| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 7 | 2 | 7.150 | 25.7180 | 1.611 | 2.920 | 5555 | 1.18 | 4.934 | 23.523.5 | 0.64 | 0.64 | 100100 | 3.424 | 0.64 | 428 | 2.618 | 1.712 | 1.913 | 0.64 | 2.417 | 0.11 | 0.32 | 10.171 | |||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport | 18 | 6 | 2.953 | 17.1308 | 0.23 | 118 | 16.716.7 | 0.713 | 2.137 | 35.135.1 | 0.48 | 0.611 | 72.772.7 | 1.119 | 0.24 | 1.323 | 0.916 | 1.222 | 1.527 | 0.712 | 1.221 | 00 | 0.23 | 3.461 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket | Női NB I. A csoport | 6 | 6 | 3.521 | 17.3104 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 16 | 2.314 | 42.942.9 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 1.710 | 0.53 | 2.213 | 0.21 | 16 | 2.314 | 0.53 | 0.74 | 00 | 0.21 | 424 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 7 | 2 | 7.150 | 25.7180 | 1.611 | 2.920 | 5555 | 1.18 | 4.934 | 23.523.5 | 0.64 | 0.64 | 100100 | 3.424 | 0.64 | 428 | 2.618 | 1.712 | 1.913 | 0.64 | 2.417 | 0.11 | 0.32 | 10.171 | ||||
| 2 szezon |
|
ETO Basket | 24 | 12 | 3.274 | 17.2412 | 0.24 | 0.822 | 2018.2 | 0.919 | 2.251 | 39.237.2 | 0.39 | 0.513 | 64.769.2 | 1.429 | 0.47 | 1.736 | 0.517 | 1.128 | 1.941 | 0.615 | 0.925 | 00 | 0.24 | 3.785 | ||||
| Összesítés | 31 | 14 | 4.5124 | 20.1592 | 0.615 | 1.542 | 42.135.7 | 127 | 3.185 | 3131.8 | 0.413 | 0.517 | 7876.4 | 2.153 | 0.411 | 2.564 | 1.235 | 1.340 | 1.954 | 0.619 | 1.442 | 01 | 0.26 | 5.8156 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 1 | 3.823 | 22132 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.85 | 3.722 | 22.722.7 | 00 | 0.21 | 00 | 1.710 | 00 | 1.710 | 0.74 | 1.59 | 1.811 | 1.59 | 1.710 | 00 | 0.21 | 4.225 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr | 6 | 1 | 3.823 | 22132 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.85 | 3.722 | 22.722.7 | 00 | 0.21 | 00 | 1.710 | 00 | 1.710 | 0.74 | 1.59 | 1.811 | 1.59 | 1.710 | 00 | 0.21 | 4.225 | ||||
| Összesítés | 6 | 1 | 3.823 | 22132 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.85 | 3.722 | 22.722.7 | 00 | 0.21 | 00 | 1.710 | 00 | 1.710 | 0.74 | 1.59 | 1.811 | 1.59 | 1.710 | 00 | 0.21 | 4.225 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 2.55 | 2346 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 0.51 | 36 | 48 | 1.53 | 36 | 0.51 | 36 | 0.51 | 00 | 612 | |||
| 1 szezon |
|
UNI-Győr SZESE | 2 | 0 | 2.55 | 2346 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 0.51 | 36 | 48 | 1.53 | 36 | 0.51 | 36 | 0.51 | 00 | 612 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 2.55 | 2346 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 0.51 | 36 | 48 | 1.53 | 36 | 0.51 | 36 | 0.51 | 00 | 612 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 9 | 2 | 6.155 | 25.1226 | 1.312 | 2.825 | 4848 | 19 | 4.641 | 2222 | 0.44 | 0.76 | 66.666.6 | 3.229 | 0.65 | 3.834 | 2.926 | 1.715 | 2.119 | 0.65 | 2.623 | 0.22 | 0.22 | 9.283 | |||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 24 | 7 | 3.276 | 18.3440 | 0.37 | 1.126 | 2727 | 0.718 | 2.559 | 30.530.5 | 0.38 | 0.512 | 66.666.6 | 1.229 | 0.24 | 1.433 | 0.820 | 1.331 | 1.638 | 0.921 | 1.331 | 00 | 0.24 | 3.686 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket | Női NB I. A csoport | 6 | 6 | 3.521 | 17.3104 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 16 | 2.314 | 42.942.9 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 1.710 | 0.53 | 2.213 | 0.21 | 16 | 2.314 | 0.53 | 0.74 | 00 | 0.21 | 424 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 9 | 2 | 6.155 | 25.1226 | 1.312 | 2.825 | 4848 | 19 | 4.641 | 2222 | 0.44 | 0.76 | 66.666.6 | 3.229 | 0.65 | 3.834 | 2.926 | 1.715 | 2.119 | 0.65 | 2.623 | 0.22 | 0.22 | 9.283 | ||||
| 2 szezon |
|
ETO Basket | 30 | 13 | 3.397 | 17.8544 | 0.28 | 0.930 | 26.226.7 | 0.924 | 2.473 | 36.532.9 | 0.39 | 0.414 | 6064.3 | 1.439 | 0.37 | 1.846 | 0.521 | 1.137 | 252 | 0.724 | 135 | 00 | 0.25 | 3.8110 | ||||
| Összesítés | 39 | 15 | 4.3152 | 20.3770 | 0.620 | 1.555 | 39.636.4 | 0.933 | 3.1114 | 29.428.9 | 0.313 | 0.520 | 6365 | 268 | 0.412 | 2.480 | 1.347 | 1.352 | 271 | 0.629 | 1.558 | 0.12 | 0.27 | 5.6193 | ||||||