| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 2 | 25 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | -3 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 2 | 25 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | -3 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 3.2 | 40 | 1.6 | 9.6 | 16.7 | 0 | 6.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9.6 | 0 | 9.6 | 1.6 | 6.4 | 4.8 | 0 | 1.6 | 0 | 1.6 | -4.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér | 12 | 0 | 0.22 | 7.185 | 0.11 | 0.911 | 9.19.1 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.911 | 0.33 | 1.214 | 0.22 | 0.67 | 1.316 | 0.33 | 0.11 | 00 | 00 | 0.34 | |||
| 2023/2024 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 0 | 112 | 6.780 | 0.45 | 1.113 | 38.538.5 | 00 | 0.56 | 00 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 1.316 | 0.56 | 1.822 | 0.22 | 0.810 | 0.78 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.22 | 1.315 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér | 13 | 4 | 2.229 | 16.8218 | 0.57 | 2.431 | 22.622.6 | 0.22 | 1.215 | 13.313.3 | 0.79 | 1.114 | 64.364.3 | 2.836 | 0.810 | 3.546 | 0.810 | 1.519 | 2.229 | 0.811 | 0.912 | 0.22 | 0.23 | 3.849 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 18 | 4 | 2.239 | 11.2201 | 0.48 | 1.628 | 28.528.5 | 0.36 | 1.425 | 2424 | 0.35 | 0.48 | 62.662.6 | 2.545 | 0.611 | 3.156 | 0.610 | 2.240 | 1.119 | 0.35 | 0.47 | 0.11 | 0.23 | 236 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 1 | 4.819 | 17.871 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 0.52 | 28 | 2525 | 0.83 | 14 | 7575 | 2.39 | 0.31 | 2.510 | 14 | 14 | 28 | 0.52 | 0.31 | 00 | 00 | 5.321 | |||
| 2 szezon |
|
ELTE Fortis | 24 | 0 | 0.614 | 6.9165 | 0.36 | 124 | 2525 | 00 | 0.37 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 1.127 | 0.49 | 1.536 | 0.24 | 0.717 | 124 | 0.24 | 0.13 | 00 | 0.12 | 0.819 | ||||
| 3 szezon |
|
DEAC | 35 | 9 | 387 | 15.2490 | 0.720 | 2.168 | 36.129.4 | 0.310 | 1.548 | 21.720.8 | 0.617 | 0.826 | 68.265.4 | 2.590 | 0.522 | 3112 | 0.824 | 1.663 | 1.856 | 0.518 | 0.520 | 0.13 | 0.16 | 3.7106 | ||||
| Összesítés | 59 | 9 | 2.1101 | 11.9655 | 0.526 | 1.692 | 33.428.2 | 0.210 | 155 | 19.318.2 | 0.419 | 0.528 | 70.267.9 | 2117 | 0.531 | 2.4148 | 0.528 | 1.280 | 1.580 | 0.422 | 0.423 | 03 | 0.18 | 2.5125 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ELTE Fortis | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 3 | 0 | 1.75 | 8.726 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 0.72 | 26 | 0.72 | 0.31 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 39 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 6 | 4 | 3.219 | 21.5129 | 0.74 | 2.716 | 2525 | 0.32 | 1.59 | 22.222.2 | 0.85 | 1.38 | 62.562.5 | 424 | 0.85 | 4.829 | 0.85 | 1.811 | 3.219 | 0.85 | 0.85 | 00 | 0.21 | 530 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 0.21 | 10.362 | 00 | 1.811 | 00 | 00 | 1.27 | 00 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 212 | 16 | 318 | 0.32 | 0.53 | 1.710 | 0.74 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 3 | 0 | 1.75 | 8.726 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 0.72 | 26 | 0.72 | 0.31 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 39 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 12 | 4 | 1.720 | 15.9191 | 0.34 | 2.327 | 14.814.8 | 0.22 | 1.316 | 12.512.5 | 0.56 | 112 | 5050 | 336 | 0.911 | 3.947 | 0.67 | 1.214 | 2.429 | 0.89 | 0.45 | 00 | 0.22 | 2.631 | ||||
