| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 12 | 34 | 3 | 10 | 30 | 0 | 1 | 0 | 6 | 8 | 75 | 15 | 4 | 19 | 3 | 4 | 2 | 6 | 3 | 3 | 1 | 32 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 12 | 34 | 3 | 10 | 30 | 0 | 1 | 0 | 6 | 8 | 75 | 15 | 4 | 19 | 3 | 4 | 2 | 6 | 3 | 3 | 1 | 32 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 14.1 | 40 | 3.5 | 11.8 | 30 | 0 | 1.2 | 0 | 7.1 | 9.4 | 75 | 17.6 | 4.7 | 22.4 | 3.5 | 4.7 | 2.4 | 7.1 | 3.5 | 3.5 | 1.2 | 37.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 22 | 44 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 1 | 5.364 | 10.8130 | 2.125 | 3.845 | 55.555.5 | 00 | 0.56 | 00 | 1.214 | 1.518 | 77.877.8 | 2.429 | 0.78 | 3.137 | 0.810 | 0.89 | 0.78 | 1.113 | 0.67 | 0.34 | 0.11 | 896 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 3 | 18.355 | 33.7101 | 5.717 | 1133 | 51.551.5 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 515 | 9.328 | 53.653.6 | 9.729 | 4.313 | 1442 | 2.78 | 412 | 39 | 618 | 3.310 | 2.37 | 0.72 | 31.394 | |||
| 3 szezon |
|
Radobasket | 16 | 4 | 8.6121 | 16.2235 | 2.943 | 5.680 | 52.253.7 | 0.22 | 1.314 | 17.414.3 | 2.129 | 3.646 | 56.963.1 | 458 | 2.323 | 6.481 | 1.218 | 1.621 | 1.618 | 2.431 | 1.317 | 0.911 | 0.33 | 13.8192 | ||||
| Összesítés | 16 | 4 | 8.6121 | 16.2235 | 2.943 | 5.680 | 52.253.7 | 0.22 | 1.314 | 17.414.3 | 2.129 | 3.646 | 56.963.1 | 458 | 2.323 | 6.481 | 1.218 | 1.621 | 1.618 | 2.431 | 1.317 | 0.911 | 0.33 | 13.8192 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 2 | 7.661 | 15.5124 | 3.125 | 6.955 | 45.545.5 | 00 | 0.32 | 00 | 1.411 | 216 | 68.868.8 | 3.528 | 0.97 | 4.435 | 1.814 | 2.419 | 18 | 1.814 | 1.310 | 18 | 0.43 | 10.886 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 721 | 1339 | 1.75 | 3.310 | 5050 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.75 | 2.37 | 71.571.5 | 39 | 1.34 | 4.313 | 13 | 1.75 | 1.75 | 1.75 | 1.75 | 0.31 | 00 | 11.334 | |||
| 2 szezon |
|
Radobasket | 11 | 2 | 7.382 | 14.3163 | 2.430 | 5.165 | 46.946.2 | 0.32 | 0.86 | 42.133.4 | 1.516 | 2.223 | 70.269.6 | 3.337 | 1.111 | 4.448 | 1.417 | 224 | 1.313 | 1.719 | 1.515 | 0.79 | 0.23 | 11120 | ||||
| Összesítés | 11 | 2 | 7.382 | 14.3163 | 2.430 | 5.165 | 46.946.2 | 0.32 | 0.86 | 42.133.4 | 1.516 | 2.223 | 70.269.6 | 3.337 | 1.111 | 4.448 | 1.417 | 224 | 1.313 | 1.719 | 1.515 | 0.79 | 0.23 | 11120 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1212 | 3434 | 33 | 1010 | 3030 | 00 | 11 | 00 | 66 | 88 | 7575 | 1515 | 44 | 1919 | 33 | 44 | 22 | 66 | 33 | 33 | 11 | 3232 | |||
| 1 szezon |
|
Radobasket | 1 | 1 | 1212 | 3434 | 33 | 1010 | 3030 | 00 | 11 | 00 | 66 | 88 | 7575 | 1515 | 44 | 1919 | 33 | 44 | 22 | 66 | 33 | 33 | 11 | 3232 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1212 | 3434 | 33 | 1010 | 3030 | 00 | 11 | 00 | 66 | 88 | 7575 | 1515 | 44 | 1919 | 33 | 44 | 22 | 66 | 33 | 33 | 11 | 3232 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 22 | 44 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 20 | 3 | 6.2125 | 12.7254 | 2.550 | 5100 | 5050 | 00 | 0.48 | 00 | 1.325 | 1.734 | 73.573.5 | 2.957 | 0.815 | 3.672 | 1.224 | 1.428 | 0.816 | 1.327 | 0.817 | 0.612 | 0.24 | 9.1182 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 721 | 1339 | 1.75 | 3.310 | 5050 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.75 | 2.37 | 71.571.5 | 39 | 1.34 | 4.313 | 13 | 1.75 | 1.75 | 1.75 | 1.75 | 0.31 | 00 | 11.334 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 16.767 | 33.8135 | 520 | 10.843 | 46.546.5 | 0.52 | 28 | 2525 | 5.321 | 936 | 58.358.3 | 1144 | 4.217 | 15.361 | 2.811 | 416 | 2.811 | 624 | 3.213 | 2.510 | 0.83 | 31.5126 | |||
| 4 szezon |
|
Radobasket | 28 | 7 | 8215 | 15.9432 | 2.576 | 5.3155 | 48.249 | 0.34 | 1.221 | 24.719.1 | 251 | 3.377 | 62.766.2 | 4.2110 | 2.138 | 6.3148 | 1.238 | 1.849 | 1.633 | 2.356 | 1.435 | 0.923 | 0.27 | 13.5344 | ||||
| Összesítés | 28 | 7 | 8215 | 15.9432 | 2.576 | 5.3155 | 48.249 | 0.34 | 1.221 | 24.719.1 | 251 | 3.377 | 62.766.2 | 4.2110 | 2.138 | 6.3148 | 1.238 | 1.849 | 1.633 | 2.356 | 1.435 | 0.923 | 0.27 | 13.5344 | ||||||