| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 8 | 22 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 8 | 22 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 14.5 | 40 | 7.3 | 12.7 | 57.1 | 0 | 1.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.5 | 7.3 | 12.7 | 1.8 | 5.5 | 3.6 | 0 | 1.8 | 0 | 0 | 18.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 9 | 10.4166 | 24.8397 | 3.658 | 6.9110 | 52.752.7 | 0.47 | 2.235 | 2020 | 1.829 | 3.150 | 5858 | 3.657 | 3.251 | 6.8108 | 1.829 | 2.641 | 0.812 | 2.134 | 0.915 | 0.12 | 0.58 | 13.3212 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 0 | 9.538 | 14.859 | 3.313 | 416 | 81.381.3 | 0.52 | 14 | 5050 | 1.56 | 1.87 | 85.785.7 | 28 | 1.56 | 3.514 | 0.83 | 1.56 | 0.83 | 1.35 | 14 | 00 | 00 | 1352 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 1 | 1.53 | 1632 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 3.57 | 12 | 4.59 | 00 | 12 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 48 | |||
| 3 szezon |
|
KS Szeged | 22 | 10 | 7.1207 | 18.5488 | 2.371 | 3.6126 | 63.256.3 | 0.39 | 1.743 | 18.120.9 | 1.638 | 2.361 | 7062.3 | 372 | 1.959 | 4.9131 | 0.932 | 1.749 | 0.817 | 1.642 | 0.619 | 02 | 0.28 | 10.1272 | ||||
| Összesítés | 22 | 10 | 7.1207 | 18.5488 | 2.371 | 3.6126 | 63.256.3 | 0.39 | 1.743 | 18.120.9 | 1.638 | 2.361 | 7062.3 | 372 | 1.959 | 4.9131 | 0.932 | 1.749 | 0.817 | 1.642 | 0.619 | 02 | 0.28 | 10.1272 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 2 | 0 | 714 | 11.523 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 1.53 | 24 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 6.513 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 0 | 5.321 | 1664 | 2.39 | 3.815 | 6060 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 00 | 0.52 | 00 | 1.56 | 0.31 | 1.87 | 14 | 2.39 | 0.31 | 0.52 | 0.52 | 00 | 0.52 | 3.514 | |||
| 2 szezon |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 6 | 0 | 6.135 | 13.887 | 2.414 | 3.923 | 61.360.9 | 0.42 | 1.38 | 3025 | 0.31 | 15 | 2520 | 17 | 0.94 | 1.911 | 0.85 | 1.912 | 0.42 | 0.84 | 0.53 | 00 | 0.32 | 527 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 6.135 | 13.887 | 2.414 | 3.923 | 61.360.9 | 0.42 | 1.38 | 3025 | 0.31 | 15 | 2520 | 17 | 0.94 | 1.911 | 0.85 | 1.912 | 0.42 | 0.84 | 0.53 | 00 | 0.32 | 527 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1818 | 3838 | 44 | 55 | 8080 | 11 | 11 | 100100 | 77 | 99 | 77.877.8 | 33 | 55 | 88 | 33 | 55 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 2727 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 88 | 2222 | 44 | 77 | 57.157.1 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 44 | 77 | 11 | 33 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 2 szezon |
|
KS Szeged | 2 | 2 | 1326 | 3060 | 48 | 612 | 66.766.7 | 0.51 | 12 | 5050 | 3.57 | 4.59 | 77.877.8 | 36 | 4.59 | 7.515 | 24 | 48 | 12 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 18.537 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 1326 | 3060 | 48 | 612 | 66.766.7 | 0.51 | 12 | 5050 | 3.57 | 4.59 | 77.877.8 | 36 | 4.59 | 7.515 | 24 | 48 | 12 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 18.537 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 10 | 10.4198 | 24.1458 | 3.567 | 6.5123 | 54.554.5 | 0.59 | 238 | 23.723.7 | 1.937 | 3.362 | 59.759.7 | 3.261 | 3.159 | 6.3120 | 1.733 | 2.649 | 0.713 | 2.242 | 0.816 | 0.12 | 0.48 | 13.3252 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 8 | 0 | 7.459 | 15.4123 | 2.822 | 3.931 | 7171 | 0.43 | 1.310 | 3030 | 0.86 | 1.19 | 66.766.7 | 1.814 | 0.97 | 2.621 | 0.97 | 1.915 | 0.54 | 0.97 | 0.86 | 00 | 0.32 | 8.366 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 3 | 2 | 3.711 | 1854 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 00 | 1.75 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 3.310 | 26 | 5.316 | 0.31 | 1.75 | 1.34 | 13 | 0.31 | 00 | 00 | 618 | |||
| 3 szezon |
|
KS Szeged | 30 | 12 | 7.2268 | 19.2635 | 2.593 | 4.2161 | 6057.8 | 0.312 | 1.653 | 17.322.7 | 1.246 | 1.975 | 64.661.3 | 2.885 | 272 | 4.8157 | 141 | 269 | 0.821 | 1.452 | 0.623 | 02 | 0.210 | 9.2336 | ||||
| Összesítés | 30 | 12 | 7.2268 | 19.2635 | 2.593 | 4.2161 | 6057.8 | 0.312 | 1.653 | 17.322.7 | 1.246 | 1.975 | 64.661.3 | 2.885 | 272 | 4.8157 | 141 | 269 | 0.821 | 1.452 | 0.623 | 02 | 0.210 | 9.2336 | ||||||