| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 10 | 16 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 5 | 0 | 1 | 18 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 10 | 16 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 5 | 0 | 1 | 18 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 25 | 40 | 7.5 | 10 | 75 | 0 | 2.5 | 0 | 10 | 15 | 66.7 | 5 | 2.5 | 7.5 | 10 | 7.5 | 7.5 | 7.5 | 12.5 | 0 | 2.5 | 45 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MTK-TFSE | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 9 | 7.7139 | 23.1416 | 1.833 | 4.682 | 40.240.2 | 0.917 | 4.887 | 19.519.5 | 1.222 | 1.730 | 73.373.3 | 1.629 | 1.324 | 2.953 | 2.137 | 1.323 | 2.647 | 1.629 | 1.324 | 00 | 0.916 | 7.3132 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 2 | 432 | 15.6125 | 18 | 2.822 | 36.436.4 | 0.43 | 1.915 | 2020 | 0.97 | 1.310 | 7070 | 1.310 | 0.32 | 1.512 | 1.814 | 2.822 | 0.86 | 1.19 | 1.512 | 0.11 | 0.32 | 3.629 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 2 | 8.333 | 21.887 | 3.514 | 5.321 | 66.766.7 | 00 | 1.35 | 00 | 1.35 | 1.87 | 71.471.4 | 1.35 | 00 | 1.35 | 1.56 | 1.87 | 1.56 | 14 | 2.811 | 00 | 0.31 | 9.538 | |||
| 1 szezon |
|
MTK-TFSE | 18 | 9 | 7.7139 | 23.1416 | 1.833 | 4.682 | 40.240.2 | 0.917 | 4.887 | 19.519.5 | 1.222 | 1.730 | 73.373.3 | 1.629 | 1.324 | 2.953 | 2.137 | 1.323 | 2.647 | 1.629 | 1.324 | 00 | 0.916 | 7.3132 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 12 | 4 | 6.165 | 18.7212 | 2.322 | 443 | 56.351.2 | 0.23 | 1.620 | 1215 | 1.112 | 1.517 | 70.870.6 | 1.315 | 0.12 | 1.417 | 1.620 | 2.329 | 1.112 | 1.113 | 2.123 | 0.11 | 0.33 | 6.667 | ||||
| Összesítés | 30 | 13 | 6.7204 | 20.2628 | 2.155 | 4.2125 | 50.444 | 0.420 | 2.7107 | 16.618.7 | 1.134 | 1.647 | 71.772.3 | 1.444 | 0.526 | 1.970 | 1.857 | 1.952 | 1.659 | 1.242 | 1.947 | 01 | 0.519 | 6.8199 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MTK-TFSE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 4 | 6.646 | 24.4171 | 1.39 | 321 | 42.942.9 | 0.96 | 4.632 | 18.718.7 | 1.410 | 1.712 | 83.483.4 | 1.611 | 0.75 | 2.316 | 214 | 2.417 | 1.39 | 1.611 | 1.611 | 00 | 0.32 | 5.941 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 1 | 5.522 | 1560 | 1.87 | 312 | 58.358.3 | 0.52 | 28 | 2525 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 28 | 1.35 | 3.313 | 1.35 | 1.56 | 1.35 | 1.35 | 14 | 00 | 00 | 7.329 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 2 | 515 | 22.768 | 1.34 | 412 | 33.333.3 | 0.31 | 3.711 | 9.19.1 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 1.75 | 00 | 1.75 | 2.78 | 5.316 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 00 | 13 | 0-0 | |||
| 1 szezon |
|
MTK-TFSE | 7 | 4 | 6.646 | 24.4171 | 1.39 | 321 | 42.942.9 | 0.96 | 4.632 | 18.718.7 | 1.410 | 1.712 | 83.483.4 | 1.611 | 0.75 | 2.316 | 214 | 2.417 | 1.39 | 1.611 | 1.611 | 00 | 0.32 | 5.941 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 7 | 3 | 5.337 | 18.8128 | 1.511 | 3.524 | 4445.8 | 0.43 | 2.819 | 14.715.8 | 0.96 | 2.315 | 4040 | 1.813 | 0.65 | 2.518 | 213 | 3.422 | 17 | 1.812 | 1.39 | 00 | 0.53 | 3.629 | ||||
