| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 2 | 21 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 9 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 2 | 21 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 9 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 3.8 | 40 | 1.9 | 1.9 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.6 | 0 | 7.6 | 1.9 | 17.1 | 9.5 | 1.9 | 0 | 0 | 0 | -1.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér | 3 | 0 | 0.72 | 515 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 00 | 26 | 13 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | -2.7-8 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér | 10 | 4 | 1.616 | 11.9119 | 0.66 | 1.313 | 46.246.2 | 00 | 0.55 | 00 | 0.44 | 0.66 | 66.766.7 | 0.77 | 0.99 | 1.616 | 0.44 | 1.616 | 1.414 | 0.77 | 0.77 | 00 | 00 | 220 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 5 | 1.318 | 14.9209 | 0.34 | 2.231 | 12.912.9 | 00 | 0.11 | 00 | 0.710 | 114 | 71.471.4 | 1.115 | 1.419 | 2.434 | 0.46 | 228 | 2.129 | 0.912 | 0.912 | 0.11 | 0.23 | 1.623 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 1 | 0.72 | 12.738 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 0.31 | 3.711 | 1.34 | 1.34 | 13 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC | 30 | 10 | 1.138 | 11.1381 | 0.311 | 1.349 | 23.522.5 | 00 | 0.38 | 00 | 0.416 | 0.724 | 60.766.7 | 0.624 | 0.932 | 1.556 | 0.311 | 2.361 | 1.550 | 0.723 | 0.622 | 01 | 0.14 | 0.336 | ||||
| Összesítés | 30 | 10 | 1.138 | 11.1381 | 0.311 | 1.349 | 23.522.5 | 00 | 0.38 | 00 | 0.416 | 0.724 | 60.766.7 | 0.624 | 0.932 | 1.556 | 0.311 | 2.361 | 1.550 | 0.723 | 0.622 | 01 | 0.14 | 0.336 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 2 | 0.53 | 15.593 | 0.21 | 1.710 | 1010 | 00 | 16 | 00 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 212 | 0.32 | 2.314 | 0.74 | 212 | 1.27 | 16 | 0.85 | 00 | 0.21 | 0.32 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 6 | 1 | 16 | 13.279 | 0.53 | 1.59 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 16 | 1.27 | 2.213 | 0.21 | 2.213 | 2.515 | 0.21 | 0.32 | 00 | 0.21 | 0.74 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 0.85 | 11.569 | 0.21 | 1.27 | 14.314.3 | 00 | 0.74 | 00 | 0.53 | 16 | 5050 | 2.213 | 0.53 | 2.716 | 0.53 | 2.213 | 1.27 | 16 | 0.21 | 00 | 0.32 | 0.85 | |||
| 3 szezon |
|
DEAC | 18 | 3 | 0.814 | 13.4241 | 0.35 | 1.426 | 19.219.2 | 00 | 0.610 | 00 | 0.24 | 0.610 | 4040 | 1.731 | 0.712 | 2.443 | 0.48 | 2.138 | 1.629 | 0.713 | 0.48 | 00 | 0.24 | 0.611 | ||||
| Összesítés | 18 | 3 | 0.814 | 13.4241 | 0.35 | 1.426 | 19.219.2 | 00 | 0.610 | 00 | 0.24 | 0.610 | 4040 | 1.731 | 0.712 | 2.443 | 0.48 | 2.138 | 1.629 | 0.713 | 0.48 | 00 | 0.24 | 0.611 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 55 | 2020 | 22 | 77 | 28.628.6 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 22 | 55 | 22 | 22 | 11 | 22 | 00 | 00 | 11 | 44 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 2.55 | 17.535 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 4.59 | 24 | 6.513 | 1.53 | 2.55 | 1.53 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 816 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 2121 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 44 | 11 | 99 | 55 | 11 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC | 5 | 1 | 2.412 | 17.487 | 15 | 2.813 | 36.438.5 | 00 | 15 | 00 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 3.418 | 1.37 | 4.625 | 1.16 | 3.416 | 2.110 | 0.94 | 0.54 | 00 | 0.42 | 320 | ||||
| Összesítés | 5 | 1 | 2.412 | 17.487 | 15 | 2.813 | 36.438.5 | 00 | 15 | 00 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 3.418 | 1.37 | 4.625 | 1.16 | 3.416 | 2.110 | 0.94 | 0.54 | 00 | 0.42 | 320 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 10 | 2 | 0.55 | 11.9119 | 0.22 | 1.616 | 12.512.5 | 00 | 0.99 | 00 | 0.11 | 0.44 | 2525 | 1.414 | 0.55 | 1.919 | 0.44 | 1.818 | 1.111 | 0.66 | 0.55 | 00 | 0.22 | -0.5-5 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 5 | 1.627 | 12.8218 | 0.611 | 1.729 | 37.937.9 | 00 | 0.47 | 00 | 0.35 | 0.58 | 62.562.5 | 0.916 | 1.118 | 234 | 0.47 | 1.831 | 1.830 | 0.610 | 0.59 | 00 | 0.12 | 1.628 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 5 | 1.328 | 14.2313 | 0.37 | 1.942 | 16.716.7 | 00 | 0.37 | 00 | 0.614 | 122 | 63.663.6 | 1.737 | 1.226 | 2.963 | 0.512 | 2.146 | 1.839 | 0.919 | 0.817 | 01 | 0.36 | 244 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 14 | 14.859 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 14 | 5050 | 1.56 | 0.52 | 28 | 0.52 | 520 | 2.29 | 1.25 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC | 53 | 14 | 1.164 | 13.4709 | 0.421 | 1.488 | 25.923.9 | 00 | 0.423 | 00 | 0.422 | 0.738 | 53.357.9 | 1.473 | 0.851 | 2.2124 | 0.525 | 2.7115 | 1.789 | 0.840 | 0.634 | 01 | 0.110 | 0.867 | ||||
| Összesítés | 53 | 14 | 1.164 | 13.4709 | 0.421 | 1.488 | 25.923.9 | 00 | 0.423 | 00 | 0.422 | 0.738 | 53.357.9 | 1.473 | 0.851 | 2.2124 | 0.525 | 2.7115 | 1.789 | 0.840 | 0.634 | 01 | 0.110 | 0.867 | ||||||