| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 10 | 23 | 3 | 5 | 60 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | 80 | 3 | 1 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 14 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 10 | 23 | 3 | 5 | 60 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | 80 | 3 | 1 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 14 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 17.4 | 40 | 5.2 | 8.7 | 60 | 0 | 1.7 | 0 | 7 | 8.7 | 80 | 5.2 | 1.7 | 7 | 5.2 | 7 | 7 | 7 | 1.7 | 0 | 0 | 24.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 0 | 0.72 | 11.334 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.31 | 39 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | -2.3-7 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 3 | 3.153 | 13.6232 | 0.47 | 1.423 | 30.530.5 | 0.712 | 2.543 | 27.927.9 | 0.23 | 0.46 | 49.949.9 | 1.423 | 0.23 | 1.526 | 0.610 | 2.136 | 234 | 0.59 | 0.58 | 00 | 0.12 | 1.220 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér | 13 | 8 | 4.660 | 19.7256 | 0.79 | 226 | 34.634.6 | 0.810 | 3.444 | 22.722.7 | 0.912 | 1.317 | 70.670.6 | 1.823 | 00 | 1.823 | 0.810 | 4.964 | 2.127 | 1.317 | 1.418 | 0.11 | 0.45 | 0.79 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 15 | 6.8108 | 28.3453 | 1.422 | 580 | 27.527.5 | 0.915 | 4.572 | 20.820.8 | 1.219 | 2.641 | 46.446.4 | 2.235 | 0.35 | 2.540 | 1.118 | 8.5136 | 2.134 | 2.540 | 0.914 | 0.11 | 0.69 | -3.2-52 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 4 | 6.325 | 24.397 | 2.39 | 4.819 | 47.447.4 | 00 | 14 | 00 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 312 | 0.83 | 3.815 | 0.83 | 6.827 | 3.815 | 2.811 | 14 | 00 | 0.31 | 3.514 | |||
| 5 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 53 | 30 | 4.3248 | 19.41072 | 148 | 3154 | 33.531.2 | 0.537 | 2.5166 | 19.422.3 | 0.841 | 1.374 | 6055.4 | 1.997 | 0.211 | 2.2108 | 0.742 | 5.1272 | 2110 | 1.477 | 0.946 | 0.13 | 0.317 | -0-16 | ||||
| Összesítés | 53 | 30 | 4.3248 | 19.41072 | 148 | 3154 | 33.531.2 | 0.537 | 2.5166 | 19.422.3 | 0.841 | 1.374 | 6055.4 | 1.997 | 0.211 | 2.2108 | 0.742 | 5.1272 | 2110 | 1.477 | 0.946 | 0.13 | 0.317 | -0-16 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 4 | 0 | 2.39 | 1664 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 28 | 0.31 | 2.39 | 0.31 | 3.815 | 1.87 | 0.52 | 1.35 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 4 | 6.325 | 27.5110 | 28 | 520 | 4040 | 0.83 | 2.510 | 3030 | 00 | 0.52 | 00 | 1.87 | 0.83 | 2.510 | 0.52 | 4.317 | 2.510 | 0.52 | 3.514 | 00 | 00 | 3.815 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 4 | 10.341 | 33.3133 | 3.514 | 9.337 | 37.837.8 | 14 | 6.526 | 15.415.4 | 0.31 | 28 | 12.512.5 | 4.317 | 0.83 | 520 | 312 | 7.329 | 1.35 | 28 | 2.39 | 00 | 1.87 | 2.39 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 12 | 8 | 6.375 | 25.6307 | 224 | 5.363 | 38.138.1 | 0.78 | 3.845 | 17.817.8 | 0.33 | 112 | 2525 | 2.732 | 0.67 | 3.339 | 1.315 | 5.161 | 1.822 | 112 | 2.328 | 00 | 0.67 | 1.923 | ||||
| Összesítés | 12 | 8 | 6.375 | 25.6307 | 224 | 5.363 | 38.138.1 | 0.78 | 3.845 | 17.817.8 | 0.33 | 112 | 2525 | 2.732 | 0.67 | 3.339 | 1.315 | 5.161 | 1.822 | 112 | 2.328 | 00 | 0.67 | 1.923 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 1818 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 22 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 2424 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 1010 | 2323 | 33 | 55 | 6060 | 00 | 11 | 00 | 44 | 55 | 8080 | 33 | 11 | 44 | 33 | 44 | 44 | 44 | 11 | 00 | 00 | 1414 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 3 | 1 | 4.714 | 21.765 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 00 | 26 | 00 | 26 | 2.37 | 85.785.7 | 1.34 | 0.72 | 26 | 1.34 | 39 | 26 | 2.37 | 0.31 | 00 | 00 | 412 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 4.714 | 21.765 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 00 | 26 | 00 | 26 | 2.37 | 85.785.7 | 1.34 | 0.72 | 26 | 1.34 | 39 | 26 | 2.37 | 0.31 | 00 | 00 | 412 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 0 | 0.72 | 11.334 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.31 | 39 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | -2.3-7 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 3 | 2.964 | 14.3314 | 0.49 | 1.431 | 2929 | 0.613 | 2.554 | 24.124.1 | 0.37 | 0.510 | 69.969.9 | 1.431 | 0.24 | 1.635 | 0.512 | 2.453 | 243 | 0.614 | 0.613 | 00 | 0.12 | 0.919 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 13 | 4.887 | 21.7390 | 118 | 2.647 | 38.338.3 | 0.713 | 3.257 | 22.822.8 | 0.712 | 1.119 | 63.163.1 | 1.731 | 0.24 | 1.935 | 0.712 | 4.784 | 2.137 | 1.119 | 1.832 | 0.11 | 0.35 | 1.222 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 20 | 19 | 7.5149 | 29.3586 | 1.836 | 5.9117 | 30.830.8 | 119 | 4.998 | 19.419.4 | 120 | 2.549 | 40.840.8 | 2.652 | 0.48 | 360 | 1.530 | 8.3165 | 239 | 2.448 | 1.223 | 0.11 | 0.816 | -2.1-43 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 4 | 735 | 24120 | 2.412 | 4.824 | 5050 | 00 | 15 | 00 | 2.211 | 315 | 73.373.3 | 315 | 0.84 | 3.819 | 1.26 | 6.231 | 3.819 | 315 | 15 | 00 | 0.21 | 5.628 | |||
| 5 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 68 | 39 | 4.6337 | 20.11444 | 1.276 | 3.3225 | 35.633.8 | 0.545 | 2.5217 | 18.120.7 | 0.850 | 1.493 | 60.153.8 | 2133 | 0.320 | 2.3153 | 0.861 | 4.9342 | 2138 | 1.496 | 175 | 0.13 | 0.324 | 0.619 | ||||
| Összesítés | 68 | 39 | 4.6337 | 20.11444 | 1.276 | 3.3225 | 35.633.8 | 0.545 | 2.5217 | 18.120.7 | 0.850 | 1.493 | 60.153.8 | 2133 | 0.320 | 2.3153 | 0.861 | 4.9342 | 2138 | 1.496 | 175 | 0.13 | 0.324 | 0.619 | ||||||