| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 13 | 35 | 2 | 8 | 25 | 0 | 7 | 0 | 9 | 15 | 60 | 4 | 0 | 4 | 5 | 5 | 3 | 14 | 3 | 0 | 0 | 15 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 13 | 35 | 2 | 8 | 25 | 0 | 7 | 0 | 9 | 15 | 60 | 4 | 0 | 4 | 5 | 5 | 3 | 14 | 3 | 0 | 0 | 15 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 14.9 | 40 | 2.3 | 9.1 | 25 | 0 | 8 | 0 | 10.3 | 17.1 | 60 | 4.6 | 0 | 4.6 | 5.7 | 5.7 | 3.4 | 16 | 3.4 | 0 | 0 | 17.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 0 | 26 | 12.337 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 00 | 1.34 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 1.75 | 0.72 | 1.34 | 1.34 | 2.37 | 00 | 00 | 0.31 | 2.78 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 5 | 0 | 7.638 | 17.487 | 1.68 | 4.221 | 38.138.1 | 0.63 | 2.211 | 27.327.3 | 2.613 | 525 | 5252 | 2.613 | 15 | 3.618 | 1.26 | 1.26 | 2.814 | 4.221 | 1.68 | 00 | 0.63 | 10.452 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 0 | 8.726 | 22.768 | 39 | 5.717 | 52.952.9 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 1.75 | 3.711 | 45.545.5 | 26 | 13 | 39 | 26 | 3.711 | 1.34 | 4.714 | 3.310 | 0.31 | 0.72 | 12.337 | |||
| 3 szezon |
|
KS Szeged | 11 | 0 | 6.170 | 17.5192 | 1.920 | 4.145 | 45.944.4 | 0.34 | 1.720 | 17.920 | 1.418 | 2.936 | 49.250 | 1.922 | 0.910 | 2.832 | 1.314 | 2.121 | 1.822 | 3.742 | 1.618 | 0.11 | 0.56 | 8.597 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 6.170 | 17.5192 | 1.920 | 4.145 | 45.944.4 | 0.34 | 1.720 | 17.920 | 1.418 | 2.936 | 49.250 | 1.922 | 0.910 | 2.832 | 1.314 | 2.121 | 1.822 | 3.742 | 1.618 | 0.11 | 0.56 | 8.597 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 1 | 0 | 33 | 1616 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 55 | 2020 | 33 | 00 | 33 | 22 | 55 | 11 | 55 | 33 | 00 | 00 | 77 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 2 | 4.518 | 18.875 | 1.35 | 5.321 | 23.823.8 | 00 | 1.87 | 00 | 28 | 3.514 | 57.157.1 | 28 | 0.31 | 2.39 | 14 | 2.39 | 2.39 | 2.811 | 1.87 | 00 | 0.52 | 2.811 | |||
| 2 szezon |
|
KS Szeged | 5 | 2 | 3.821 | 17.491 | 1.16 | 3.122 | 3627.3 | 00 | 0.97 | 00 | 1.59 | 4.319 | 35.347.4 | 2.511 | 0.11 | 2.612 | 1.56 | 3.614 | 1.610 | 3.916 | 2.410 | 00 | 0.32 | 4.918 | ||||
| Összesítés | 5 | 2 | 3.821 | 17.491 | 1.16 | 3.122 | 3627.3 | 00 | 0.97 | 00 | 1.59 | 4.319 | 35.347.4 | 2.511 | 0.11 | 2.612 | 1.56 | 3.614 | 1.610 | 3.916 | 2.410 | 00 | 0.32 | 4.918 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 88 | 1515 | 11 | 44 | 2525 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 66 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1313 | 3535 | 22 | 88 | 2525 | 00 | 77 | 00 | 99 | 1515 | 6060 | 44 | 00 | 44 | 55 | 55 | 33 | 1414 | 33 | 00 | 00 | 1515 | |||
| 2 szezon |
|
KS Szeged | 2 | 1 | 10.521 | 2550 | 1.53 | 612 | 2525 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 4.59 | 7.515 | 6060 | 24 | 0.51 | 2.55 | 36 | 3.57 | 2.55 | 7.515 | 1.53 | 00 | 00 | 10.521 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 10.521 | 2550 | 1.53 | 612 | 2525 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 4.59 | 7.515 | 6060 | 24 | 0.51 | 2.55 | 36 | 3.57 | 2.55 | 7.515 | 1.53 | 00 | 00 | 10.521 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 0 | 26 | 12.337 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 00 | 1.34 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 1.75 | 0.72 | 1.34 | 1.34 | 2.37 | 00 | 00 | 0.31 | 2.78 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 1 | 0 | 33 | 1616 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 55 | 2020 | 33 | 00 | 33 | 22 | 55 | 11 | 55 | 33 | 00 | 00 | 77 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 10 | 2 | 6.464 | 17.7177 | 1.414 | 4.646 | 30.430.4 | 0.55 | 220 | 2525 | 2.121 | 3.939 | 53.853.8 | 2.121 | 0.77 | 2.828 | 1.111 | 1.717 | 2.525 | 3.333 | 1.515 | 00 | 0.55 | 6.969 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 1 | 9.839 | 25.8103 | 2.811 | 6.325 | 4444 | 0.21 | 312 | 8.38.3 | 3.514 | 6.526 | 53.853.8 | 2.510 | 0.83 | 3.313 | 2.811 | 416 | 1.77 | 728 | 3.213 | 0.21 | 0.52 | 1352 | |||
| 4 szezon |
|
KS Szeged | 18 | 3 | 5.3112 | 17.9333 | 1.529 | 3.579 | 43.436.7 | 0.26 | 1.636 | 11.816.7 | 1.736 | 3.970 | 42.951.4 | 2.237 | 0.512 | 2.749 | 1.626 | 342 | 1.637 | 4.473 | 1.931 | 0.11 | 0.38 | 7.4136 | ||||
| Összesítés | 18 | 3 | 5.3112 | 17.9333 | 1.529 | 3.579 | 43.436.7 | 0.26 | 1.636 | 11.816.7 | 1.736 | 3.970 | 42.951.4 | 2.237 | 0.512 | 2.749 | 1.626 | 342 | 1.637 | 4.473 | 1.931 | 0.11 | 0.38 | 7.4136 | ||||||