| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.7 | 0 | 5.7 | 0 | 5.7 | 0 | 0 | 5.7 | 0 | 0 | -11.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér | 13 | 0 | 1.317 | 6.382 | 0.34 | 1.114 | 28.628.6 | 0.23 | 0.79 | 33.433.4 | 00 | 00 | 00 | 0.45 | 0.34 | 0.79 | 0.68 | 0.912 | 0.79 | 0.22 | 0.45 | 00 | 0.23 | 113 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 1 | 5.172 | 11.2157 | 1.420 | 2.433 | 60.660.6 | 0.57 | 2.433 | 21.221.2 | 0.811 | 1.217 | 64.764.7 | 114 | 0.710 | 1.724 | 0.710 | 0.710 | 1.622 | 0.710 | 0.69 | 00 | 0.11 | 570 | |||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 6 | 6 | 1378 | 34204 | 3.521 | 954 | 38.938.9 | 1.38 | 6.740 | 2020 | 212 | 3.320 | 6060 | 3.823 | 1.27 | 530 | 2.515 | 5.231 | 318 | 3.823 | 3.219 | 0.21 | 16 | 10.362 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 3 | 3.711 | 2163 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 0.72 | 412 | 16.716.7 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 1.75 | 1.34 | 39 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 13 | 00 | 0.72 | 39 | |||
| 3 szezon |
|
ETO Basket II. | 30 | 4 | 3.4100 | 12.8302 | 0.826 | 255 | 39.447.3 | 0.512 | 2.354 | 19.822.2 | 0.412 | 0.518 | 72.366.7 | 124 | 0.818 | 1.842 | 0.922 | 0.824 | 1.134 | 0.312 | 0.717 | 00 | 0.36 | 392 | ||||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 6 | 6 | 1378 | 34204 | 3.521 | 954 | 38.938.9 | 1.38 | 6.740 | 2020 | 212 | 3.320 | 6060 | 3.823 | 1.27 | 530 | 2.515 | 5.231 | 318 | 3.823 | 3.219 | 0.21 | 16 | 10.362 | ||||
| Összesítés | 36 | 10 | 5.8178 | 18.1506 | 1.547 | 3.8109 | 39.143.1 | 0.720 | 3.494 | 19.921.3 | 0.824 | 1.238 | 63.963.2 | 1.747 | 0.925 | 2.672 | 1.337 | 1.955 | 1.652 | 1.235 | 1.336 | 01 | 0.512 | 4.8154 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 2.618 | 7.754 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 0.64 | 214 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 0.75 | 00 | 0.75 | 0.64 | 0.75 | 17 | 00 | 0.32 | 00 | 0.11 | 1.913 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 2 | 7.459 | 21.6173 | 1.915 | 3.629 | 51.751.7 | 18 | 4.536 | 22.222.2 | 0.65 | 0.65 | 100100 | 1.814 | 0.54 | 2.318 | 1.613 | 1.19 | 1.613 | 0.43 | 1.310 | 00 | 0.43 | 6.552 | |||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 4 | 2184 | 32128 | 3.313 | 10.341 | 31.731.7 | 3.514 | 936 | 38.938.9 | 416 | 728 | 57.157.1 | 3.815 | 0.83 | 4.518 | 416 | 3.313 | 2.510 | 5.823 | 312 | 00 | 0.31 | 19.578 | |||
| 2 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 15 | 2 | 577 | 14.7227 | 1.218 | 2.133 | 54.954.6 | 0.812 | 3.350 | 24.224 | 0.35 | 0.35 | 100100 | 1.219 | 0.34 | 1.523 | 1.117 | 0.914 | 1.320 | 0.23 | 0.812 | 00 | 0.34 | 4.265 | ||||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 4 | 4 | 2184 | 32128 | 3.313 | 10.341 | 31.731.7 | 3.514 | 936 | 38.938.9 | 416 | 728 | 57.157.1 | 3.815 | 0.83 | 4.518 | 416 | 3.313 | 2.510 | 5.823 | 312 | 00 | 0.31 | 19.578 | ||||
| Összesítés | 19 | 6 | 10.3161 | 20.4355 | 1.931 | 4.874 | 38.441.9 | 1.726 | 5.286 | 32.730.2 | 1.521 | 2.533 | 60.763.6 | 2.134 | 0.47 | 2.541 | 2.133 | 1.727 | 1.730 | 226 | 1.524 | 00 | 0.35 | 9.3143 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 2.55 | 8.517 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 3 szezon |
|
ETO Basket II. | 4 | 0 | 0.85 | 5.525 | 0.21 | 0.52 | 33.350 | 0.21 | 2.311 | 7.19.1 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 0.21 | 14 | 0.21 | 0.52 | 0.74 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 0.85 | 5.525 | 0.21 | 0.52 | 33.350 | 0.21 | 2.311 | 7.19.1 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 0.21 | 14 | 0.21 | 0.52 | 0.74 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 0 | 1.735 | 6.5137 | 0.37 | 0.919 | 36.936.9 | 0.37 | 1.123 | 30.430.4 | 00 | 00 | 00 | 0.511 | 0.24 | 0.715 | 0.612 | 0.817 | 0.816 | 0.12 | 0.37 | 00 | 0.24 | 1.226 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 3 | 5.7136 | 14.5347 | 1.536 | 2.663 | 57.257.2 | 0.716 | 3.277 | 20.820.8 | 0.716 | 0.922 | 72.872.8 | 1.229 | 0.615 | 1.844 | 124 | 0.820 | 1.639 | 0.513 | 0.820 | 00 | 0.24 | 5.1123 | |||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 10 | 10 | 16.2162 | 33.2332 | 3.434 | 9.595 | 35.835.8 | 2.222 | 7.676 | 28.928.9 | 2.828 | 4.848 | 58.358.3 | 3.838 | 110 | 4.848 | 3.131 | 4.444 | 2.828 | 4.646 | 3.131 | 0.11 | 0.77 | 14140 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 3 | 2.811 | 17.570 | 0.52 | 28 | 2525 | 0.52 | 3.815 | 13.313.3 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 1.56 | 14 | 2.510 | 14 | 0.83 | 0.83 | 00 | 14 | 00 | 0.52 | 1.87 | |||
| 3 szezon |
|
ETO Basket II. | 49 | 6 | 3.4182 | 12.8554 | 0.845 | 1.890 | 42.250 | 0.525 | 2.7115 | 18.621.7 | 0.317 | 0.423 | 78.673.9 | 1.146 | 0.623 | 1.769 | 0.940 | 0.840 | 158 | 0.215 | 0.731 | 00 | 0.310 | 2.7156 | ||||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 10 | 10 | 16.2162 | 33.2332 | 3.434 | 9.595 | 35.835.8 | 2.222 | 7.676 | 28.928.9 | 2.828 | 4.848 | 58.358.3 | 3.838 | 110 | 4.848 | 3.131 | 4.444 | 2.828 | 4.646 | 3.131 | 0.11 | 0.77 | 14140 | ||||
| Összesítés | 59 | 16 | 6.6344 | 17.9886 | 1.479 | 3.8185 | 38.242.7 | 0.947 | 3.9191 | 23.624.6 | 0.945 | 1.571 | 62.363.4 | 1.884 | 0.733 | 2.5117 | 1.471 | 1.784 | 1.586 | 1.361 | 1.362 | 01 | 0.417 | 5.5296 | ||||||