| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 6 | 11 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 12 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 6 | 11 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 12 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 21.8 | 40 | 10.9 | 25.5 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10.9 | 7.3 | 18.2 | 10.9 | 0 | 3.6 | 0 | 7.3 | 0 | 3.6 | 43.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 11 | 3 | 4.347 | 17.9197 | 1.921 | 5.459 | 35.635.6 | 00 | 0.55 | 00 | 0.55 | 0.89 | 55.655.6 | 1.719 | 0.67 | 2.426 | 0.89 | 1.516 | 0.56 | 111 | 0.44 | 00 | 0.11 | 3.134 | |||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 2 | 1.517 | 13.1144 | 0.55 | 1.618 | 27.827.8 | 00 | 0.67 | 00 | 0.67 | 0.910 | 7070 | 1.516 | 0.44 | 1.820 | 0.67 | 1.415 | 0.67 | 0.910 | 0.910 | 0.22 | 0.22 | 2.528 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér | 10 | 0 | 3.535 | 12.1121 | 1.414 | 2.828 | 5050 | 0.22 | 1.717 | 11.811.8 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 1.414 | 0.22 | 1.616 | 0.44 | 1.414 | 110 | 0.44 | 1.515 | 00 | 0.11 | 2.929 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 2.37 | 721 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 00 | 1.34 | 0.31 | 00 | 13 | 00 | 0.31 | 0.31 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE U23 | 35 | 5 | 2.9106 | 12.5483 | 1.142 | 3112 | 36.537.5 | 0.13 | 0.932 | 14.19.4 | 0.313 | 0.522 | 58.859.1 | 1.351 | 0.313 | 1.664 | 0.520 | 1.449 | 0.624 | 0.625 | 0.932 | 02 | 0.25 | 2.292 | ||||
| Összesítés | 35 | 5 | 2.9106 | 12.5483 | 1.142 | 3112 | 36.537.5 | 0.13 | 0.932 | 14.19.4 | 0.313 | 0.522 | 58.859.1 | 1.351 | 0.313 | 1.664 | 0.520 | 1.449 | 0.624 | 0.625 | 0.932 | 02 | 0.25 | 2.292 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 1 | 2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 1 | 6.740 | 14.587 | 1.38 | 2.817 | 47.147.1 | 1.38 | 2.716 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.59 | 0.21 | 1.710 | 0.21 | 1.38 | 0.53 | 0.53 | 0.74 | 00 | 00 | 5.533 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE-MTK U23 | 7 | 3 | 3.340 | 7.387 | 0.78 | 1.417 | 47.147.1 | 0.78 | 1.316 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.89 | 0.11 | 0.810 | 0.11 | 0.78 | 0.33 | 0.33 | 0.34 | 00 | 00 | 2.833 | ||||
| Összesítés | 7 | 3 | 3.340 | 7.387 | 0.78 | 1.417 | 47.147.1 | 0.78 | 1.316 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.89 | 0.11 | 0.810 | 0.11 | 0.78 | 0.33 | 0.33 | 0.34 | 00 | 00 | 2.833 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 48 | 16.533 | 24 | 7.515 | 26.726.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 36 | 00 | 36 | 1.53 | 24 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 12 | 1020 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 2.55 | 0.51 | 36 | 12 | 2.55 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 66 | 1111 | 33 | 77 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 22 | 55 | 33 | 00 | 11 | 00 | 22 | 00 | 11 | 1212 | |||
| 3 szezon |
|
TFSE U23 | 5 | 0 | 3.716 | 12.564 | 1.88 | 5.526 | 33.330.8 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 2.814 | 0.83 | 3.717 | 1.88 | 1.59 | 0.84 | 0.21 | 14 | 00 | 0.52 | 4.817 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 3.716 | 12.564 | 1.88 | 5.526 | 33.330.8 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 2.814 | 0.83 | 3.717 | 1.88 | 1.59 | 0.84 | 0.21 | 14 | 00 | 0.52 | 4.817 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 13 | 3 | 4.255 | 17.7230 | 1.925 | 5.774 | 33.833.8 | 00 | 0.45 | 00 | 0.45 | 0.79 | 55.655.6 | 1.925 | 0.57 | 2.532 | 0.912 | 1.520 | 0.56 | 0.811 | 0.45 | 00 | 0.22 | 2.837 | |||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 12 | 4 | 1.417 | 12144 | 0.45 | 1.518 | 27.827.8 | 00 | 0.67 | 00 | 0.67 | 0.810 | 7070 | 1.316 | 0.34 | 1.720 | 0.67 | 1.315 | 0.67 | 0.810 | 0.810 | 0.22 | 0.22 | 2.328 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 1 | 4.377 | 12.7228 | 1.323 | 2.749 | 46.946.9 | 0.610 | 1.934 | 29.429.4 | 0.11 | 0.24 | 2525 | 1.628 | 0.24 | 1.832 | 0.47 | 1.527 | 0.916 | 0.48 | 1.120 | 00 | 0.11 | 3.664 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 0 | 3.213 | 832 | 1.35 | 3.514 | 35.735.7 | 0.21 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 0.52 | 1.87 | 0.83 | 14 | 0.52 | 00 | 1.35 | 00 | 0.52 | 3.313 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE U23 | 47 | 8 | 3.3162 | 12.6634 | 1.258 | 3.4155 | 36.337.4 | 0.211 | 0.949 | 22.322.4 | 0.313 | 0.423 | 58.656.5 | 1.574 | 0.417 | 1.991 | 0.729 | 1.366 | 0.631 | 0.529 | 0.940 | 02 | 0.27 | 3142 | ||||
| Összesítés | 47 | 8 | 3.3162 | 12.6634 | 1.258 | 3.4155 | 36.337.4 | 0.211 | 0.949 | 22.322.4 | 0.313 | 0.423 | 58.656.5 | 1.574 | 0.417 | 1.991 | 0.729 | 1.366 | 0.631 | 0.529 | 0.940 | 02 | 0.27 | 3142 | ||||||