| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 4 | 10 | 2 | 5 | 40 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 11 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 4 | 10 | 2 | 5 | 40 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 11 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 16 | 40 | 8 | 20 | 40 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 12 | 16 | 4 | 0 | 0 | 12 | 8 | 0 | 44 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | Női Amatőr NB I. Fehér | 12 | 1 | 3.845 | 15.3184 | 1.113 | 1.923 | 56.556.5 | 0.45 | 0.78 | 62.562.5 | 0.34 | 0.56 | 66.666.6 | 1.822 | 0.911 | 2.833 | 0.78 | 0.911 | 2.327 | 0.78 | 0.34 | 0.78 | 0.11 | 6.780 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér | 11 | 2 | 3.842 | 11.7129 | 1.415 | 333 | 45.545.5 | 0.11 | 0.78 | 12.512.5 | 0.89 | 1.415 | 6060 | 0.910 | 0.56 | 1.516 | 0.910 | 1.516 | 1.517 | 1.314 | 1.415 | 0.44 | 0.22 | 4.954 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 36 | 10.521 | 12 | 3.57 | 28.628.6 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 36 | 33.333.3 | 1.53 | 12 | 2.55 | 12 | 12 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | 12 | 1 | 3.845 | 15.3184 | 1.113 | 1.923 | 56.556.5 | 0.45 | 0.78 | 62.562.5 | 0.34 | 0.56 | 66.666.6 | 1.822 | 0.911 | 2.833 | 0.78 | 0.911 | 2.327 | 0.78 | 0.34 | 0.78 | 0.11 | 6.780 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 13 | 2 | 3.448 | 11.1150 | 1.217 | 3.340 | 36.442.5 | 01 | 0.69 | 7.411.1 | 0.911 | 2.221 | 41.752.4 | 1.213 | 0.88 | 221 | 112 | 1.218 | 1.319 | 1.417 | 0.715 | 0.24 | 0.33 | 3.558 | ||||
| Összesítés | 25 | 3 | 3.593 | 12.5334 | 1.130 | 2.863 | 4147.6 | 0.26 | 0.617 | 26.835.3 | 0.715 | 1.627 | 44.255.5 | 1.435 | 0.819 | 2.254 | 0.920 | 1.129 | 1.646 | 1.125 | 0.619 | 0.312 | 0.34 | 4.5138 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 4 | 6.338 | 1696 | 2.314 | 4.829 | 48.348.3 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 0.74 | 16 | 66.766.7 | 1.59 | 0.85 | 2.314 | 212 | 1.59 | 0.85 | 0.85 | 0.74 | 00 | 0.53 | 7.545 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK U23 | 6 | 4 | 6.338 | 1696 | 2.314 | 4.829 | 48.348.3 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 0.74 | 16 | 66.766.7 | 1.59 | 0.85 | 2.314 | 212 | 1.59 | 0.85 | 0.85 | 0.74 | 00 | 0.53 | 7.545 | ||||
| Összesítés | 7 | 4 | 3.238 | 896 | 1.214 | 2.429 | 48.348.3 | 0.22 | 0.34 | 49.949.9 | 0.34 | 0.56 | 66.766.7 | 0.89 | 0.45 | 1.214 | 112 | 0.89 | 0.45 | 0.45 | 0.34 | 00 | 0.33 | 3.745 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 1010 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 1010 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 44 | 11 | 00 | 00 | 33 | 22 | 00 | 1111 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 2 | 0 | 36 | 1020 | 12 | 3.57 | 28.628.6 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 0.51 | 1.53 | 24 | 1.53 | 0.51 | 12 | 1.53 | 12 | 00 | 5.511 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 26 | 6.720 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.72 | 0.31 | 13 | 1.34 | 13 | 0.31 | 0.72 | 13 | 0.72 | 00 | 3.711 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 14 | 1 | 3.245 | 13.1184 | 0.913 | 1.623 | 56.556.5 | 0.45 | 0.68 | 62.562.5 | 0.34 | 0.46 | 66.666.6 | 1.622 | 0.811 | 2.433 | 0.68 | 0.811 | 1.927 | 0.68 | 0.34 | 0.68 | 0.11 | 5.780 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 6 | 4.682 | 13.1235 | 1.629 | 3.664 | 45.345.3 | 0.23 | 0.712 | 2525 | 0.815 | 1.323 | 65.265.2 | 1.119 | 0.611 | 1.730 | 1.222 | 1.527 | 1.323 | 1.221 | 1.119 | 0.24 | 0.35 | 5.599 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 3.310 | 10.331 | 1.34 | 412 | 33.333.3 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 26 | 33.333.3 | 1.75 | 13 | 2.78 | 26 | 13 | 0.72 | 13 | 13 | 0.72 | 0.31 | 515 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | 14 | 1 | 3.245 | 13.1184 | 0.913 | 1.623 | 56.556.5 | 0.45 | 0.68 | 62.562.5 | 0.34 | 0.46 | 66.666.6 | 1.622 | 0.811 | 2.433 | 0.68 | 0.811 | 1.927 | 0.68 | 0.34 | 0.68 | 0.11 | 5.780 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 21 | 6 | 3.992 | 11.7266 | 1.533 | 3.876 | 3943.4 | 0.13 | 0.714 | 12.521.4 | 0.817 | 1.629 | 45.858.6 | 1.424 | 0.814 | 2.238 | 1.628 | 1.330 | 125 | 1.124 | 122 | 0.46 | 0.36 | 5.2114 | ||||
| Összesítés | 35 | 7 | 3.7137 | 12.2450 | 1.346 | 3.199 | 42.146.5 | 0.28 | 0.622 | 27.536.4 | 0.621 | 1.235 | 48.260 | 1.446 | 0.825 | 2.271 | 1.336 | 1.141 | 1.352 | 0.932 | 0.826 | 0.514 | 0.27 | 5.4194 | ||||||