| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 2 | 1.320 | 8.9133 | 0.34 | 1.319 | 21.121.1 | 0.23 | 0.57 | 42.842.8 | 0.23 | 0.58 | 37.537.5 | 0.913 | 0.57 | 1.320 | 0.812 | 1.117 | 1.116 | 0.58 | 0.914 | 00 | 00 | 2.233 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér | 14 | 1 | 5.678 | 17.6246 | 1.825 | 4.461 | 4141 | 0.46 | 2.636 | 16.716.7 | 0.710 | 1.622 | 45.445.4 | 1.521 | 1.622 | 3.143 | 1.623 | 2.738 | 2.332 | 1.622 | 1.116 | 00 | 0.34 | 4.766 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 7 | 4.475 | 18.4313 | 1.221 | 3.254 | 38.938.9 | 0.58 | 1.322 | 36.436.4 | 0.59 | 0.611 | 81.881.8 | 1.830 | 117 | 2.847 | 1.933 | 2.440 | 1.627 | 0.611 | 1.119 | 00 | 0.24 | 5.696 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 3 | 14.343 | 29.388 | 5.717 | 1442 | 40.540.5 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 26 | 3.310 | 6060 | 39 | 1.34 | 4.313 | 4.714 | 39 | 412 | 26 | 2.78 | 00 | 0.31 | 12.738 | |||
| 4 szezon |
|
KS Szeged | 49 | 13 | 6.4216 | 18.5780 | 2.267 | 5.7176 | 39.338.1 | 0.418 | 1.874 | 19.524.3 | 0.928 | 1.551 | 56.654.9 | 1.873 | 1.150 | 2.9123 | 2.382 | 2.3104 | 2.287 | 1.247 | 1.557 | 00 | 0.29 | 6.3233 | ||||
| Összesítés | 49 | 13 | 6.4216 | 18.5780 | 2.267 | 5.7176 | 39.338.1 | 0.418 | 1.874 | 19.524.3 | 0.928 | 1.551 | 56.654.9 | 1.873 | 1.150 | 2.9123 | 2.382 | 2.3104 | 2.287 | 1.247 | 1.557 | 00 | 0.29 | 6.3233 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 3 | 4.326 | 20120 | 1.27 | 3.320 | 3535 | 0.53 | 2.213 | 23.123.1 | 0.53 | 0.74 | 7575 | 318 | 0.74 | 3.722 | 1.811 | 2.213 | 212 | 16 | 1.38 | 00 | 0.21 | 636 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 6 | 1 | 212 | 18.2109 | 16 | 3.320 | 3030 | 00 | 1.38 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.27 | 1.27 | 2.314 | 1.59 | 3.722 | 1.811 | 0.53 | 0.74 | 00 | 0.74 | -0.3-2 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 7 | 5.337 | 25.6179 | 1.18 | 5.740 | 2020 | 0.43 | 1.712 | 2525 | 1.712 | 2.417 | 70.670.6 | 2.417 | 17 | 3.424 | 1.913 | 1.913 | 1.39 | 1.913 | 1.18 | 00 | 0.32 | 5.136 | |||
| 3 szezon |
|
KS Szeged | 19 | 11 | 3.975 | 21.2408 | 1.121 | 4.180 | 26.726.3 | 0.36 | 1.733 | 17.818.2 | 0.715 | 121 | 71.571.4 | 2.242 | 0.918 | 3.160 | 1.733 | 2.648 | 1.732 | 1.122 | 120 | 00 | 0.47 | 3.670 | ||||
| Összesítés | 19 | 11 | 3.975 | 21.2408 | 1.121 | 4.180 | 26.726.3 | 0.36 | 1.733 | 17.818.2 | 0.715 | 121 | 71.571.4 | 2.242 | 0.918 | 3.160 | 1.733 | 2.648 | 1.732 | 1.122 | 120 | 00 | 0.47 | 3.670 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 33 | 66 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 11 | 22 | 00 | 33 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 4.313 | 1545 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 1.34 | 39 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 3.57 | 21.543 | 1.53 | 36 | 5050 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 1.53 | 1.53 | 4.59 | 2.55 | 1.53 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 6.513 | |||
| 3 szezon |
|
KS Szeged | 6 | 1 | 3.623 | 14.294 | 1.16 | 2.215 | 47.540 | 0.33 | 1.19 | 3033.3 | 0.52 | 14 | 5050 | 0.63 | 1.16 | 1.69 | 1.913 | 2.817 | 1.38 | 1.27 | 0.54 | 00 | 00 | 3.622 | ||||
| Összesítés | 6 | 1 | 3.623 | 14.294 | 1.16 | 2.215 | 47.540 | 0.33 | 1.19 | 3033.3 | 0.52 | 14 | 5050 | 0.63 | 1.16 | 1.69 | 1.913 | 2.817 | 1.38 | 1.27 | 0.54 | 00 | 00 | 3.622 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 5 | 2.249 | 11.8259 | 0.512 | 1.840 | 3030 | 0.36 | 0.920 | 3030 | 0.37 | 0.614 | 5050 | 1.532 | 0.512 | 244 | 123 | 1.533 | 1.329 | 0.715 | 122 | 00 | 01 | 3.271 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 2 | 4.5103 | 17.4400 | 1.433 | 3.989 | 37.137.1 | 0.49 | 2.251 | 17.717.7 | 0.410 | 122 | 45.445.4 | 1.330 | 1.331 | 2.761 | 1.636 | 369 | 247 | 1.227 | 123 | 00 | 0.38 | 3.171 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 26 | 15 | 4.6119 | 20.6535 | 1.232 | 3.8100 | 3232 | 0.411 | 1.436 | 30.630.6 | 0.822 | 1.230 | 73.373.3 | 1.847 | 127 | 2.874 | 2.155 | 2.258 | 1.539 | 1.128 | 1.128 | 00 | 0.26 | 5.6145 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 3 | 14.343 | 29.388 | 5.717 | 1442 | 40.540.5 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 26 | 3.310 | 6060 | 39 | 1.34 | 4.313 | 4.714 | 39 | 412 | 26 | 2.78 | 00 | 0.31 | 12.738 | |||
| 4 szezon |
|
KS Szeged | 74 | 25 | 6.4314 | 19.81282 | 2.294 | 5.9271 | 37.734.7 | 0.427 | 1.9116 | 18.923.3 | 0.945 | 1.576 | 59.259.2 | 1.9118 | 1.174 | 3192 | 2.3128 | 2.4169 | 2.2127 | 1.276 | 1.481 | 00 | 0.216 | 6.1325 | ||||
| Összesítés | 74 | 25 | 6.4314 | 19.81282 | 2.294 | 5.9271 | 37.734.7 | 0.427 | 1.9116 | 18.923.3 | 0.945 | 1.576 | 59.259.2 | 1.9118 | 1.174 | 3192 | 2.3128 | 2.4169 | 2.2127 | 1.276 | 1.481 | 00 | 0.216 | 6.1325 | ||||||