MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Tandi Rebeka

Tandi Rebeka HUN
0

171 cm Magasság
69 kg Súly
Center Poszt
2008 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 1 0 3 12 1 6 16.7 0 0 0 1 2 50 0 4 4 1 0 1 2 1 0 0 5
Total 1 0 3 12 1 6 16.7 0 0 0 1 2 50 0 4 4 1 0 1 2 1 0 0 5
40 perc 1 0 10 40 3.3 20 16.7 0 0 0 3.3 6.7 50 0 13.3 13.3 3.3 0 3.3 6.7 3.3 0 0 16.7
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2026/2027 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

16.7%
Összesített pontosság
1
sikeres dobás
6
kísérlet

Bontás

2 pontos:1/6 (16,7%)
3 pontos:0/0 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 6 0 0.32 4.225 0.21 0.32 50.250.2 00 00 00 00 00 00 0.85 0.53 1.38 0.21 00 0.21 00 00 00 0.21 1.710
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Fehér 9 4 2.321 15.4139 19 2.220 4545 00 00 00 0.33 0.65 59.959.9 1.816 1.917 3.733 0.22 0.87 00 0.33 0.33 00 0.11 4.742
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 8 5 1.915 14.6117 0.65 324 20.820.8 00 00 00 0.65 1.310 5050 1.512 18 2.520 0.11 1.411 0.97 0.65 0.11 00 0.54 0.97
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 2 0 0.51 918 00 3.57 00 00 00 00 0.51 24 2525 12 24 36 1.53 00 00 1.53 00 00 12 1.53
4 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 25 9 1.339 10.8299 0.415 2.353 19.828.3 00 00 00 0.49 119 38.347.3 1.335 1.332 2.667 0.57 0.518 0.38 0.611 0.14 00 0.48 2.262
Összesítés 25 9 1.339 10.8299 0.415 2.353 19.828.3 00 00 00 0.49 119 38.347.3 1.335 1.332 2.667 0.57 0.518 0.38 0.611 0.14 00 0.48 2.262
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Amatőr Női NB, 17-30. helyért 1 0 00 77 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11 00 11 00 00 00 00 00 00 00 11
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Amatőr Női NB, 17-26. helyért 2 1 24 1734 0.51 48 12.512.5 00 00 00 12 12 100100 2.55 2.55 510 0.51 24 12 0.51 12 00 0.51 3.57
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Amatőr Női NB, 17-20. helyért 1 0 22 33 11 44 2525 00 00 00 00 00 00 00 11 11 00 00 00 00 00 00 00 00
3 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 4 1 1.36 944 0.52 2.712 18.816.7 00 00 00 0.32 0.32 100100 1.26 1.26 2.312 0.21 0.74 0.32 0.21 0.32 00 0.21 1.58
Összesítés 4 1 1.36 944 0.52 2.712 18.816.7 00 00 00 0.32 0.32 100100 1.26 1.26 2.312 0.21 0.74 0.32 0.21 0.32 00 0.21 1.58
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 0 00 88 00 11 00 00 00 00 00 00 00 22 00 22 11 11 00 00 00 00 00 11
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 0 00 66 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 1 00 1515 00 00 00 00 00 00 00 00 00 22 00 22 00 33 00 11 00 00 00 00
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 0 33 1212 11 66 16.716.7 00 00 00 11 22 5050 00 44 44 11 00 11 22 11 00 00 55
4 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 4 1 0.83 10.341 0.31 1.87 14.314.3 00 00 00 0.31 0.52 5050 14 14 28 0.52 14 0.31 0.83 0.31 00 00 1.56
Összesítés 4 1 0.83 10.341 0.31 1.87 14.314.3 00 00 00 0.31 0.52 5050 14 14 28 0.52 14 0.31 0.83 0.31 00 00 1.56
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női 8 0 0.22 540 0.11 0.43 33.433.4 00 00 00 00 00 00 18 0.43 1.411 0.32 0.11 0.11 00 00 00 0.11 1.512
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női 12 5 2.125 14.9179 0.810 2.328 35.735.7 00 00 00 0.45 0.67 71.371.3 1.821 1.822 3.643 0.23 0.911 0.22 0.34 0.45 00 0.22 4.149
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női 10 6 1.717 13.5135 0.66 2.828 21.421.4 00 00 00 0.55 110 5050 1.414 0.99 2.323 0.11 1.414 0.77 0.66 0.11 00 0.44 0.77
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női 3 0 1.34 1030 0.31 4.313 7.77.7 00 00 00 0.72 26 33.333.3 0.72 2.78 3.310 1.34 00 0.31 1.75 0.31 00 0.72 2.78
4 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 33 11 1.348 10.9384 0.518 2.572 19.225 00 00 00 0.412 0.923 44.252.2 1.245 1.442 2.687 0.510 0.626 0.311 0.615 0.27 00 0.39 2.276
Összesítés 33 11 1.348 10.9384 0.518 2.572 19.225 00 00 00 0.412 0.923 44.252.2 1.245 1.442 2.687 0.510 0.626 0.311 0.615 0.27 00 0.39 2.276