| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 22 | 26 | 6 | 9 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 4 | 4 | 100 | 8 | 0 | 8 | 5 | 3 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 37 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 22 | 26 | 6 | 9 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 4 | 4 | 100 | 8 | 0 | 8 | 5 | 3 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 37 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 33.8 | 40 | 9.2 | 13.8 | 66.7 | 3.1 | 3.1 | 100 | 6.2 | 6.2 | 100 | 12.3 | 0 | 12.3 | 7.7 | 4.6 | 6.2 | 7.7 | 3.1 | 1.5 | 0 | 56.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 5 | 7.4104 | 21.1295 | 1.420 | 3.549 | 40.840.8 | 1.115 | 3.853 | 28.328.3 | 1.419 | 1.926 | 73.173.1 | 2.637 | 0.811 | 3.448 | 1.521 | 1.622 | 2.941 | 228 | 0.913 | 0.45 | 0.12 | 8.8123 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila | 5 | 2 | 6.633 | 1575 | 15 | 210 | 5050 | 15 | 3.618 | 27.827.8 | 1.68 | 2.211 | 72.772.7 | 2.613 | 0.21 | 2.814 | 15 | 1.26 | 15 | 2.211 | 0.21 | 0.21 | 00 | 7.638 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 3 | 7.723 | 3090 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 0.72 | 4.714 | 14.314.3 | 13 | 1.75 | 6060 | 3.711 | 0.31 | 412 | 39 | 2.78 | 3.310 | 2.37 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 10.732 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 19 | 7 | 7137 | 18370 | 1.225 | 2.859 | 44.242.4 | 120 | 3.771 | 2828.2 | 1.527 | 237 | 72.973 | 2.650 | 0.512 | 3.162 | 1.326 | 1.428 | 246 | 2.139 | 0.614 | 0.36 | 0.12 | 8.2161 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 3 | 3 | 7.723 | 3090 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 0.72 | 4.714 | 14.314.3 | 13 | 1.75 | 6060 | 3.711 | 0.31 | 412 | 39 | 2.78 | 3.310 | 2.37 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 10.732 | ||||
| Összesítés | 23 | 10 | 5.4160 | 16.5460 | 1.232 | 2.269 | 53.946.4 | 0.722 | 385 | 22.725.9 | 130 | 1.442 | 69.171.4 | 2.261 | 0.313 | 2.674 | 1.435 | 1.436 | 1.856 | 1.646 | 0.719 | 0.27 | 0.13 | 6.8193 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 8 | 0 | 8.366 | 21.8174 | 2.520 | 5.947 | 42.642.6 | 0.43 | 3.427 | 11.111.1 | 2.117 | 3.528 | 60.760.7 | 3.326 | 0.43 | 3.629 | 2.117 | 1.613 | 2.117 | 3.326 | 216 | 0.43 | 0.54 | 10.382 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 2.37 | 10.331 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 1.34 | 0.72 | 26 | 0.31 | 0.31 | 26 | 1.34 | 00 | 0.31 | 0.31 | 2.37 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 0 | 5.316 | 16.750 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 13 | 0.31 | 1.34 | 13 | 2.37 | 1.75 | 26 | 1.75 | 00 | 00 | 5.316 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 5 | 0 | 5.226 | 10.452 | 1.26 | 1.47 | 85.785.7 | 0.63 | 3.216 | 18.818.8 | 15 | 210 | 5050 | 1.68 | 0.42 | 210 | 1.89 | 0.84 | 1.26 | 1.26 | 0.21 | 0.21 | 00 | 630 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 8 | 0 | 8.366 | 21.8174 | 2.520 | 5.947 | 42.642.6 | 0.43 | 3.427 | 11.111.1 | 2.117 | 3.528 | 60.760.7 | 3.326 | 0.43 | 3.629 | 2.117 | 1.613 | 2.117 | 3.326 | 216 | 0.43 | 0.54 | 10.382 | ||||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 11 | 0 | 4.349 | 12.5133 | 111 | 1.617 | 60.664.7 | 0.45 | 3.134 | 13.814.7 | 1.112 | 1.618 | 71.466.7 | 1.315 | 0.55 | 1.820 | 113 | 1.212 | 1.617 | 1.516 | 0.66 | 0.22 | 0.11 | 4.653 | ||||
