| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 22 | 29 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 9 | 44.4 | 6 | 10 | 60 | 6 | 0 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 5 | 0 | 0 | 25 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 22 | 29 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 9 | 44.4 | 6 | 10 | 60 | 6 | 0 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 5 | 0 | 0 | 25 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 30.3 | 40 | 2.8 | 8.3 | 33.3 | 5.5 | 12.4 | 44.4 | 8.3 | 13.8 | 60 | 8.3 | 0 | 8.3 | 1.4 | 2.8 | 4.1 | 8.3 | 6.9 | 0 | 0 | 34.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 0 | 11.345 | 22.590 | 2.39 | 624 | 37.537.5 | 1.87 | 5.522 | 31.831.8 | 1.56 | 2.811 | 54.554.5 | 3.514 | 0.52 | 416 | 0.83 | 3.514 | 1.56 | 312 | 28 | 00 | 0.31 | 8.835 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 1111 | 1212 | 44 | 88 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 77 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 2 | 721 | 2060 | 26 | 412 | 5050 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 13 | 1.75 | 6060 | 2.78 | 0.72 | 3.310 | 1.75 | 26 | 1.34 | 1.75 | 26 | 0.31 | 00 | 9.328 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 1 | 1236 | 1957 | 3.711 | 515 | 73.373.3 | 13 | 3.310 | 3030 | 1.75 | 4.714 | 35.735.7 | 39 | 0.31 | 3.310 | 26 | 13 | 0.31 | 3.310 | 26 | 00 | 00 | 1545 | |||
| 4 szezon |
|
KS Szeged | 11 | 3 | 10.3113 | 18.4219 | 330 | 5.859 | 51.850.8 | 1.113 | 3.442 | 32.731 | 114 | 2.832 | 37.643.8 | 2.532 | 0.45 | 2.937 | 1.114 | 1.924 | 0.811 | 2.529 | 1.821 | 0.11 | 0.11 | 10115 | ||||
| Összesítés | 11 | 3 | 10.3113 | 18.4219 | 330 | 5.859 | 51.850.8 | 1.113 | 3.442 | 32.731 | 114 | 2.832 | 37.643.8 | 2.532 | 0.45 | 2.937 | 1.114 | 1.924 | 0.811 | 2.529 | 1.821 | 0.11 | 0.11 | 10115 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 3 | 0 | 1030 | 20.361 | 3.310 | 618 | 55.655.6 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 3.310 | 0.72 | 412 | 1.34 | 1.75 | 0.72 | 1.75 | 2.37 | 00 | 0.31 | 11.735 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 1 | 0 | 66 | 1212 | 00 | 22 | 00 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 44 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 1 | 88 | 2929 | 11 | 55 | 2020 | 11 | 77 | 14.314.3 | 33 | 55 | 6060 | 44 | 00 | 44 | 11 | 00 | 22 | 44 | 00 | 00 | 11 | 55 | |||
| 3 szezon |
|
KS Szeged | 5 | 1 | 844 | 20.4102 | 1.411 | 4.325 | 33.344 | 1.25 | 4.420 | 27.525 | 1.47 | 3.715 | 39.446.7 | 3.116 | 0.94 | 420 | 0.85 | 1.27 | 0.94 | 2.611 | 1.18 | 00 | 0.42 | 6.944 | ||||
| Összesítés | 5 | 1 | 844 | 20.4102 | 1.411 | 4.325 | 33.344 | 1.25 | 4.420 | 27.525 | 1.47 | 3.715 | 39.446.7 | 3.116 | 0.94 | 420 | 0.85 | 1.27 | 0.94 | 2.611 | 1.18 | 00 | 0.42 | 6.944 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 2222 | 2929 | 22 | 66 | 33.333.3 | 44 | 99 | 44.444.4 | 66 | 1010 | 6060 | 66 | 00 | 66 | 11 | 22 | 33 | 66 | 55 | 00 | 00 | 2525 | |||
| 1 szezon |
|
KS Szeged | 1 | 1 | 2222 | 2929 | 22 | 66 | 33.333.3 | 44 | 99 | 44.444.4 | 66 | 1010 | 6060 | 66 | 00 | 66 | 11 | 22 | 33 | 66 | 55 | 00 | 00 | 2525 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 2222 | 2929 | 22 | 66 | 33.333.3 | 44 | 99 | 44.444.4 | 66 | 1010 | 6060 | 66 | 00 | 66 | 11 | 22 | 33 | 66 | 55 | 00 | 00 | 2525 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 7 | 0 | 10.775 | 21.6151 | 2.719 | 642 | 45.245.2 | 1.39 | 4.632 | 28.128.1 | 1.410 | 2.417 | 58.858.8 | 3.424 | 0.64 | 428 | 17 | 2.719 | 1.18 | 2.417 | 2.115 | 00 | 0.32 | 1070 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 2 | 0 | 8.517 | 1224 | 24 | 510 | 4040 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 00 | 36 | 00 | 1.53 | 12 | 2.55 | 00 | 1.53 | 00 | 24 | 12 | 00 | 00 | 5.511 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 3 | 7.329 | 22.389 | 1.87 | 4.317 | 41.241.2 | 0.83 | 3.815 | 2020 | 1.56 | 2.510 | 6060 | 312 | 0.52 | 3.514 | 1.56 | 1.56 | 1.56 | 2.39 | 1.56 | 0.21 | 0.31 | 8.333 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 14.558 | 21.586 | 3.313 | 5.321 | 61.961.9 | 1.87 | 4.719 | 36.836.8 | 2.811 | 624 | 45.845.8 | 3.815 | 0.21 | 416 | 1.87 | 1.35 | 14 | 416 | 2.811 | 00 | 00 | 17.570 | |||
| 4 szezon |
|
KS Szeged | 17 | 5 | 10.2179 | 19.3350 | 2.443 | 5.190 | 47.447.8 | 1.322 | 3.971 | 33.931 | 1.427 | 3.557 | 40.847.4 | 2.954 | 0.69 | 3.563 | 1.120 | 1.733 | 0.918 | 2.746 | 1.834 | 0.11 | 0.13 | 10.3184 | ||||
| Összesítés | 17 | 5 | 10.2179 | 19.3350 | 2.443 | 5.190 | 47.447.8 | 1.322 | 3.971 | 33.931 | 1.427 | 3.557 | 40.847.4 | 2.954 | 0.69 | 3.563 | 1.120 | 1.733 | 0.918 | 2.746 | 1.834 | 0.11 | 0.13 | 10.3184 | ||||||