| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 7 | 33 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 18 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 7 | 33 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 18 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 8.5 | 40 | 2.4 | 3.6 | 66.7 | 1.2 | 7.3 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 6.1 | 2.4 | 8.5 | 4.8 | 1.2 | 2.4 | 1.2 | 7.3 | 0 | 1.2 | 21.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 2 | 8.492 | 17.3190 | 1.112 | 1.921 | 57.257.2 | 1.820 | 6.369 | 2929 | 0.78 | 0.910 | 8080 | 3.538 | 0.67 | 4.145 | 222 | 1.517 | 1.719 | 0.89 | 2.123 | 00 | 0.44 | 10.4114 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 1 | 8.325 | 2472 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 26 | 5.717 | 35.335.3 | 13 | 26 | 5050 | 7.322 | 1.34 | 8.726 | 39 | 2.37 | 0.72 | 13 | 1.75 | 13 | 0.31 | 15.747 | |||
| 2 szezon |
|
ETO Basket II. | 14 | 3 | 8.3117 | 20.6262 | 0.914 | 1.826 | 49.253.9 | 1.926 | 686 | 3230.2 | 0.911 | 1.516 | 59.468.7 | 5.460 | 111 | 6.471 | 2.531 | 1.924 | 1.221 | 0.912 | 1.928 | 0.53 | 0.35 | 13161 | ||||
| Összesítés | 14 | 3 | 8.3117 | 20.6262 | 0.914 | 1.826 | 49.253.9 | 1.926 | 686 | 3230.2 | 0.911 | 1.516 | 59.468.7 | 5.460 | 111 | 6.471 | 2.531 | 1.924 | 1.221 | 0.912 | 1.928 | 0.53 | 0.35 | 13161 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 1515 | 2727 | 33 | 55 | 6060 | 33 | 99 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 66 | 11 | 77 | 22 | 22 | 33 | 00 | 22 | 00 | 11 | 1616 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 1 | 0 | 1515 | 2727 | 33 | 55 | 6060 | 33 | 99 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 66 | 11 | 77 | 22 | 22 | 33 | 00 | 22 | 00 | 11 | 1616 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 1515 | 2727 | 33 | 55 | 6060 | 33 | 99 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 66 | 11 | 77 | 22 | 22 | 33 | 00 | 22 | 00 | 11 | 1616 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 816 | 28.557 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 24 | 5.511 | 36.436.4 | 00 | 00 | 00 | 4.59 | 0.51 | 510 | 24 | 24 | 24 | 0.51 | 24 | 0.51 | 00 | 1224 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 77 | 3333 | 22 | 33 | 66.766.7 | 11 | 66 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 55 | 22 | 77 | 44 | 11 | 22 | 11 | 66 | 00 | 11 | 1818 | |||
| 2 szezon |
|
ETO Basket II. | 3 | 3 | 7.523 | 30.890 | 1.54 | 2.36 | 66.766.7 | 1.55 | 5.817 | 26.129.4 | 00 | 00 | 00 | 4.814 | 1.33 | 617 | 38 | 1.55 | 26 | 0.82 | 410 | 0.31 | 0.51 | 1542 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 7.523 | 30.890 | 1.54 | 2.36 | 66.766.7 | 1.55 | 5.817 | 26.129.4 | 00 | 00 | 00 | 4.814 | 1.33 | 617 | 38 | 1.55 | 26 | 0.82 | 410 | 0.31 | 0.51 | 1542 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 14 | 4 | 8.8123 | 19.6274 | 1.217 | 2.129 | 58.658.6 | 1.927 | 6.489 | 30.330.3 | 0.68 | 0.710 | 8080 | 3.853 | 0.69 | 4.462 | 228 | 1.623 | 1.926 | 0.710 | 2.129 | 0.11 | 0.45 | 11154 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 832 | 26.3105 | 14 | 28 | 5050 | 1.87 | 5.823 | 30.430.4 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 6.727 | 1.56 | 8.233 | 3.313 | 28 | 14 | 14 | 2.811 | 0.83 | 0.52 | 16.265 | |||
| 2 szezon |
|
ETO Basket II. | 18 | 6 | 8.4155 | 22.9379 | 1.121 | 237 | 54.456.8 | 1.834 | 6.1112 | 30.430.4 | 0.711 | 1.116 | 59.768.7 | 5.380 | 1.115 | 6.395 | 2.641 | 1.831 | 1.430 | 0.914 | 2.440 | 0.44 | 0.47 | 13.6219 | ||||
| Összesítés | 18 | 6 | 8.4155 | 22.9379 | 1.121 | 237 | 54.456.8 | 1.834 | 6.1112 | 30.430.4 | 0.711 | 1.116 | 59.768.7 | 5.380 | 1.115 | 6.395 | 2.641 | 1.831 | 1.430 | 0.914 | 2.440 | 0.44 | 0.47 | 13.6219 | ||||||