| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 1 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -4 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 1 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -4 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 2.4 | 40 | 0 | 2.4 | 0 | 0 | 7.1 | 0 | 2.4 | 4.7 | 50 | 2.4 | 0 | 2.4 | 4.7 | 11.8 | 2.4 | 2.4 | 2.4 | 0 | 0 | -9.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér | 3 | 1 | 412 | 17.753 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 00 | 2.78 | 00 | 1.34 | 1.34 | 100100 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 4.714 | 0.31 | 1.34 | 26 | 0.31 | 00 | -0.7-2 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 3 | 1 | 412 | 17.753 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 00 | 2.78 | 00 | 1.34 | 1.34 | 100100 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 4.714 | 0.31 | 1.34 | 26 | 0.31 | 00 | -0.7-2 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 212 | 8.853 | 0.74 | 1.59 | 44.444.4 | 00 | 1.38 | 00 | 0.74 | 0.74 | 100100 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 2.314 | 0.21 | 0.74 | 16 | 0.21 | 00 | -0.3-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 3 | 2 | 721 | 20.361 | 39 | 7.723 | 39.139.1 | 00 | 13 | 00 | 13 | 1.75 | 6060 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 1.34 | 3.310 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 0.72 | 1.75 | 3.310 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 3 | 2 | 721 | 20.361 | 39 | 7.723 | 39.139.1 | 00 | 13 | 00 | 13 | 1.75 | 6060 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 1.34 | 3.310 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 0.72 | 1.75 | 3.310 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 721 | 20.361 | 39 | 7.723 | 39.139.1 | 00 | 13 | 00 | 13 | 1.75 | 6060 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 1.34 | 3.310 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 0.72 | 1.75 | 3.310 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 11 | 1717 | 00 | 11 | 00 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 22 | 55 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | -4-4 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 1 | 0 | 11 | 1717 | 00 | 11 | 00 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 22 | 55 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | -4-4 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 11 | 1717 | 00 | 11 | 00 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 22 | 55 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | -4-4 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 6 | 3 | 5.533 | 19114 | 2.213 | 5.332 | 40.640.6 | 00 | 1.811 | 00 | 1.27 | 1.59 | 77.877.8 | 0.21 | 0.32 | 0.53 | 0.85 | 424 | 16 | 212 | 1.38 | 0.53 | 0.85 | 1.38 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 0.51 | 8.517 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 2.55 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | -2-4 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 6 | 3 | 5.533 | 19114 | 2.213 | 5.332 | 40.640.6 | 00 | 1.811 | 00 | 1.27 | 1.59 | 77.877.8 | 0.21 | 0.32 | 0.53 | 0.85 | 424 | 16 | 212 | 1.38 | 0.53 | 0.85 | 1.38 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 2 | 0 | 0.51 | 8.517 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 2.55 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | -2-4 | ||||
| Összesítés | 8 | 3 | 334 | 13.8131 | 1.113 | 2.933 | 37.139.4 | 00 | 1.714 | 00 | 0.88 | 1.311 | 66.772.7 | 0.32 | 0.22 | 0.54 | 0.97 | 3.329 | 0.87 | 1.313 | 0.99 | 0.33 | 0.45 | -0.34 | ||||||