| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 2 | 13 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 2 | 13 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 6.2 | 40 | 3.1 | 12.3 | 25 | 0 | 6.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.2 | 3.1 | 9.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 9 | 0 | 1.312 | 5.348 | 00 | 0.44 | 00 | 0.33 | 1.211 | 27.327.3 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 0.44 | 0.11 | 0.65 | 00 | 0.44 | 0.44 | 0.33 | 0.11 | 00 | 00 | 0.65 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 15 | 0 | 1.320 | 6.192 | 0.34 | 115 | 26.726.7 | 0.23 | 0.58 | 37.537.5 | 0.23 | 0.46 | 5050 | 0.914 | 0.12 | 1.116 | 0.12 | 0.46 | 0.913 | 0.35 | 0.34 | 00 | 0.12 | 1.522 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 3 | 2.538 | 13.7205 | 115 | 2.131 | 48.448.4 | 0.12 | 1.117 | 11.711.7 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 2.132 | 0.711 | 2.943 | 0.812 | 1.116 | 1.421 | 0.34 | 0.914 | 0.11 | 0.12 | 4.365 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 1 | 210 | 14.472 | 0.42 | 2.211 | 18.218.2 | 0.42 | 2.412 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 210 | 0.84 | 2.814 | 0.63 | 0.63 | 1.89 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 1.26 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 5 szezon |
|
ZTE NKK | 45 | 4 | 1.480 | 7.9417 | 0.321 | 1.161 | 29.234.4 | 0.210 | 1.148 | 20.220.8 | 0.18 | 0.211 | 76.972.7 | 1.160 | 0.418 | 1.578 | 0.317 | 0.529 | 0.947 | 0.212 | 0.320 | 01 | 0.15 | 1.598 | ||||
| Összesítés | 45 | 4 | 1.480 | 7.9417 | 0.321 | 1.161 | 29.234.4 | 0.210 | 1.148 | 20.220.8 | 0.18 | 0.211 | 76.972.7 | 1.160 | 0.418 | 1.578 | 0.317 | 0.529 | 0.947 | 0.212 | 0.320 | 01 | 0.15 | 1.598 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 3.219 | 10.362 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 0.85 | 2.213 | 38.438.4 | 00 | 00 | 00 | 1.710 | 0.74 | 2.314 | 0.21 | 0.74 | 1.38 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 3.521 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
ZTE NKK | 10 | 0 | 1.119 | 3.462 | 0.12 | 0.24 | 49.949.9 | 0.35 | 0.713 | 38.438.4 | 00 | 00 | 00 | 0.610 | 0.24 | 0.814 | 0.11 | 0.24 | 0.48 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 1.221 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 1.119 | 3.462 | 0.12 | 0.24 | 49.949.9 | 0.35 | 0.713 | 38.438.4 | 00 | 00 | 00 | 0.610 | 0.24 | 0.814 | 0.11 | 0.24 | 0.48 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 1.221 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 24 | 9.519 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 0.51 | 2.55 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 4.59 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 0.72 | 12.337 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.31 | 1.34 | 1.34 | 0.31 | 13 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 13 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 1313 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 4 szezon |
|
ZTE NKK | 7 | 1 | 1.28 | 9.572 | 0.64 | 1.813 | 31.830.8 | 00 | 15 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.39 | 0.74 | 213 | 0.66 | 0.75 | 0.33 | 00 | 0.33 | 00 | 0.11 | 1.111 | ||||
| Összesítés | 7 | 1 | 1.28 | 9.572 | 0.64 | 1.813 | 31.830.8 | 00 | 15 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.39 | 0.74 | 213 | 0.66 | 0.75 | 0.33 | 00 | 0.33 | 00 | 0.11 | 1.111 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 10 | 0 | 1.212 | 5.151 | 00 | 0.44 | 00 | 0.33 | 1.212 | 2525 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 0.44 | 0.22 | 0.66 | 00 | 0.55 | 0.44 | 0.33 | 0.11 | 00 | 00 | 0.44 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 0 | 1.324 | 6.2111 | 0.36 | 0.917 | 35.335.3 | 0.23 | 0.59 | 33.433.4 | 0.23 | 0.36 | 5050 | 118 | 0.23 | 1.221 | 0.24 | 0.59 | 0.713 | 0.35 | 0.36 | 00 | 0.12 | 1.731 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 3 | 2.559 | 12.7304 | 0.718 | 1.842 | 42.842.8 | 0.37 | 1.331 | 22.622.6 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 1.945 | 0.716 | 2.561 | 0.717 | 0.921 | 1.332 | 0.24 | 0.716 | 01 | 0.13 | 3.789 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 1 | 1.310 | 972 | 0.32 | 1.411 | 18.218.2 | 0.32 | 1.512 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 1.310 | 0.54 | 1.814 | 0.43 | 0.43 | 1.19 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.86 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 12 | 6.513 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 5 szezon |
|
ZTE NKK | 62 | 5 | 1.4107 | 7.9551 | 0.427 | 1.378 | 28.334.6 | 0.215 | 1.166 | 18.422.7 | 0.18 | 0.111 | 76.772.7 | 1.179 | 0.426 | 1.5105 | 0.324 | 0.438 | 0.758 | 0.112 | 0.224 | 01 | 0.16 | 1.3130 | ||||
| Összesítés | 62 | 5 | 1.4107 | 7.9551 | 0.427 | 1.378 | 28.334.6 | 0.215 | 1.166 | 18.422.7 | 0.18 | 0.111 | 76.772.7 | 1.179 | 0.426 | 1.5105 | 0.324 | 0.438 | 0.758 | 0.112 | 0.224 | 01 | 0.16 | 1.3130 | ||||||