| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 13.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13.3 | 0 | 13.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér | 6 | 4 | 3.219 | 17102 | 1.38 | 3.320 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 3.320 | 16 | 4.326 | 16 | 16 | 2.716 | 0.74 | 0.21 | 0.53 | 0.32 | 6.539 | |||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 1 | 14 | 17.570 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 312 | 1.35 | 4.317 | 0.52 | 0.52 | 28 | 00 | 0.52 | 0.83 | 00 | 312 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 4 | 3.417 | 27.2136 | 1.68 | 6.231 | 25.825.8 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 315 | 210 | 525 | 0.84 | 1.47 | 0.63 | 15 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 4.824 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 6 | 4.334 | 19.4155 | 1.814 | 4.133 | 42.442.4 | 00 | 00 | 00 | 0.86 | 0.86 | 100100 | 2.923 | 2.822 | 5.645 | 0.65 | 1.411 | 1.19 | 0.86 | 0.65 | 0.43 | 0.32 | 8.568 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 39 | 13.741 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.78 | 3.711 | 6.319 | 0.72 | 1.75 | 1.75 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 0.31 | 6.720 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 6 | 4 | 3.219 | 17102 | 1.38 | 3.320 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 3.320 | 16 | 4.326 | 16 | 16 | 2.716 | 0.74 | 0.21 | 0.53 | 0.32 | 6.539 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 4 | 1 | 14 | 17.570 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 312 | 1.35 | 4.317 | 0.52 | 0.52 | 28 | 00 | 0.52 | 0.83 | 00 | 312 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 13 | 10 | 3.851 | 23.3291 | 1.722 | 5.264 | 32.434.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.57 | 0.68 | 82.687.5 | 2.938 | 2.432 | 5.370 | 0.79 | 1.418 | 0.912 | 0.911 | 0.79 | 0.34 | 0.23 | 6.792 | ||||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 3 | 0 | 39 | 13.741 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.78 | 3.711 | 6.319 | 0.72 | 1.75 | 1.75 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 0.31 | 6.720 | ||||
| Összesítés | 26 | 15 | 383 | 18.9504 | 1.235 | 4.3111 | 28.731.5 | 00 | 0.35 | 00 | 0.513 | 0.717 | 73.976.5 | 378 | 2.154 | 5.1132 | 0.719 | 1.231 | 1.641 | 0.820 | 0.614 | 0.411 | 0.26 | 5.9163 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 3 | 0 | 3.711 | 1648 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 26 | 1.34 | 3.310 | 0.72 | 13 | 1.75 | 13 | 00 | 00 | 0.31 | 515 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 0 | 2.811 | 1768 | 0.83 | 3.514 | 21.421.4 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 416 | 1.35 | 5.321 | 0.83 | 1.56 | 1.56 | 0.83 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 5.823 | |||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 7 | 0 | 3.222 | 16.5116 | 17 | 3.424 | 30.529.2 | 0.11 | 0.32 | 42.950 | 0.85 | 0.96 | 81.883.3 | 322 | 1.39 | 4.331 | 0.75 | 1.39 | 1.611 | 0.96 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 5.438 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 3.222 | 16.5116 | 17 | 3.424 | 30.529.2 | 0.11 | 0.32 | 42.950 | 0.85 | 0.96 | 81.883.3 | 322 | 1.39 | 4.331 | 0.75 | 1.39 | 1.611 | 0.96 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 5.438 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér | 6 | 4 | 3.219 | 17102 | 1.38 | 3.320 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 3.320 | 16 | 4.326 | 16 | 16 | 2.716 | 0.74 | 0.21 | 0.53 | 0.32 | 6.539 | |||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 1 | 14 | 17.570 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 312 | 1.35 | 4.317 | 0.52 | 0.52 | 28 | 00 | 0.52 | 0.83 | 00 | 312 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 4 | 3.417 | 27.2136 | 1.68 | 6.231 | 25.825.8 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 315 | 210 | 525 | 0.84 | 1.47 | 0.63 | 15 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 4.824 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 15 | 6 | 3.756 | 18.1271 | 1.421 | 3.857 | 36.836.8 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.711 | 0.812 | 91.791.7 | 345 | 2.131 | 5.176 | 0.710 | 1.320 | 1.320 | 0.812 | 0.46 | 0.34 | 0.34 | 7.1106 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 4 | 0 | 2.39 | 1144 | 0.83 | 3.815 | 2020 | 00 | 0.21 | 00 | 0.83 | 14 | 7575 | 2.39 | 2.811 | 520 | 0.52 | 1.35 | 1.35 | 1.35 | 0.52 | 0.21 | 0.21 | 520 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 6 | 4 | 3.219 | 17102 | 1.38 | 3.320 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 3.320 | 16 | 4.326 | 16 | 16 | 2.716 | 0.74 | 0.21 | 0.53 | 0.32 | 6.539 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 4 | 1 | 14 | 17.570 | 0.52 | 3.313 | 15.415.4 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 312 | 1.35 | 4.317 | 0.52 | 0.52 | 28 | 00 | 0.52 | 0.83 | 00 | 312 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 20 | 10 | 3.673 | 22.6407 | 1.529 | 588 | 3033 | 01 | 0.23 | 2033.3 | 0.512 | 0.614 | 77.885.7 | 360 | 241 | 5101 | 0.714 | 1.427 | 123 | 0.917 | 0.610 | 0.25 | 0.25 | 5.9130 | ||||
| 1 szezon |
|
ETO Basket II. | 4 | 0 | 2.39 | 1144 | 0.83 | 3.815 | 2020 | 00 | 0.21 | 00 | 0.83 | 14 | 7575 | 2.39 | 2.811 | 520 | 0.52 | 1.35 | 1.35 | 1.35 | 0.52 | 0.21 | 0.21 | 520 | ||||
| Összesítés | 34 | 15 | 2.7105 | 18.2623 | 1.142 | 4.1136 | 27.530.9 | 01 | 0.37 | 514.3 | 0.418 | 0.623 | 7278.3 | 2.9101 | 1.863 | 4.7164 | 0.724 | 1.140 | 1.652 | 0.726 | 0.515 | 0.412 | 0.28 | 5.3201 | ||||||