| Összesítés | 19 | 0 | 5.3115 | 14.8307 | 1.331 | 2.764 | 50.648.4 | 0.48 | 3.161 | 1313.1 | 1.429 | 246 | 66.863 | 1.841 | 0.48 | 2.249 | 1.330 | 1.325 | 1.734 | 1.942 | 122 | 0.25 | 0.25 | 6135 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 6.513 | 19.539 | 2.55 | 510 | 5050 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | 0.51 | 48 | 24 | 24 | 2.55 | 3.57 | 12 | 24 | 00 | 1326 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 2222 | 2626 | 66 | 99 | 66.766.7 | 22 | 22 | 100100 | 44 | 44 | 100100 | 88 | 00 | 88 | 55 | 33 | 44 | 55 | 22 | 11 | 00 | 3737 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 2 | 0 | 6.513 | 19.539 | 2.55 | 510 | 5050 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | 0.51 | 48 | 24 | 24 | 2.55 | 3.57 | 12 | 24 | 00 | 1326 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 1 | 1 | 2222 | 2626 | 66 | 99 | 66.766.7 | 22 | 22 | 100100 | 44 | 44 | 100100 | 88 | 00 | 88 | 55 | 33 | 44 | 55 | 22 | 11 | 00 | 3737 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 14.335 | 22.865 | 4.311 | 719 | 60.757.9 | 1.33 | 26 | 62.550 | 24 | 24 | 100100 | 5.815 | 0.31 | 616 | 3.59 | 2.57 | 3.39 | 4.312 | 1.54 | 1.55 | 00 | 2563 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 8 | 0 | 8.366 | 21.8174 | 2.520 | 5.947 | 42.642.6 | 0.43 | 3.427 | 11.111.1 | 2.117 | 3.528 | 60.760.7 | 3.326 | 0.43 | 3.629 | 2.117 | 1.613 | 2.117 | 3.326 | 216 | 0.43 | 0.54 | 10.382 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 5 | 6.5124 | 19.2365 | 1.426 | 3.363 | 41.341.3 | 0.917 | 3.566 | 25.725.7 | 1.121 | 1.528 | 7575 | 2.548 | 0.714 | 3.362 | 1.426 | 1.427 | 2.752 | 2.139 | 0.815 | 0.510 | 0.23 | 8.2156 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 13 | 2 | 5.875 | 13.6177 | 1.215 | 1.823 | 65.265.2 | 0.79 | 3.343 | 20.920.9 | 1.418 | 2.127 | 66.766.7 | 1.824 | 0.34 | 2.228 | 1.317 | 1.317 | 1.216 | 1.823 | 0.57 | 0.22 | 00 | 6.584 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 11.345 | 29116 | 3.213 | 4.719 | 68.468.4 | 14 | 416 | 2525 | 1.87 | 2.39 | 77.877.8 | 4.819 | 0.21 | 520 | 3.514 | 2.811 | 3.514 | 312 | 1.87 | 0.52 | 0.21 | 17.269 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 8 | 0 | 8.366 | 21.8174 | 2.520 | 5.947 | 42.642.6 | 0.43 | 3.427 | 11.111.1 | 2.117 | 3.528 | 60.760.7 | 3.326 | 0.43 | 3.629 | 2.117 | 1.613 | 2.117 | 3.326 | 216 | 0.43 | 0.54 | 10.382 | ||||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 32 | 7 | 6.1199 | 16.4542 | 1.341 | 2.586 | 49.647.7 | 0.826 | 3.4109 | 23.423.8 | 1.239 | 1.855 | 70.170.9 | 2.272 | 0.518 | 2.790 | 1.343 | 1.444 | 268 | 1.962 | 0.722 | 0.312 | 0.13 | 7.3240 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 4 | 4 | 11.345 | 29116 | 3.213 | 4.719 | 68.468.4 | 14 | 416 | 2525 | 1.87 | 2.39 | 77.877.8 | 4.819 | 0.21 | 520 | 3.514 | 2.811 | 3.514 | 312 | 1.87 | 0.52 | 0.21 | 17.269 | ||||
| Összesítés | 45 | 11 | 6.4310 | 16.7832 | 1.774 | 3.1152 | 52.748.7 | 0.633 | 2.8152 | 20.921.7 | 1.363 | 1.992 | 68.468.5 | 2.5117 | 0.322 | 2.8139 | 1.774 | 1.468 | 1.999 | 2100 | 145 | 0.317 | 0.28 | 8.4391 | ||||||