| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 2 | 8 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 2 | 8 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 10 | 40 | 5 | 10 | 50 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Fehér | 11 | 2 | 1.516 | 9.7107 | 0.22 | 0.56 | 33.433.4 | 0.44 | 111 | 36.436.4 | 00 | 00 | 00 | 0.89 | 0.55 | 1.314 | 00 | 0.56 | 111 | 0.11 | 0.22 | 0.22 | 00 | 1.618 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 10 | 0 | 0.55 | 660 | 0.11 | 110 | 1010 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.44 | 00 | 0.44 | 0.22 | 0.44 | 0.55 | 00 | 0.55 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 1 | 00 | 927 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | 1.34 | 39 | 0.31 | 00 | 0.72 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 1.75 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 24 | 3 | 0.721 | 8.2194 | 0.13 | 0.718 | 12.716.7 | 0.25 | 0.918 | 17.627.8 | 00 | 00 | 00 | 118 | 0.69 | 1.627 | 0.23 | 0.310 | 0.718 | 01 | 0.38 | 0.12 | 0.11 | 1.124 | ||||
| Összesítés | 24 | 3 | 0.721 | 8.2194 | 0.13 | 0.718 | 12.716.7 | 0.25 | 0.918 | 17.627.8 | 00 | 00 | 00 | 118 | 0.69 | 1.627 | 0.23 | 0.310 | 0.718 | 01 | 0.38 | 0.12 | 0.11 | 1.124 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 0 | 0.83 | 9.337 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 14 | 0.31 | 1.35 | 00 | 0.52 | 0.52 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.35 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 1 | 1.611 | 5.941 | 0.43 | 1.410 | 3030 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.32 | 0.64 | 50.150.1 | 0.11 | 0.64 | 0.75 | 00 | 0.11 | 0.32 | 0.32 | 00 | 00 | 0.11 | 17 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 11 | 1 | 1.214 | 7.678 | 0.23 | 0.811 | 25.627.3 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.12 | 0.34 | 50.150.1 | 0.65 | 0.45 | 110 | 00 | 0.33 | 0.44 | 0.12 | 0.11 | 00 | 0.11 | 1.112 | ||||
| Összesítés | 11 | 1 | 1.214 | 7.678 | 0.23 | 0.811 | 25.627.3 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.12 | 0.34 | 50.150.1 | 0.65 | 0.45 | 110 | 00 | 0.33 | 0.44 | 0.12 | 0.11 | 00 | 0.11 | 1.112 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 22 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 88 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 2 | 1 | 12 | 714 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 00 | 24 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1.5-3 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 12 | 714 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 00 | 24 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1.5-3 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 16 | 2 | 1.219 | 9.4150 | 0.12 | 0.47 | 28.628.6 | 0.35 | 0.914 | 35.735.7 | 00 | 00 | 00 | 0.813 | 0.47 | 1.320 | 00 | 0.610 | 116 | 0.11 | 0.23 | 0.12 | 00 | 1.321 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 17 | 1 | 0.916 | 5.9101 | 0.24 | 1.220 | 2020 | 0.12 | 0.35 | 4040 | 0.12 | 0.24 | 50.150.1 | 0.35 | 0.24 | 0.59 | 0.12 | 0.35 | 0.47 | 0.12 | 0.35 | 00 | 0.11 | 0.58 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 0.52 | 8.835 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 1.25 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 1.25 | 2.510 | 0.21 | 0.52 | 0.83 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 14 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 37 | 5 | 0.937 | 8286 | 0.27 | 0.931 | 23.422.6 | 0.17 | 0.824 | 17.829.2 | 02 | 0.14 | 50.150.1 | 0.823 | 0.616 | 1.439 | 0.13 | 0.517 | 0.726 | 0.13 | 0.29 | 02 | 0.12 | 0.933 | ||||
| Összesítés | 37 | 5 | 0.937 | 8286 | 0.27 | 0.931 | 23.422.6 | 0.17 | 0.824 | 17.829.2 | 02 | 0.14 | 50.150.1 | 0.823 | 0.616 | 1.439 | 0.13 | 0.517 | 0.726 | 0.13 | 0.29 | 02 | 0.12 | 0.933 | ||||||