MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Botocska Jázmin Gréta

Botocska Jázmin Gréta HUN
0

171 cm Magasság
53 kg Súly
Irányító Poszt
2004 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 1 0 2 19 1 3 33.3 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 1 2 0 2 0 0 0
Total 1 0 2 19 1 3 33.3 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 1 2 0 2 0 0 0
40 perc 1 0 4.2 40 2.1 6.3 33.3 0 4.2 0 0 0 0 0 2.1 2.1 0 2.1 4.2 0 4.2 0 0 0
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2026/2027 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

20%
Összesített pontosság
1
sikeres dobás
5
kísérlet

Bontás

2 pontos:1/3 (33,3%)
3 pontos:0/2 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Fehér 9 9 8.980 30.1271 2.321 5.449 42.942.9 19 3.733 27.327.3 1.211 2.321 52.452.4 3.330 1.715 545 1.917 4.742 2.321 2.119 327 0.11 0.33 9.485
2026/2027 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 10 9 4.480 15.1271 1.221 2.749 42.942.9 0.59 1.833 27.327.3 0.611 1.221 52.452.4 1.730 0.815 2.545 0.917 2.342 1.221 1.119 1.527 0.11 0.23 4.785
Összesítés 10 9 4.480 15.1271 1.221 2.749 42.942.9 0.59 1.833 27.327.3 0.611 1.221 52.452.4 1.730 0.815 2.545 0.917 2.342 1.221 1.119 1.527 0.11 0.23 4.785
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Amatőr Női NB, 17-26. helyért 2 0 1.53 1122 0.51 0.51 100100 00 12 00 0.51 12 5050 24 00 24 00 36 1.53 0.51 12 00 00 0.51
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Amatőr Női NB, 17-20. helyért 3 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 5 0 0.83 5.522 0.31 0.31 100100 00 0.52 00 0.31 0.52 5050 14 00 14 00 1.56 0.83 0.31 0.52 00 00 0.31
Összesítés 5 0 0.83 5.522 0.31 0.31 100100 00 0.52 00 0.31 0.52 5050 14 00 14 00 1.56 0.83 0.31 0.52 00 00 0.31
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Hepp Kupa, Női 2 2 612 24.549 1.53 36 5050 0.51 12 5050 1.53 24 7575 1.53 0.51 24 0.51 612 4.59 4.59 24 00 00 6.513
2026/2027 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Hepp Kupa, Női 1 0 22 1919 11 33 33.333.3 00 22 00 00 00 00 00 11 11 00 11 22 00 22 00 00 00
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 3 2 414 21.868 1.34 39 41.744.4 0.31 1.54 16.725 0.83 14 7575 0.83 0.82 1.55 0.31 3.513 3.311 2.39 26 00 00 3.313
Összesítés 3 2 414 21.868 1.34 39 41.744.4 0.31 1.54 16.725 0.83 14 7575 0.83 0.82 1.55 0.31 3.513 3.311 2.39 26 00 00 3.313
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női 13 11 7.395 26.3342 1.925 4.356 44.644.6 0.810 2.837 2727 1.215 2.127 55.655.6 2.837 1.216 4.153 1.418 4.660 2.533 2.229 2.533 0.11 0.23 7.699
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Amatőr Női NB, 17-20. helyért 3 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2026/2027 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női 2 0 12 9.519 0.51 1.53 33.333.3 00 12 00 00 00 00 00 0.51 0.51 00 0.51 12 00 12 00 00 00
3 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 18 11 2.897 11.9361 0.826 1.959 41.744.1 0.310 1.339 2025.6 0.415 0.727 55.655.6 0.937 0.617 1.554 0.518 1.761 1.235 0.729 1.235 01 0.13 2.599
Összesítés 18 11 2.897 11.9361 0.826 1.959 41.744.1 0.310 1.339 2025.6 0.415 0.727 55.655.6 0.937 0.617 1.554 0.518 1.761 1.235 0.729 1.235 01 0.13 2.599