MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Várbíró Lili

Várbíró Lili HUN
0

166 cm Magasság
66 kg Súly
Kiscsatár Poszt
2008 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 1 0 2 9 1 6 16.7 0 0 0 0 0 0 1 2 3 0 0 0 0 1 0 1 1
Total 1 0 2 9 1 6 16.7 0 0 0 0 0 0 1 2 3 0 0 0 0 1 0 1 1
40 perc 1 0 8.9 40 4.4 26.7 16.7 0 0 0 0 0 0 4.4 8.9 13.3 0 0 0 0 4.4 0 4.4 4.4
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2026/2027 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

16.7%
Összesített pontosság
1
sikeres dobás
6
kísérlet

Bontás

2 pontos:1/6 (16,7%)
3 pontos:0/0 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 3 0 0.72 721 0.31 13 33.333.3 00 00 00 00 00 00 0.72 0.31 13 0.31 1.34 0.31 00 00 00 00 00
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Fehér 4 0 4.317 15.562 14 3.313 30.830.8 0.83 14 7575 00 00 00 2.811 1.35 416 0.31 2.811 00 00 14 00 14 4.317
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 12 10 2.327 22.5270 0.89 336 2525 00 0.11 00 0.89 1.214 64.364.3 4.351 2.327 6.578 0.67 2.327 0.56 1.316 0.45 0.45 0.33 6.578
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 2 0 36 5.511 1.53 1.53 100100 00 00 00 00 0.51 00 1.53 0.51 24 00 2.55 00 0.51 00 00 00 2.55
4 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 21 10 2.552 12.6364 0.917 2.255 40.930.9 0.23 0.35 69.360 0.29 0.415 4560 2.367 1.134 3.4101 0.39 2.247 0.27 0.517 0.49 0.15 0.37 3.3100
Összesítés 21 10 2.552 12.6364 0.917 2.255 40.930.9 0.23 0.35 69.360 0.29 0.415 4560 2.367 1.134 3.4101 0.39 2.247 0.27 0.517 0.49 0.15 0.37 3.3100
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Amatőr Női NB, 17-30. helyért 1 0 66 1010 33 55 6060 00 00 00 00 22 00 11 33 44 22 00 00 11 00 00 00 99
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Amatőr Női NB, 17-26. helyért 3 1 39 14.744 1.34 2.37 57.157.1 00 00 00 0.31 1.34 2525 1.75 1.75 3.310 0.72 00 0.31 13 13 00 00 721
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Amatőr Női NB, 17-20. helyért 3 1 2.78 22.367 1.34 4.714 28.628.6 00 00 00 00 00 00 618 26 824 0.72 1.75 0.31 0.31 1.34 00 0.31 824
3 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 7 2 3.923 15.7121 1.911 426 47.242.3 00 00 00 0.11 1.16 1016.7 2.924 2.214 5.138 1.16 0.65 0.22 0.85 0.87 00 0.11 854
Összesítés 7 2 3.923 15.7121 1.911 426 47.242.3 00 00 00 0.11 1.16 1016.7 2.924 2.214 5.138 1.16 0.65 0.22 0.85 0.87 00 0.11 854
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 1 00 2020 00 00 00 00 00 00 00 00 00 22 11 33 00 33 11 11 00 00 00 11
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 1 66 2323 22 44 5050 00 00 00 22 33 66.766.7 00 11 11 22 22 22 33 00 00 00 77
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 0 22 99 11 66 16.716.7 00 00 00 00 00 00 11 22 33 00 00 00 00 11 00 11 11
3 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 3 2 2.78 17.352 13 3.310 3030 00 00 00 0.72 13 66.766.7 13 1.34 2.37 0.72 1.75 13 1.34 0.31 00 0.31 39
Összesítés 3 2 2.78 17.352 13 3.310 3030 00 00 00 0.72 13 66.766.7 13 1.34 2.37 0.72 1.75 13 1.34 0.31 00 0.31 39
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért 4 0 28 7.831 14 28 5050 00 00 00 00 0.52 00 0.83 14 1.87 0.73 14 0.21 0.31 00 00 00 2.39
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női 8 2 3.326 15.8126 18 2.520 4040 0.43 0.54 7575 0.11 0.54 2525 2.318 1.411 3.629 0.43 1.814 0.22 0.54 0.97 00 0.54 4.939
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női 16 12 2.641 22.5360 0.915 3.454 27.827.8 00 0.11 00 0.711 1.117 64.764.7 4.369 2.134 6.4103 0.711 2.134 0.69 1.220 0.69 0.35 0.24 6.8109
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női 3 0 2.78 6.720 1.34 39 44.444.4 00 00 00 00 0.31 00 1.34 13 2.37 00 1.75 00 0.31 0.31 00 0.31 26
4 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 31 14 2.683 13.2537 1.131 2.791 39.334.1 0.13 0.15 66.760 0.212 0.624 33.950 2.294 1.452 3.5146 0.517 1.657 0.312 0.626 0.417 0.15 0.39 4163
Összesítés 31 14 2.683 13.2537 1.131 2.791 39.334.1 0.13 0.15 66.760 0.212 0.624 33.950 2.294 1.452 3.5146 0.517 1.657 0.312 0.626 0.417 0.15 0.39 4163