| Összesítés | 15 | 4 | 1.725 | 13.5217 | 0.35 | 1.931 | 17.116.1 | 0.23 | 117 | 22.217.6 | 0.36 | 0.712 | 5050 | 2.440 | 0.813 | 3.353 | 0.69 | 0.915 | 1.831 | 0.59 | 0.35 | 00 | 0.23 | 2.740 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2023/2024 |
|
ELTE Fortis | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 3232 | 11 | 66 | 16.716.7 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 22 | 55 | 00 | 1010 | 11 | 00 | 22 | 00 | 11 | -8-8 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1515 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 2525 | 11 | 66 | 16.716.7 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 00 | 66 | 11 | 44 | 33 | 00 | 11 | 00 | 11 | -3-3 | |||
| 2 szezon |
|
ELTE Fortis | 2 | 0 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | ||||
| 3 szezon |
|
DEAC | 3 | 2 | 1.34 | 2472 | 0.72 | 4.313 | 15.415.4 | 00 | 26 | 00 | 00 | 00 | 00 | 39 | 0.72 | 3.711 | 13 | 618 | 1.34 | 00 | 13 | 00 | 0.72 | -4.7-14 | ||||
| Összesítés | 5 | 2 | 0.84 | 1575 | 0.42 | 2.613 | 15.415.4 | 00 | 1.26 | 00 | 00 | 00 | 00 | 210 | 0.42 | 2.412 | 0.63 | 3.618 | 0.84 | 00 | 0.63 | 00 | 0.42 | -2.6-13 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 13 | 0 | 0.22 | 6.888 | 0.11 | 0.811 | 9.19.1 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.912 | 0.23 | 1.215 | 0.22 | 0.57 | 1.216 | 0.23 | 0.11 | 00 | 00 | 0.45 | |||
| 2023/2024 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 16 | 0 | 1.117 | 6.6106 | 0.46 | 1.117 | 35.335.3 | 0.11 | 0.47 | 14.314.3 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 1.220 | 0.58 | 1.728 | 0.34 | 0.711 | 0.610 | 0.11 | 0.12 | 00 | 0.23 | 1.524 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 9 | 2.550 | 18.9379 | 0.612 | 2.753 | 22.622.6 | 0.24 | 1.326 | 15.415.4 | 0.714 | 1.122 | 63.663.6 | 3.163 | 0.817 | 480 | 0.715 | 240 | 2.549 | 0.816 | 0.919 | 0.12 | 0.35 | 3.571 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 4 | 1.640 | 11.1278 | 0.38 | 1.640 | 2020 | 0.26 | 1.332 | 18.718.7 | 0.26 | 0.512 | 50.150.1 | 2.357 | 0.717 | 374 | 0.614 | 1.947 | 1.229 | 0.49 | 0.37 | 01 | 0.24 | 1.434 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 2 | 4.221 | 19.296 | 1.26 | 315 | 4040 | 0.42 | 2.412 | 16.716.7 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 315 | 0.21 | 3.216 | 15 | 1.68 | 2.211 | 0.42 | 0.42 | 00 | 0.21 | 3.618 | |||
| 2 szezon |
|
ELTE Fortis | 29 | 0 | 0.619 | 6.7194 | 0.27 | 128 | 23.725 | 01 | 0.38 | 12.112.5 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 1.132 | 0.411 | 1.543 | 0.26 | 0.618 | 0.926 | 0.14 | 0.13 | 00 | 0.13 | 0.929 | ||||
| 3 szezon |
|
DEAC | 50 | 15 | 2.8111 | 16.4753 | 0.726 | 2.4108 | 29.224.1 | 0.312 | 1.770 | 16.917.1 | 0.523 | 0.838 | 64.760.5 | 2.8135 | 0.635 | 3.4170 | 0.834 | 1.895 | 1.989 | 0.527 | 0.528 | 03 | 0.210 | 2.8123 | ||||
| Összesítés | 79 | 15 | 1.9130 | 12.5947 | 0.533 | 1.8136 | 28.124.3 | 0.213 | 1.178 | 16.416.7 | 0.325 | 0.540 | 66.562.5 | 2.1167 | 0.546 | 2.6213 | 0.540 | 1.3113 | 1.5115 | 0.431 | 0.431 | 03 | 0.213 | 2.1152 | ||||||