| Összesítés | 14 | 7 | 5.783 | 20.7299 | 1.520 | 3.345 | 43.744.4 | 0.69 | 3.451 | 16.517.6 | 1.116 | 2.127 | 51.859.3 | 1.724 | 0.710 | 2.434 | 227 | 3.139 | 1.116 | 1.723 | 1.420 | 00 | 0.45 | 4.470 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MTK-TFSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 4.59 | 12.525 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 1.53 | 0.51 | 2.55 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 5 | 0 | 2.814 | 9.849 | 15 | 2.211 | 45.545.5 | 0.21 | 210 | 1010 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 0.84 | 0.21 | 15 | 0.42 | 1.47 | 0.84 | 0.42 | 0.42 | 00 | 00 | 0.42 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 1010 | 1616 | 33 | 44 | 7575 | 00 | 11 | 00 | 44 | 66 | 66.766.7 | 22 | 11 | 33 | 44 | 33 | 33 | 33 | 55 | 00 | 11 | 1818 | |||
| 1 szezon |
|
MTK-TFSE | 2 | 1 | 4.59 | 12.525 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 1.53 | 0.51 | 2.55 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 6 | 0 | 6.424 | 12.965 | 28 | 3.115 | 64.553.3 | 0.11 | 1.511 | 6.79.1 | 2.15 | 3.28 | 65.662.5 | 1.46 | 0.62 | 28 | 2.26 | 2.210 | 1.97 | 1.75 | 2.77 | 00 | 0.51 | 9.220 | ||||
| Összesítés | 8 | 1 | 5.833 | 12.890 | 1.811 | 2.920 | 63.255 | 0.22 | 1.816 | 12.712.5 | 1.45 | 2.18 | 65.662.5 | 1.17 | 0.74 | 1.811 | 1.67 | 2.315 | 1.48 | 1.15 | 2.19 | 00 | 0.52 | 6.824 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MTK-TFSE | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 14 | 7.2194 | 22.7612 | 1.745 | 4108 | 41.741.7 | 0.924 | 4.6124 | 19.319.3 | 1.232 | 1.642 | 76.276.2 | 1.541 | 1.131 | 2.772 | 1.952 | 1.745 | 2.157 | 1.540 | 1.437 | 00 | 0.719 | 6.6177 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 20 | 5 | 4.283 | 15.1302 | 1.224 | 2.957 | 42.142.1 | 0.37 | 2.244 | 15.915.9 | 0.714 | 1.327 | 51.951.9 | 1.427 | 0.48 | 1.835 | 1.529 | 2.551 | 0.917 | 1.123 | 1.223 | 0.11 | 0.35 | 360 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 5 | 2 | 8.643 | 20.6103 | 3.417 | 525 | 6868 | 00 | 1.26 | 00 | 1.89 | 2.613 | 69.269.2 | 1.47 | 0.21 | 1.68 | 210 | 210 | 1.89 | 1.47 | 3.216 | 00 | 0.42 | 11.256 | |||
| 1 szezon |
|
MTK-TFSE | 27 | 14 | 7.2194 | 22.7612 | 1.745 | 4108 | 41.741.7 | 0.924 | 4.6124 | 19.319.3 | 1.232 | 1.642 | 76.276.2 | 1.541 | 1.131 | 2.772 | 1.952 | 1.745 | 2.157 | 1.540 | 1.437 | 00 | 0.719 | 6.6177 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE U23 | 25 | 7 | 6.4126 | 17.9405 | 2.341 | 3.982 | 58.650 | 0.27 | 1.750 | 10.314 | 1.223 | 240 | 63.357.5 | 1.434 | 0.39 | 1.743 | 1.739 | 2.361 | 1.326 | 1.330 | 2.239 | 01 | 0.37 | 7.1116 | ||||
| Összesítés | 52 | 21 | 6.6320 | 19.51017 | 2.186 | 4190 | 52.945.3 | 0.431 | 2.7174 | 15.517.8 | 1.255 | 1.882 | 66.967.1 | 1.475 | 0.640 | 2115 | 1.891 | 2.1106 | 1.683 | 1.370 | 1.976 | 01 | 0.526 | 6.9293 | ||||||