1.525 | 0.12 | 1.527 | 1.114 | 2.145 | 1.616 | 1.537 | 0.27 | 00 | 0.13 | 2.529 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 0 | 4.317 | 1768 | 14 | 3.514 | 28.628.6 | 00 | 1.35 | 00 | 2.39 | 3.514 | 64.364.3 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 1.35 | 1.87 | 0.52 | 3.313 | 2.510 | 00 | 00 | 6.827 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 5 | 0 | 2.117 | 1071 | 0.54 | 1.814 | 28.628.6 | 00 | 0.65 | 00 | 1.19 | 1.814 | 64.364.3 | 0.97 | 0.32 | 1.19 | 0.65 | 0.97 | 0.83 | 1.613 | 1.310 | 00 | 00 | 3.427 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 2.117 | 1071 | 0.54 | 1.814 | 28.628.6 | 00 | 0.65 | 00 | 1.19 | 1.814 | 64.364.3 | 0.97 | 0.32 | 1.19 | 0.65 | 0.97 | 0.83 | 1.613 | 1.310 | 00 | 00 | 3.427 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1414 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 55 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | -5-5 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 11 | 1212 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 11 | 22 | 00 | 22 | 33 | 33 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 2 | 0 | 0.51 | 1326 | 00 | 12 | 00 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 0.51 | 24 | 0.51 | 3.57 | 36 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | -1.5-3 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 0.51 | 1326 | 00 | 12 | 00 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 0.51 | 24 | 0.51 | 3.57 | 36 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | -1.5-3 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 2 | 0 | 00 | 5.511 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 0 | 2.847 | 16.4279 | 0.58 | 2.339 | 20.520.5 | 0.24 | 1.525 | 1616 | 1.119 | 2.237 | 51.351.3 | 1.830 | 0.24 | 234 | 0.814 | 2.950 | 0.712 | 2.644 | 117 | 00 | 0.23 | 2.136 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 0 | 3.313 | 9.839 | 0.83 | 1.87 | 42.942.9 | 0.21 | 0.83 | 33.333.3 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 0.83 | 0.31 | 14 | 1.35 | 28 | 2.510 | 2.39 | 00 | 00 | 00 | 3.815 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 23 | 0 | 260 | 10.6329 | 0.411 | 1.346 | 30.223.9 | 0.25 | 0.728 | 21.817.8 | 0.723 | 1.243 | 57.653.5 | 1.235 | 0.25 | 1.340 | 0.920 | 1.859 | 1.625 | 1.653 | 0.317 | 00 | 0.13 | 2.353 | ||||
| Összesítés | 23 | 0 | 260 | 10.6329 | 0.411 | 1.346 | 30.223.9 | 0.25 | 0.728 | 21.817.8 | 0.723 | 1.243 | 57.653.5 | 1.235 | 0.25 | 1.340 | 0.920 | 1.859 | 1.625 | 1.653 | 0.317 | 00 | 0.13 | 2.353 | ||||||